• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  
 
   https://www.sakli-sifa.com  https://www.sakli-sifa.com  https://www.saklisifa-piriiworld.com  

Evren dengesini yakalamak hasta olup çare aramak değil.

Hasta olmamak için hastalığa sebepleri yok etmek.

  

  Tıklayın  Drivemining kısa yoldan ulaşın                                           Tıklayın Envidatoken kısa yoldan ulaşın   


    https://www.sakli-sifa.com         https://www.sakli-sifa.com                                  

       "Bugün işleriniz bitmeyebilir ama varsa yarın"                                                “Daha çok erken biter güç birlikte doğar"    

   https://www.sakli-sifa.com             sakli-sifa.com          https://www.sakli-sifa.com              

DriveMining şu anda B2B'ye (İşletmeden İşletmeye) odaklanıyor. DriveMiner, sadece elektrikli-hibrid araçlara ve kamyon gibi büyük dizel araçlara monte edilebilir. DriveMining ayrıca gelecekte bir ev sürümü yayınlayacak. Kullandığı FPGA çipi sayesinde farklı kripto para birimlerinin madenciliğine izin veren DriveMiner, çevresel verileri de toplayarak EnviDa Blockchain'e aktaracak. 

DriveMining currently focus on B2B (Business-to-Business). DriveMiner, which can only be installed on electric-hybrid vehicles and large-diesel vehicles such as trucks. DriveMining will also release a home edition in the future. Thanks to the FPGA chip it uses, DriveMiner allows mining of different cryptocurrencies, and will also collect environmental data and transfer it to the EnviDa Blockchain. 


                https://drivemining.io               https://drivemining.io            https://drivemining.io              

  SÜRE %25 / 09 GÜN                                                                                                               

Ön satışımız başlıyor!%25 indirimli EDAT satın alma fırsatı 1 Ocak’tan itibaren herkese açık olacak. Tek yapmanız gereken sale.envidatoken.io adresine girerek yatırım yapmak! Yeni yılda görüşmek üzere 

Our pre-sale is starting! The opportunity to buy EDAT with a 25% discount will be open to everyone from the new year. All you have to do is invest on sale.envidatoken.io on January 1st! See you in the new year…  

Site Menusu
Videolar
Takvim
Drive Mining
 https://www.sakli-sifa.com
Envidatoken
 https://www.sakli-sifa.com
Kâr "satılan kullanılan ek değer" ve Ker ise “Küvet kudret”

 Kâr satılan kullanılan ek değer dir ve Ker ise “Küvet kudret” dir

İnsanlık adına doğru adımla atılan ve şimdiki zaman gelecek zamanlarda böyle ağır yük ar-ge çalışmasına işletme kurumlar baş edemiyorsa ar-ge projeyi icraatlarına da elle tutulan gözle görünen bir sistem ortaya sergilenmiş ise böyle projede çalışanların düşüncelerine insanlık el atmış ise ve de katkı sağlamışlar ise gelecekte kısa zamanda doğru atılan iyi niyetle yola çıkılan ve bu yolda yükü taşıyanlara omuzlayanlar küçük büyük hak hakkı gelir olarak dağıtılıyorsa o insanlık için helaldir ve de devam etmesi içinde yeni projelere adım atmaya devam edilirse de insan yaşamına sağlığına kâr (satılan kullanılan ek değer )dir ve ker ise “Küvet kudret” dir 

İşte burada sağlık varsa para yok zihniyeti kalkar evren içindeki hastalığa sebep olanları yok eder içte hasta olup çare aramak değil çareyi insanlık ilk adımla başlar. 

”Başkasının hakkı hakkını benimmiş gibi gösterenler ve hakkı olmadığı halde hak ibda edenler kar edip hakkı ve hakları hak etmiş gibi gösteren kar edenler şahıs toplum” haram” işler” vicdanı rahat olamaz sadece kendini yakar ve hiç huzur bulamaz hiç beklemediği gün helalleşse de o hakkı hakikatliyi şahız ve toplumu bulamaz .

Ondan ki bu kadar yükü taşıyamaz iseniz kervanlara yüklediğiniz yükleri hafifletin hak ve hakikatleri sahiplerine geri verin ki hak hakları işte o zaman şahız ve toplum nesiller boyu kervanıyla “helal” yola yol alır.

Çoban söylemiyor yaşadığı yaşam hayatı içinde söylüyor hak ve hakikatleri zaman için de bazen çoğalsa da  bazen de yok edicidir can bedenin be olduğu gibi.  

 İşte orada "yaratanın ilkeleriyle" “kâr ve ker” vardır.. 

sırlar kitabi %100 olan geri kalan %75 yaşam devam eder bölümünden kısa alıntılar

Selcuk uysal çoban saklı şifa

 

  
58 kez okundu

Ziyaret istatistiği
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam55
Toplam Ziyaret1220181
Döviz kuru ve ASLI Altın Günüş Bakır
AlışSatış
Dolar13.392613.4463
Euro15.178615.2394
ENVİDA TOKEN
 https://www.sakli-sifa.com
DRİVE MİNİNG
 https://www.sakli-sifa.com
Bahçeler ve yağlar
okaliptüs bitki ve yağlar
Mersin bitkisi yağlar
Biberiye bahçesi ve yağlar
Defne yağ
Lavanta fibeleri Adana
Lavanta bal
LAVANTA BAL

https://www.sakli-sifa.com
Balların nöbetçisi

https://www.sakli-sifa.com

 https://www.sakli-sifa.com