• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  
 
   https://www.sakli-sifa.com  https://www.sakli-sifa.com  https://www.saklisifa-piriiworld.com  

Evren dengesini yakalamak hasta olup çare aramak değil.

Hasta olmamak için hastalığa sebepleri yok etmek.

  

  Tıklayın  Drivemining kısa yoldan ulaşın                                           Tıklayın Envidatoken kısa yoldan ulaşın   


    https://www.sakli-sifa.com         https://www.sakli-sifa.com                                  

       "Bugün işleriniz bitmeyebilir ama varsa yarın"                                                “Daha çok erken biter güç birlikte doğar"    

   https://www.sakli-sifa.com             sakli-sifa.com          https://www.sakli-sifa.com              

DriveMining şu anda B2B'ye (İşletmeden İşletmeye) odaklanıyor. DriveMiner, sadece elektrikli-hibrid araçlara ve kamyon gibi büyük dizel araçlara monte edilebilir. DriveMining ayrıca gelecekte bir ev sürümü yayınlayacak. Kullandığı FPGA çipi sayesinde farklı kripto para birimlerinin madenciliğine izin veren DriveMiner, çevresel verileri de toplayarak EnviDa Blockchain'e aktaracak. 

DriveMining currently focus on B2B (Business-to-Business). DriveMiner, which can only be installed on electric-hybrid vehicles and large-diesel vehicles such as trucks. DriveMining will also release a home edition in the future. Thanks to the FPGA chip it uses, DriveMiner allows mining of different cryptocurrencies, and will also collect environmental data and transfer it to the EnviDa Blockchain. 


                https://drivemining.io               https://drivemining.io            https://drivemining.io              

  SÜRE %25 / 09 GÜN                                                                                                               

Ön satışımız başlıyor!%25 indirimli EDAT satın alma fırsatı 1 Ocak’tan itibaren herkese açık olacak. Tek yapmanız gereken sale.envidatoken.io adresine girerek yatırım yapmak! Yeni yılda görüşmek üzere 

Our pre-sale is starting! The opportunity to buy EDAT with a 25% discount will be open to everyone from the new year. All you have to do is invest on sale.envidatoken.io on January 1st! See you in the new year…  

Site Menusu
Videolar
Takvim
Drive Mining
 https://www.sakli-sifa.com
Envidatoken
 https://www.sakli-sifa.com
İnsanlık için şirketler için hiç değilSAKLI-ŞİFA & SAKLI NET TELEKOMÜNİKASYON &SAKLİSİFA-PİRİİWORLD YAYINCILIK BİLGİ AKIŞ KURULUŞUDUR

Bir markadır Metal yaşı 65 Araştırma yaş 50 Yayın yaş 9 yıl 

Dergi ,kitap ,gazete vb. gibi yayınların basıma hazır hale getirilmesi, okuyucuya ulaştırılmasına ilişkin hizmetler (teknoloji dijital global iletişim ağları vasıtasıyla anılan hizmetlerin sağlanması da dahil.).Film ,televizyon ,internet ve radyo programları yapım hizmetleri. Sağlık ,kurutulmuş bitkiler saklı şifa bünyesinde araştırma bilgileri sunum hizmetler ve hizmetlerdir ( ISBN )  

Sözcüklerin gücünü anlamadan, insanların gücünü anlayamazsınız gücünüzden şüphe ederseniz, şüphelerinize güç verirsiniz dürüstlüğün kuralı yoktur sadece dürüst dür tarih kayıtlarında yazar anılır 

Doğru adım insanlık için hiçbir şey yapmıyorsan eğer vaktini boşa harcamaktır boşa geçen zaman ise nefis seni saptırır 

Yaşam savaşını kazanan da , her zaman en güçlü ya da en hızlı olan değildir er ya da geç kazanan kişi, kazanabileceğini önceden düşünen kişidir. “Başarı istemediği  İstenmediği akıl içindeki yere gelmez”

Sen ,sen ola ki akın öfkeden sakın ve kaçın çünkü o şeytan nefsine girmiş girmeye çalışan sebepler arar bulur ve doğruyu yanlışı kavrayamayan düşük akıllılıktır.

Seni inanışına yaklaştıran ilim bilime şeytan sebep arar ateşten uzaklaştırdığını sezer, inancından uzaklaştıranın da ateşe yaklaştırdığını bilir

Bunlar durmadan akan, yağlı kazan ,çamura benzeyen cıvık ve kaygan bir yerde ve ya yolu tanımadan çöllerde labirentte yürüyen kimselerdir, yanılmış batmış ola ki çıkabilmek için ve ya çıkmaman için içine çekerler.

