• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  
 
   https://www.sakli-sifa.com  https://www.sakli-sifa.com  https://www.saklisifa-piriiworld.com  

Evren dengesini yakalamak hasta olup çare aramak değil.

Hasta olmamak için hastalığa sebepleri yok etmek.

  

  Tıklayın  Drivemining kısa yoldan ulaşın                                           Tıklayın Envidatoken kısa yoldan ulaşın   


    https://www.sakli-sifa.com         https://www.sakli-sifa.com                                  

       "Bugün işleriniz bitmeyebilir ama varsa yarın"                                                “Daha çok erken biter güç birlikte doğar"    

   https://www.sakli-sifa.com             sakli-sifa.com          https://www.sakli-sifa.com              

DriveMining şu anda B2B'ye (İşletmeden İşletmeye) odaklanıyor. DriveMiner, sadece elektrikli-hibrid araçlara ve kamyon gibi büyük dizel araçlara monte edilebilir. DriveMining ayrıca gelecekte bir ev sürümü yayınlayacak. Kullandığı FPGA çipi sayesinde farklı kripto para birimlerinin madenciliğine izin veren DriveMiner, çevresel verileri de toplayarak EnviDa Blockchain'e aktaracak. 

DriveMining currently focus on B2B (Business-to-Business). DriveMiner, which can only be installed on electric-hybrid vehicles and large-diesel vehicles such as trucks. DriveMining will also release a home edition in the future. Thanks to the FPGA chip it uses, DriveMiner allows mining of different cryptocurrencies, and will also collect environmental data and transfer it to the EnviDa Blockchain. 


                https://drivemining.io               https://drivemining.io            https://drivemining.io              

  SÜRE %25 / 09 GÜN                                                                                                               

Ön satışımız başlıyor!%25 indirimli EDAT satın alma fırsatı 1 Ocak’tan itibaren herkese açık olacak. Tek yapmanız gereken sale.envidatoken.io adresine girerek yatırım yapmak! Yeni yılda görüşmek üzere 

Our pre-sale is starting! The opportunity to buy EDAT with a 25% discount will be open to everyone from the new year. All you have to do is invest on sale.envidatoken.io on January 1st! See you in the new year…  

Site Menusu
Videolar
Takvim
Drive Mining
 https://www.sakli-sifa.com
Envidatoken
 https://www.sakli-sifa.com
Kulağa gelen fısıltılar s9 lar gibi öter dururlar 9 sene dinledik durduk ama şükür dedik

 

 https://www.sakli-sifa.com     https://www.sakli-sifa.com    https://www.sakli-sifa.com   

 

Neden düşeriz İnsanlık olmak veya olmamak insanlıktan beri gelen fısıltı

Kulağına gele fısıltıdan korkma gelen fısıltılar sadece korkuları yıkmak için çırpılmışları ve kaçarken ayak sesleridir. 

İnsanoğlu bir günde iki hamle yapar zamanlar için de vakitlerde bir birine çakışmayan sözlerle ifade eder kısa yolu tercih eder “sen kaybedince ben demiştim” diye vakit zamanlarında yaşar yarısı da “sen kazanınca ben zaten biliyordum” diye yaşamaya devam eder.. 

İşte ondan ki Kulağına gele fısıltıdan korkma gelen fısıltılar sadece korkuları seni yıkmak için çırpılmışlarıdır. 

Yaşam savaşını kazanan her zaman en güçlü yada en hızlı olan değildir er yada geç kazanan kişi kazanabileceğini önceden düşünen kişidir başarı ise istenmediği yere gelmez saklanmış anahtarı bulmak en kısa yolu ise "yaratanın doğruluk ve ilkeleridir" o her kapıyı açar. 

Bilin ki bildiğin biliyorsunuz dünya her zaman güneşli ve gök kuşaklı değildir.

Senin nasıl düşündüğün insanlığın umurunda değil beden içinde maddeleşmemiş iblis sana diz çöktürecek ve eğer ona izin verirsen seni orada tutacak esir esaret içinde yaşayan yaşatılan yaşattırılan gölgelerinde yaşayan beceriksiz yeteneği olmayan bozgunculardır.  

Sen ben yada hiç kimse yaşam ve yaşamın hayat kadar sert vuramaz fakat önemli olan hayatın sana nasıl vurduğu değildir. 

Önemli olan senin aldığın yaşam darbeler ,darbelere karşı ilerleyebilmektir ne kadar darbe aldığın ve yaşamda ilerleyebilmendir her seferi bir tecrübedir.  

İşte böyle kazanan olursun acı geçicidir acı bir dakika, bir gün hatta bir yıl sürebilir fakat acı sonunda dinecektir ve yerini bir başka bir şey acının yerini alacaktır. 

Bilin ki eğer vazgeçersen bu sonsuza kadar sürer çok küçük bir hata demek istediğim yarım adım erken ,ya da geç attığında başarımıyım başaramam çelişkiler yerini alır ama inancınla imanınla kendi güveninle başaramayabilirsin “yarım saniye yavaş ya da hızlı tereddüt ise başarıyı yakalayamazsın” içindeki enderindeki korkusuzluğu elde edişin yetişmişliğin santimetreler bize etraftaki “hak hakikat ilkeler ve adalet ” her şeyde gerekli oluşu ise cehennemden kurtuluşundur. 

