• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  
 
   https://www.sakli-sifa.com  https://www.sakli-sifa.com  https://www.saklisifa-piriiworld.com  

Evren dengesini yakalamak hasta olup çare aramak değil.

Hasta olmamak için hastalığa sebepleri yok etmek.

  

  Tıklayın  Drivemining kısa yoldan ulaşın                                           Tıklayın Envidatoken kısa yoldan ulaşın   


    https://www.sakli-sifa.com         https://www.sakli-sifa.com                                  

       "Bugün işleriniz bitmeyebilir ama varsa yarın"                                                “Daha çok erken biter güç birlikte doğar"    

   https://www.sakli-sifa.com             sakli-sifa.com          https://www.sakli-sifa.com              

DriveMining şu anda B2B'ye (İşletmeden İşletmeye) odaklanıyor. DriveMiner, sadece elektrikli-hibrid araçlara ve kamyon gibi büyük dizel araçlara monte edilebilir. DriveMining ayrıca gelecekte bir ev sürümü yayınlayacak. Kullandığı FPGA çipi sayesinde farklı kripto para birimlerinin madenciliğine izin veren DriveMiner, çevresel verileri de toplayarak EnviDa Blockchain'e aktaracak. 

DriveMining currently focus on B2B (Business-to-Business). DriveMiner, which can only be installed on electric-hybrid vehicles and large-diesel vehicles such as trucks. DriveMining will also release a home edition in the future. Thanks to the FPGA chip it uses, DriveMiner allows mining of different cryptocurrencies, and will also collect environmental data and transfer it to the EnviDa Blockchain. 


                https://drivemining.io               https://drivemining.io            https://drivemining.io              

  SÜRE %25 / 09 GÜN                                                                                                               

Ön satışımız başlıyor!%25 indirimli EDAT satın alma fırsatı 1 Ocak’tan itibaren herkese açık olacak. Tek yapmanız gereken sale.envidatoken.io adresine girerek yatırım yapmak! Yeni yılda görüşmek üzere 

Our pre-sale is starting! The opportunity to buy EDAT with a 25% discount will be open to everyone from the new year. All you have to do is invest on sale.envidatoken.io on January 1st! See you in the new year…  

Site Menusu
Videolar
Takvim
Drive Mining
 https://www.sakli-sifa.com
Envidatoken
 https://www.sakli-sifa.com
Senin olmayan her şey ben ve benim demek benimmiş gibi kullanmak sizce ne olabilir

Senin olmayan her şey ben ve benim demek benimmiş gibi kullanmak sizce ne olabilir

”Başkasının hakkı hakkını benimmiş gibi gösterenler ve hakkı olmadığı halde hak ibda edenler kar edip hakkı ve hakları hak etmiş gibi gösteren kar edenler şahıs toplum haram işler” vicdanı rahat olamaz sadece kendini yakar ve hiç huzur bulamaz hiç beklemediği gün helalleşse de o hakkı hakikatliyi şahız ve toplumu bulamaz .

Bu kadar yükü taşıyamaz iseniz kervanlara yüklediğiniz yükleri hafifletin hak ve hakikatleri sahiplerine geri verin hak hakları işte o zaman şahız ve toplum nesiller boyu kervanıyla yol alır.

Çoban söylemiyor Hak ve hakikatleri zaman için de bazen çoğalsa da  bazen de yok edicidir can bedenin be olduğu gibi.  

Yaşam için tüm çabanızı harcadınız şansınızı denediniz “BİR DE BEDENİNİZİ TANIYIN “ işte o zaman yaşam şansınız bakış acınız %100 olmasa da %75 ile yaşama devam edersiniz.

"Sahibi saklı şifa çoban blok zinciri Merkez istasyonlar sorgun Yozgat, Silifke ,Anamur ,Alanya ,Muğla Ula, Mudanya Trilye, global dünyada ise “Nesli ve soyu Berlin Drive Mining envidatoken dır”

Yaşamı boyunca inandığı şey 55 sene yaratanın ilkeler yolundan ayrılmadan insan ruhuna bedenine zarar vermeden vermiş olduğu ilim bilim yaşarken öğrenmek nimet ve hikmetler den yararlanmak ve korumak ŞÜKÜR etmektir internet yayını 2013 Metal yaşı 1956 dır "

Diğer saklı şifalar diğerleri Karanlık Başarısızlık korkusu yaşayanlar nefsine dünya malına gömülmüşlerdir “saklı şifa hiçbir zaman ürün yapmaz satmaz bilgi için yaşam ve yaşamından sonrada geride bırakılmış yazılımlar yüklenmiş kayıtlar zamana göre kayda geçer yeni yazılımlar devam eder ve edecek sadece bilgidir”

Neden ürün yapmaz her insanın beden ve çildi değişiktir ve kıtalar arası da değişir örneğin bir krem içindeki maddeler ve içinde % 30 gerçek yağı olan ve ya şampuan her beden için değişkendir.