İlim bilim içinde sana çok uzak gelen ve ulaşması zor olan bir zirveye yükselmeye çalışıyorsun çalışabilirsin çalışmaktasın çalışacaksın da işareti olmayan yolda yürüyorsan eğer “aklının önceden doğru yolu çizdiğine göre hareket et” yollar da çok kavşaklar çıkar kararsız adım ise seni saptırır önceden çizdiğin “yaratanın ilkeleri den ayrılma” ihtimalinde karşına iki yol çıkar bilemezsin iyi mi kötümü her iyinin içinde şerler her kötünün içinde ise hayırlar olur sen sadece “ahlak ve dürüstlüğün den ayrılma yeter o sana yeter nesline de artar.

Kötü ve şerlerin içinde onlar saptırıcı sapıklar ve hata işleyip insanı hataya sevk edenlerdir şaşırtıcı hal alırlar kendilerini başarısızlığı bir başakların hakkını çalan sonradan hak it dağ edenlerdir.

Bunlar renkten renge giren, her türlü entrikayı çeviren, her yoldan değişkendir iyi şekille başlar karşıdakilerin aklını çeler her gözetleme yerinde pusuya yatar gözetleyenler ruhları hasta sinsi sinsi yürür, görünmeden gizlice hareket ederler bunlar çaresiz hak yiyenler ve fırsatçılar fırsat arayanlardır dir.  

Bunlar başkasının başkalarının hak ve hakikatleri kendine çevirir başkalarının hak ve hakkını da üzerinde hakkı iddia ederler (bil bilesin birinin üzerinde hakkı olan, ama başkasının kendi üzerinde hakkı olmayan biri olsaydı bu (yaratıkları değil,) ancak “münezzeh olan yaratanın yaratan olurlardı” .inancından yaratanın yolundan ayrılma her zaman doğru yola sokar.

Bu durumda yaptığın işlerde gönlünüzde gönlünde gizlediğiniz şu asabiyet kin nefreti ateşini söndür ve yaratana bırak “sabır şükür yolunda ol ” cahiliye cahilliğine ver kinini söndürün çünkü Müslüman’daki bu yersiz kıskançlık, şeytanın tehlike oyunu  tekebbür, bozgunculuk ve şeytanın üflemesindendir “

Övünmeyi ve kibri bırak, kabri hatırla, çünkü varacağın yer oradan geçer, ne yaparsan onu bulursun, ne ekersen onu biçersin, bugün ne hazırladıysan, yarın sana o sunulur adımına yer hazırla, o gün elini semaya aç bir şeyler gönder “Tövbe şükür” bil ki işin işiniz nesiller boyu ebediyete düşünürlere blok edilmiş anahtarlar bırakırsın bırakırsınız.

Bil ki akıl akıllı, her şeyi  layık olduğu yere koyandır cahili de tarif et diyenlere dememe gerek kalmaz önceden sözcüklerin içinde cevabı var “Akıllıyı tarif etmekle” (cahili de tarif ettim de yeter)   

Bil ki nesline servet bırakma telaşına girme insanlık için ,insanlığa bir şey sunmuyorsan eğer vakit boşa harcamaktır insanlık için geleceğe bir şey veriyorsan eğer her saniyen vakit an ise senin dürüstlüğünden dürüstlüğünüzden sen ve neslin de aynı yolu alırlar.

Çünkü çocuklar çocukları da neslin nesiller de servet dünyalık istemezler ilim bilim okumak okutmak ister insanlık için “ilim bilim” değilse eğer onlara bırakacağınız servet zenginlik onların günahlarını arttırır ve bir nevi her geçen saniyen nesline zülümdür.

Unutma İlim içinde bilim bir noktadır cahiller onu çıkar için çoğaltmış kendine yontarlar her yeni günde bilimi önde tutarak ilim içinde çıkarları doğrusunda kendilerine yontarlar anlamayış anlayamadıkları ilmi önde tutmadıkları okumadıkları akıl içindeki ve beden içindeki ruhlarını insan oğlunun ne kadar yetersiz anlayış ve körlüğü ise kavrama anlama yetersizliğimdendir ”.

Allah’ın bizlere bağış etmiş olduğu beynimizi kullanmadan (önce yapılan işler ilim bilim yanlış emellere ulaşılması acizi yet için de yer olduğumuz) yer aldığımız aldığımızı anlatılan anlaşılan anlattığı gibi “ilim bilim içinde hak hakikati öğrenmek” aynı zamanda var oluştur yaratanın ol demesiyle temel taşı. “İşte burada cahil yoktur sadece o kurnazdır bir gün gerçekler ortaya konulacak “ 

Doğru adım her ne kadar zayıfta olsa beden ondan verilen senin olanlar sonunda hak hakikatler sana ulaşır ,yanlış adım eğer ne kadar güçlüde olsan olsalar hızlıda olsan olsalar zararına olan şeyleri kendinden uzaklaştıramazsın. 