İşte yaşam hayalindeki “bir hayalin var” ve onu koruman gerek insanlar bir şeyi “yapamayacağında sana da yapamayacağını” söylerler kulağına fısıldarlar, eğer bir şeyi istersen “hak hakikat ve adaletle” al bu kadar basit “tevekkül de” sakın hata yaparım yapmaktan ve korkma içindeki doğruluğun hak hakikat yolunu açar. 

Şunu da bil ki gelecek vakitlerde senin için yapılacak işler hayırlı değilse her zaman kazanamazsın “o bil ki yerli yerine koyandır” fakat yenilgilerin kararlarını değiştiremezsin farklı bir şey yaparak yeniler her defasında yapabileceğine inanmalısın olabileceğini söylese de olamayacağını söylese de genellikle geleceğin neslin için “o “ haklıdır zaman vakit geldi mi "ol der" 

İnsan oğlu yaşamları değişiktir kimileri dünya malına tapar kimileri sema yolunda ilkeleriyle doğru yolda yürür çünkü bu bir terazidir diğer yaşamlar ağır bassa da “nefsin başkaları” gibi havalı olmak istediğin kadar istemiyorsun isterse bazen de başaramama korkusuyla ” uyumak istediğin” kadar başarmak istemiyorsun (en derindeki korkularımız aslı ise zayıf değildirler en derindeki korkularımız gücümüzün ötesindedir)

İşte bu yol başarı yolun başlangıcıdır kulaklara gelen fısıltı aldırma onlar sinsi sinsi yürürler başkalarını kölesi esareti altında ve gayeler altında ve de gölgesinde yaşarlar fısıltı içinde başarısızlık çığlıkları atarak gezerler.

Bil ki yarın gene güneş insanlığa eşit düşecek kararı sen verse de iyi kötü oluşunu insanın elinde olacak kararları ne kadar sen versen de yaşam sağlığını kaderin belirleyecek kader yolu ise inancın, imanın, tevekkülün ,doğruluk, niyet ,ahlak ilkelerin elinde olacak işte bu yol başarının anahtarı olacak.

Bu bizim ışığımızdır bizi korkutan karanlığımız değildir derine inmelisin ve kendine sormalısın kim olmak istiyorsun ,sen neyin mutlu ettiğini ,kendinde bulmalısın, diğer insanların kulağına derince ses gelmesinin bir önemi yok bir tercih yap, sadece karar ver. 

Ne olacaksın kim olacaksın ,bunu nasıl yapacaksın neden olmasın neden hayatta her şeyin en iyisini insanlık için yapmayayım ben bir neden görmüyorum neden, neden yapamam la (bir birilerin sayesi aramak) yerine neden "senin kendi sayende" olmasın başkalarından fazla "ilke ve ilklere " gücün var "o sana" yeter.

Bil ki fısıltılar yabancılaşmış ötekilerdir hiçbir zaman başarıya ulaşamamış çocuklukları karmaşık dünyadan geldiklerinde kendini ve toplumunu benimsemez bilmez okumamış bilgi edinmemiş ve dünyaları yalan söyleyerek yaşamışlıklarıdır yalan söylemekle çıplak kralı oynarlar.    

Önemli olan yaşamda dedik senin ne kadar sert vurduğun değil, önemli olan nasıl vurulduğun ve buna karşı ilerleye bilmendir geçmişi hatırlaya bilmen ve bilmektir her seferinde tecrübedir. 

Ayağa kalk ve asla pes etme burada kalabilir ve kendimizi harcatabiliriz harcatabilirsin ya da savaşarak ışığa ve sağlığa geri dönersin imanla, hakla, adaletle cehennemden tırmanarak çıkabiliriz çıkabilirsin çıkabilirsiniz her seferinde bir santim tırmanarak her an tecrübeyle her an mümkün. 

İşte ondan gene başarının başlama çekirdeğindesin noktası ve hedefin işaretidir galaksi içinde güneş sistenim de tüm canlılara eşit doğacak güneş.. 

Bil evren içinde milyarlarca galaksiler vardır bilinmeyen bilinemeyen evrende gök kubbelerde galaksiler gibi evrenler de olabilir ondan ki insanlık evrenler içinde gözle görünemeyen canlı varlıklar ise büyüklük veya küçüklük ve ya zenginlik fakirlik daha si ise güçlü güçsüz bil ki senle eşit sayılır üstünlük ise iman ve inançtır “o sana” yeter manevi üstünlük sayılır ve ki yazılmayan nasip rızık “o ışık” doğuşu da kapına gelen de “o “göndermiş tır yarınlara zamanlara ve vakit ise güneşin ilk düştüğü eşit düştüğü insanlığa ve canlılar eşit düştüğü andır.  