Ürün kazanında hiçbir zaman sabit ph bulunamazken (sıvı akıcı her zaman yer değiştiren partikül sabitleyemezken kazan içinde maddelerin mikroskobik parçacıklarına dönüşürken ) ph hiçbir zaman sabitlenmez ,olması gereke ise özel sipariş şekliyle olur çoban gene satış ve yağ yapmaz bilgilerle öğretip kendilerinin yapmasını ister.

Yapsa da satışı hazırdır bu güne kadar 9 yıl dan beri siteyi ziyaret eden her teknoloji gibi site girişleri kayıt eder 3 sitede toplam 20 milyon ziyaretçi (kayıplar ip a lar) var olmasına rağmen ziyaretçi hakları korumak vardır ve aynı zamanda blok zincirinde kayıtlar tutulur ister istemez blok zinciri silinemez.

Ufak bir yazılımla 20 milyon ziyaretçiye ulaşılır bu da “hakka tecavüz sayar çoban” öyle fırsatçı fırsat arayanlar var ki ellerindeki (sitelere ziyaret ip ları satan ) bile var her site ziyaret ettiğiniz reklamları ip numaranıza yapışır bu nu siler ama virüsleri de sonradan siler ama onlar böyle zamanlarda fırsat arar ararlar ip numarası ellerinde kayıtlıdır onlar karanlık dünyalarında başarısızlık korkusuyla yaşar yaşatır yaşayanlar hep saldırır saldırgandır.

Projeler ar-ge geliştiremez var olan içlerindeki enerjiyi kötü amaçlara kullanırlar çünkü yaşam hayatlarını düşüne bilme kabiliyetleri yok olmuşluğudur.

“Sadece yürü ilkeler seni doğru yola götürür yoluna engellerde çıkar (onlardan sakın) rabbime sığın onları bir sebeple bertaraf eder”

"Yaratanın Hak kıldığı her dinden ne olursan ol tüm hastalıkları yenmek dua sevgidir aynı zamanda bu bir ibadettir ve evrendeki dengeyi yakalamak hasta olup çare aramak değil ,hastalığa sebep olan virüsleri yok etmek ,çaresi ise yaratılışta verilen beden içindeki yok edici temelleri (yani bağışıklığı) verilmiş saklı anahtarı ilim bilim içinde nimet hikmetler de ara sağlığı (meyveler besleyici sebzeler temizleyicidir)

"Bilin ki yarın güneş her insan için aynı doğacak" "İyi ve Kötü olmak içinde insan elinde olacak" "Kararı sen versen de belirlediğin kaderin belirleyecek" Doğruyu aydınlatan verilmiş akıl şuurdur ya çoğalmayı ya da zamanla yok olmayı belirler. 

“Amel ettiğinde zarara uğramayacağın şu dört husus önem taşır En büyük zenginlik akıldır içinde ilim bilim birlikte hareket eder ne önüne geçer nede arkasında bulunur ,en büyük yoksulluk ise yaratılış ilkeleri uymayıp başkalarının arkasında ve gölgesinde veya sayesinde aklı kullanmadan yürüyen (okuyup öğrenmeden) beynini yıkatan ahmaklıktan ve saptırıcı yolara düşerek yoksulluk yaşar , en korkunç şey kendini beğenmektir ben ,ben diyen şahıs ve toplumdur , en değerli büyüklük güzel ise ERDEMLİK ve AHLAKTIR kimseye ders vermek değil yaşamış olduğum yaşamakta olduğun hayatı anlatmaktır. Selcuk uysal çoban saklı şifa 

  
66 kez okundu

Ziyaret istatistiği
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam54
Toplam Ziyaret1220180
Döviz kuru ve ASLI Altın Günüş Bakır
AlışSatış
Dolar13.392613.4463
Euro15.178615.2394
ENVİDA TOKEN
 https://www.sakli-sifa.com
DRİVE MİNİNG
 https://www.sakli-sifa.com
Bahçeler ve yağlar
okaliptüs bitki ve yağlar
Mersin bitkisi yağlar
Biberiye bahçesi ve yağlar
Defne yağ
Lavanta fibeleri Adana
Lavanta bal
LAVANTA BAL

https://www.sakli-sifa.com
Balların nöbetçisi

https://www.sakli-sifa.com

 https://www.sakli-sifa.com