Kaç para kaybettiğim değil, Kaç insan kazandığım önemli parayı kolay kazanırsın ama insanı zor.    

Ondan ki sana selam verildiğinde ,sen daha güzel bir şekilde selam ver, sana doğru iyilikle uzanan ele sen daha üstün bir şekilde karşılık ver ,her halükarda üstünlük ,ilk iyilik yapanındır şer ve kötüler yol değiştirir sen adımını bilirsen.

Allah’a yemin olsun ,etraf sarılsa da onların karşısına tek başına çıksam onlarda bütün yeryüzünü kaplamış olsalar da yine korkmam beden içindeki enderindeki korkusuzluk iste o çıkarır “rabbimle yakın ile birlikteyim de Allah’a  kavuşmayı özlüyorum de O’nun güzel karşılığını ümit ediyor bekliyorum de” o senin için zaman içinde şer ve kötülüklerden korur ve her şeyi zamana bırakır.. 

İşte insanlık için yapılacak projeleri şu an insanlık istese de insanlığın kulağına gelen ses şeytanların üflemesi  insanlık için gecikmiş dazı güçler ve her kez tarafından bilinmekte  “hidrojen çağı” şu an ellerindeki servetlerin biteceğinden korkmaktalar “gazın bedava enerjinin bedava” oluşunu bir düşün seniz (çıkarları fırsatların biteceği zaman gecikmiş insanlık için projelerdir ) içlerinde nefis içinde çıkarı olan kim kimseler istemez “insanlık için projeleri “şer kötü olarak insanlığın kulağına üflemesini üflenen kulak akıl yetersizliği değil mi. 

Petrol den ilk önce bulundu hidrojen zamana yakın petrol işlemi daha kolay geniş zamana geniş işler de hacim güç elde etmek için dünyada kendilerini daha güçlü kılıp aynı asırda bulunan petrolü hidrojen yer değişti işlerine göre daha sonraki asırlara ittiler hidrojeni ve çıkarlarına göre de şu an kullanılmakta..

Hidrojen 1500'lü yıllarda keşfedilmiş, 1700'lü yıllarda yanabilme özelliğinin farkına varılmış, evrenin en basit ve en çok bulunan elementi olup, renksiz, kokusuz, havadan 14.4 kez daha hafif ve tamamen zehirsiz bir gazdır.

Keşfedilişi: 1776 yılında Sir H.Cavendish tarafından çinko, kalay ve demire seyreltik sülfat veya hidroklorik asit etki ettirilerek elde edildi. H.Cavendish hidrojenin hava ile karışımının su buharı vermek üzere patladığını gördü ve bu elemente “tutuşucu hava” ismini verdi verdiler..

Bunların hepsi bilinmekte ve tüm araştırmalarda “Yozgat sorgunda soğuk hava seralarda” yapının da geliştirmek için “Çın den küçük aparatlar” getirerek iyonize suyu depolamayla iyonize su aparat ucundan sıkıştırarak gaza dönüşle ve ateşe çevirerek enerji ettim kaynak işinde de kullandım “çoban bunu yaptıysa suyu ateşe” çevirdiyse bir de yukarıyı düşünün petrol ne ki dersiniz ama sadece insanlık der yoksa bu kadar dünya şirketler demez.. İşte şirketler projelere hep karşı buracak sizler yaşama anlam veremeyecek durumda bilgi okuma yetersizliğinden kaynaklanır hayat su yaşam.. Hidrojeni tanımak için bir sonraki hidrojeni okuyun dünyadaki kaynaklardan ve pratik uygulamalardan alıntılar Okuyun .. 

Selcuk uysal çoban saklı şifa Sırlar kitabından araştırma bölümlerinden kısa alıntılar..

 

  
43 kez okundu

Ziyaret istatistiği
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam46
Toplam Ziyaret1220172
Döviz kuru ve ASLI Altın Günüş Bakır
AlışSatış
Dolar13.392613.4463
Euro15.178615.2394
ENVİDA TOKEN
 https://www.sakli-sifa.com
DRİVE MİNİNG
 https://www.sakli-sifa.com
Bahçeler ve yağlar
okaliptüs bitki ve yağlar
Mersin bitkisi yağlar
Biberiye bahçesi ve yağlar
Defne yağ
Lavanta fibeleri Adana
Lavanta bal
LAVANTA BAL

https://www.sakli-sifa.com
Balların nöbetçisi

https://www.sakli-sifa.com

 https://www.sakli-sifa.com