Ne olacaksın bunun için ne feda edeceksin yaşam dünyasında önce teraziyi görmelisin görmeyişin veya görmek istemeyişin ondan başarılı olamıyorsun dur çünkü yorulduğunda pes ediyorsun yaşam felsefeler var ” tarih ve matematiğin iyi değil” bu doğru çünkü sen hiç matematik tarih çalışmamışsın tarihte yaşanan aklı okumamışsın ve ezbere dalmış şiirde iyi değilim dersin  “çünkü daha önce hiç şiir yazmadın ezberleyerek hayat yaşamı kopyalamışsın ama (aslı ise doğuştan yeteneklisin “töre kültürün inancın tevekkülün “le sadece gizli yeteneğini) sadece anımsamak ve hatırlayarak çalışarak geliştirebilirsin sadece hatırlamak ve doğru yolda ilerlemek her adım sana verilmiş çekirdek içinde beyne yazılmış hayat şifrende.

İnancınla eğer başkalarının yaşaması için bir şeyler yapmıyorsan, vaktini boşa harcıyorsun ve pes ediyorsun devam etmek için acıya katlan zaten acı çektin, zaten yıprandı bunun karşılığını al marifet birinciyi geçmek veya güçlüyü yenmek değil insanlığı görmek insanoğlunu görerek insanlık sonunda görecek hak hakikat ı anlayacak anlayarak acı dinecek.  

Bil ki bilinmeli ki eğer senin için neyin değerli olduğunu “inancınla ve tevekkülünle” biliyorsan git ve onu al “yaratan” her zorluklara rağmen her kolaylığı açar istekli ve doğru yolda olman gerek ve hedeflerine ulaşamayacağın için hiç kimseyi suçlayamasın (her kes sayeler altında yaşatmak ister) ve (kin nefret ise kendini ateşe atmak gibidir ele alınmış kora benzer sadece kendini yakarsın yakarlar ) bu güne kadar yaptığın inançlarına işlerine sırt çevirmiş olursun. 

İşte bunu korkaklar yapar ve sen korkak değilsin sen onlardan daha iyisin ve güçlüsün “her gün dolan iman şarjörlerin” var bir eksilmez her gün yeni bir gün her an yeni bir an öyleyse git ve onlara kim olduğunu göster imanla, hakla, hukukla, adaletle.

Sen bu yola adım attın doğru doğruları buldun manevi cesaretin iman ve hak hakikatler yolunda ilerliyorsun yeter ki inandığın inanmak başardığını başarmakla o sana yeter başarmak istediğini başardın her şey ortada fısıltılar “s 9 lar gibi öter dururlar”

Fısıltılar sadece başarını yıkmakla sinsi sinsi yürürler “başardığını sergilemek” İse tekrar sinsiler başka yola baş vururlar bunlar sadece köle esaret başkalarını gölgesinde yaşarlar ve de kimileri de konuşan adamlar vardır yaptığı işlerden konuştuğu, anlattığı, yaptığı işlerinden aldığı işleri inandığı için yapmaz onlar nefise bakar ve beğenme beğendirme yolunda ilerler işte burada bir şer vardır bakarsın şer hayır çıkmış hayır şer e dönüşür aynı iyi dediğin kötü kötü dediğin iyi her ikisinde de hayır şer iyi kötü vardır..

“Dünyayı değiştireceksen önce kendinden başlamak gerek korku bir illüzyondur, sana sadece gizlenmiş görüntüleri beyne işlerler sonradan korkuturlar, bilirsen eğer, korkunun korkusu korkusuzluk bilirsin, cesareti varsa eğer tattırırsın özgürlük nesline zaferi o da sende var. 

Kaptan dalgalı denizde belli olur. Ve kimse dalgalarla ilgilenmez. Gemiyi limana gelip gelmemesiyle ilgilenirler. Hayatınızda da dalgalar olabilir. Her şeye rağmen ilime, bilime ulaşmaktır  “Hayallerinize ulaşın.

Saklı şifa sırlar kitabin dan Ben biliyordun, nasıl düşeriz ,korkular ,başarma başarısızlık oyunları, illüzyon, kem küm diyenlerden uzak dur o yolu şaşırtır şaşırt tırır onlar sadece nefse çalışır bölümlerinden kısa alıntılar selcuk uysal çoban saklı şifa 

 

 

 

  
58 kez okundu

Ziyaret istatistiği
Aktif Ziyaretçi3
Bugün Toplam49
Toplam Ziyaret1220175
Döviz kuru ve ASLI Altın Günüş Bakır
AlışSatış
Dolar13.392613.4463
Euro15.178615.2394
ENVİDA TOKEN
 https://www.sakli-sifa.com
DRİVE MİNİNG
 https://www.sakli-sifa.com
Bahçeler ve yağlar
okaliptüs bitki ve yağlar
Mersin bitkisi yağlar
Biberiye bahçesi ve yağlar
Defne yağ
Lavanta fibeleri Adana
Lavanta bal
LAVANTA BAL

https://www.sakli-sifa.com
Balların nöbetçisi

https://www.sakli-sifa.com

 https://www.sakli-sifa.com