• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  
 
   https://www.sakli-sifa.com  https://www.sakli-sifa.com  https://www.saklisifa-piriiworld.com  

Evren dengesini yakalamak hasta olup çare aramak değil.

Hasta olmamak için hastalığa sebepleri yok etmek.

  

  Tıklayın  Drivemining kısa yoldan ulaşın                                           Tıklayın Envidatoken kısa yoldan ulaşın   


    https://www.sakli-sifa.com         https://www.sakli-sifa.com                                  

       "Bugün işleriniz bitmeyebilir ama varsa yarın"                                                “Daha çok erken biter güç birlikte doğar"    

   https://www.sakli-sifa.com             sakli-sifa.com          https://www.sakli-sifa.com              

DriveMining şu anda B2B'ye (İşletmeden İşletmeye) odaklanıyor. DriveMiner, sadece elektrikli-hibrid araçlara ve kamyon gibi büyük dizel araçlara monte edilebilir. DriveMining ayrıca gelecekte bir ev sürümü yayınlayacak. Kullandığı FPGA çipi sayesinde farklı kripto para birimlerinin madenciliğine izin veren DriveMiner, çevresel verileri de toplayarak EnviDa Blockchain'e aktaracak. 

DriveMining currently focus on B2B (Business-to-Business). DriveMiner, which can only be installed on electric-hybrid vehicles and large-diesel vehicles such as trucks. DriveMining will also release a home edition in the future. Thanks to the FPGA chip it uses, DriveMiner allows mining of different cryptocurrencies, and will also collect environmental data and transfer it to the EnviDa Blockchain. 


                https://drivemining.io               https://drivemining.io            https://drivemining.io              

  SÜRE %25 / 09 GÜN                                                                                                               

Ön satışımız başlıyor!%25 indirimli EDAT satın alma fırsatı 1 Ocak’tan itibaren herkese açık olacak. Tek yapmanız gereken sale.envidatoken.io adresine girerek yatırım yapmak! Yeni yılda görüşmek üzere 

Our pre-sale is starting! The opportunity to buy EDAT with a 25% discount will be open to everyone from the new year. All you have to do is invest on sale.envidatoken.io on January 1st! See you in the new year…  

Site Menusu
Videolar
Takvim
Drive Mining
 https://www.sakli-sifa.com
Envidatoken
 https://www.sakli-sifa.com
İşte hayat başlar karşında okyanus arama yaşamda katıl dalgalarda olur ve doludur

SAKLI-ŞİFA & SAKLI NET TELEKOMÜNİKASYON &SAKLİSİFA-PİRİİWORLD YAYINCILIK BİLGİ AKIŞ KURULUŞUDUR

Bir markadır Metal yaşı 65 Araştırma yaş 50 Yayın yaş 9 yıl

Dergi ,kitap ,gazete vb. gibi yayınların basıma hazır hale getirilmesi, okuyucuya ulaştırılmasına ilişkin hizmetler (teknoloji dijital global iletişim ağları vasıtasıyla anılan hizmetlerin sağlanması da dahil.).Film ,televizyon ,internet ve radyo programları yapım hizmetleri. Sağlık ,kurutulmuş bitkiler saklı şifa bünyesinde araştırma bilgileri sunum hizmetler ve hizmetlerdir ( ISBN )

 https://www.sakli-sifa.com    https://www.saklisifa-piriiworld.com

Yayıncı personel sayısı 01
Selcuk uysal çoban saklı şifa

 İşte hayat başlar karşında okyanus arama yaşamda katıl dalgalarda olur ve doludur

Kaptan dalgalı denizde ve yaşamın içinde belli olur ve kimse dalgalarla ilgilenmez sadece gemiyi limana yük getirmesiyle ve gelip gelmemesiyle ilgilenirler hayatınızda okyanuslar gibi yaşam içinde de dalgalar olabilir her şeye rağmen "yaratılışın getirdiği ilkeler ve ilim içinde bilime" ulaşmaktır 

“İnsanlık için hayaline hayallerinize projeyle projelerle ulaşmak” ulaşmak için öncelik dürüstlüktür bil ki bilin ki dürüst bir insan, daima çocuk kalır bir fincandaki kahve hatırı gibi hayatı yaşantısı bazen tatlı bazen tatsız olabilir önemli olan kahvenin tadı değil zaten, onu kiminle, kimlerle içtiğine kiminle ,kimlerle oturup iş yaptığına bağlıdır hayat ve yaşamlar . 

Yaşamlar içinde geriye baktım “sen sakın geriye bakma” katil dalgalı denizde güçlü gemilerle yol aldık “alacaksın da” güçlü gemiler omurgaları kırılmış yükleri denize gömülmüş ama katıl dalgalar “mauna ı fındık kabuğundan tekneyi” batıramadı duru suya kavuştuk ama geride çıtınmışlar geriye baktığımızdan gönül dayanamadı vicdan tekneye yükümüzden fazla alamazdık aldık alabora oldu ama gene batmadık yükler denize dökülse de tekneyi liman a getirdik. 

Tekneni onardın artık güçlü gemilerle yoldayım yoldasın seslere algılama sesler seni frekans karıştırarak vicdanını kamçılar acı çeksen de geçicidir yelkenleri aç mil hesabını yap rotanı doğruluk meridyenine getir bil ki arkadan gelecek proje içinde projelerin meltem rüzgarları hedefine hedeflerinize götürecek bu bir masal veya hikaye değil gerçek hayattan destan.  

Sırlarla dolu deniz deryası denizler kanunu ,orman kanunu ,kanunlarla dolu şehir efsaneleri ,karda yürüyüp izini belli etmeyen düzen düzene ayak uyduranlar, 41 numara ayakkabı giyeni 46 47 numaraya numara aklını oynatan aklı oynatan çevirenler çevreler.

Ek 01    

Ben başaramadım demek başarısızlığa uğradım demek değil ,başardıklarım ve bildiklerimim de ise yaşam hayatında çok ders alarak “Allah korkusu” korkum insan sağlığı ben bir araştırmacı olarak bilgi topladım “tedavi edici öğretici olarak sahada bulundum ama uygulama sahasında hiç değildim” ben sadece görünen ve değerleri eleştiren eşleştiren  olarak doğadan aldığım bilgileri bilgi olarak sunmak içindi doğa çünkü “Allah korkusu “olmayanlarla günden içi fırsat fırsatçılarla haram yenenlerle rekabet edemedim edemezdim.

Dürüstlüğün kuralı yoktur.. sadece dürüsttür.. Tarih kayıtlarında yazar ..anılır. “

Unutma akılından çıkarma "Öldürmeyen acı güçlendirir." Daha vakit var deme, sevdiklerine zaman ayır sen sevdiklerine zaman ayırmazsan ,zaman seni sevdiklerinden ayırır eğer çocuğunuzu iyi yetiştirmek istiyorsanız ona harcadığınız parayı yarıya indirmeniz, onunla geçirdiğiniz vakitti ise iki katına çıkarmanız yeterlidir. 

Umut ümit aksilikler ve beklentiler edinmek başınıza gelen üzücü olaylara katlanmak güç olabilir, ama onların sizi olmak istemediğiniz birine dönüştürmesine izin vermeyin şu anda acı çekiyor olabilirsiniz "Öldürmeyen acı güçlendirir  bilin ki en kolay katil olanlar, aslında en beceriksiz ve korkak yaratıklardır saldırırlar yaşam hayatınızda küçük, amaca uygun savunmadan ya da yaratılan imkanlardan anlamazlar; onların nefretleri, zeka ve akıl yoksunluğundan dolayı, yok etmekten başka bir çözüm tanımaz."

“Güçlülerin yüzüne gerçeği söylemek, ve zayıfların alkışını almak amacıyla yalan söylemekten sakınmak için bana yardım et de ,eğer bana para verirsen mutluluğumu alma de ,eğer bana güçler verirsen muhakeme yeteneğimi çıkarma de ,eğer başarı verirsen alçak gönüllüğü çıkarma de” .

Hayatın içinde ol, hayatta yanlış bir şey yoktur eğer bir şey yanlışsa, o sizin bakış açınızdan dolayıdır gözleriniz bulutlu, bilincinizin aynası tozlu onu temizleyin, daha fazla berraklık yaratın yaşantınız da ve tozlu raflarda kalmış yaşam tarzınızda yaşam yaşamak için öğren oku yaşarken hayatı bil neyin nerde yanlış yaptığını yapmayacağını verilen (söz de hiçbir zaman yalan olmaz yalan ise iyi veya kötüyü karıştırarak seni saptırır şaşırtır söz iyi ile birleşir doğru yola sokar o yol kötüde olsa)

Geleceğe  nesil aktarma bu kutsal görevi götüren öğretmen ve yaşamda yaşamı doğru yolda görenlerdir “insanlar kendi istediği gibi olamazken bizim istediğimiz gibi olabilir mi ki” insanları olduğu gibi görmezsek ilişkinin sonunda hayal kırıklığı bizi bekliyor olacak lığı bilmek tir, insan, samimiliğini kaybettiği anda da Allah'tan uzaklığını bilmesi ,samimilik ise kalbinin yolunda yürümek demektir.

En kötüsü ise , inceldiği yerden değil , sağlamlığa en güvendiğin yerden kopması öfkeye sarılmak ise birine atmak için kavradığınız sıcak bir kömür parçası gibidir; yanan aslında sizsinizdir.

Bil ki kan ve kemik tüm insanlarda bulunur farklı olan ise yürek ve iyi niyettir. Dürüstlüğün kuralı yoktur sadece dürüsttür. 

selcuk uysal Çoban saklı şifa 

  
115 kez okundu

Ziyaret istatistiği
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam54
Toplam Ziyaret1220180
Döviz kuru ve ASLI Altın Günüş Bakır
AlışSatış
Dolar13.392613.4463
Euro15.178615.2394
ENVİDA TOKEN
 https://www.sakli-sifa.com
DRİVE MİNİNG
 https://www.sakli-sifa.com
Bahçeler ve yağlar
okaliptüs bitki ve yağlar
Mersin bitkisi yağlar
Biberiye bahçesi ve yağlar
Defne yağ
Lavanta fibeleri Adana
Lavanta bal
LAVANTA BAL

https://www.sakli-sifa.com
Balların nöbetçisi

https://www.sakli-sifa.com

 https://www.sakli-sifa.com