• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
   

  SAKLI-ŞİFA  https://www.sakli-sifa.com  

Evren dengesini yakalamak hasta olup çare aramak değil.

Hasta olmamak için hastalığa sebepleri yok etmek.

ARTIK ZAMANI GELMİŞTİR
Musibet bitmeyecek yaratılıştan beri var olan ama bilin hiçbir virüs yaratanın evrenin yaratmış olduğu bedeni içinde algılama senyörleri bağışıklığı yıkamayacak bu insan elinden çıksa da sen yeter ki bedene bedenine bedenlere zarar verme ver dir me.. saklı şifa 

İnsanoğlu kendini çok büyük gösteriyor, evrende ne kadar küçük olduğunu bilseydi, kelimelerin gücünü anlardı gözler, beden ve eller ,insanın karakter yapısını ve içinde ki ruhu ölçer neydin ne olacaksın. saklı-şifa

 https://www.sakli-sifa.com   sakli-sifa.com     https://www.sakli-sifa.com

               Yeni ürünler bölgesel veri tarama      Yeni ürünler bölgesel tarama  veri toplama      Yeni ürünler bölgesel tarama veri toplama                         
Envidatoken
 https://www.sakli-sifa.com

Sen yapıyı kur geleçek için
Her şey yerin de olacak sabırla beklersen “gelecek gelecekte bir gün gelecek” sen yolundan korkma ve bekle o kapılar tek tek açılacak zamanlar için geleçek  
Site Menusu
Envida Stake Katılım
SÜR KAZAN
https://www.sakli-sifa.com

 https://www.sakli-sifa.com
shop.drivemining
 shop.drivemining
Site Haritası
Takvim

VÜCUDUN TEMEL TUZLARI VE ENZİMLER SAKLI ŞİFA

VÜCUDUN TEMEL TUZLARI VE ENZİMLER
İnsan vücudu gıdalardan alınan vitaminlerle ve minerallerle beslenir. hastalıklar ise beslenme için gerekli olan maddelerin fazla ve eksik alınmasından, vücuttaki inorganik tuzların birinin veya bir kaçının dengesindeki bozulmalardan kaynaklanır.

Çiftçi toprağını nasıl koruyor, eksikliğini gideriyor; gıda üreticisi ürettiği malları nasıl koruyor, kozmetikçi ürettiği ürünleri nasıl koruyorsa, insan vücudu da kendini vücuttaki enzimlerle, tuzlarla ve vitaminlerle korur. rabbimin, verdiği bu enzimler, 12 tuz, vitaminler ve mineraller insan vücudunu    yeniler, uzun ve sağlıklı yaşamasını sağlar.  devamını vücudun temel tuzları okuyun.

Şeker ve şeker ürünleri rafineri tuz azaltın veya çıkarın
İlaçların vücuttaki tahribatını gidermek, toksinleri atmak için su ve ekşi elma çok uygun şifa kaynaklarıdır. sabahları saf zeytinyağı ve limon sıkarak içilirse kimyasal ilaçların tahrip etmiş olduğu safra ve böbrekleri temizler. ayda ve on  günde bir de çocuk ve büyük insanlarda 2 gün 48 saat şeker ve şeker gıdaları ürünleri vermezseniz karaciğeri çalıştırarak insülin üreten bezleri çalışır duruma gelir depolanmış şeker kanda enerjiye dönüşür, kan temizlenerek ağrı ve sızılardan kurtulunuz.

Stres günümüzün en yaygın hastalığıdır. stresin temelinde ise mide hastalıkları vardır. zamansız yemek, acele yemek, lokmayı tüm yiyerek gelişi güzel yemek mide ve bağırsak tembelliğine; gastrit, mide yanması, hazımsızlık, ülser başta olmak üzere stresten doğan birçok hastalığın artmasına sebep olur.
devamını  giriş bölümünde okumanız faydanıza.

VÜCUDUN TEMEL TUZU ENZİMLER
Biyokimya ile tedavi: insan vücudu gıdalardan alınan vitaminlerle ve minerallerle beslenir. hastalıklar ise beslenme için gerekli olan maddelerin fazla ve eksik alınmasından, vücuttaki inorganik tuzların birinin veya bir kaçının dengesindeki bozulmalardan kaynaklanır.

Çiftçi toprağını nasıl koruyor, eksikliğini gideriyor; gıda üreticisi ürettiği malları nasıl koruyor, kozmetikçi ürettiği ürünleri nasıl koruyorsa, insan vücudu da kendini vücuttaki enzimlerle, tuzlarla ve vitaminlerle korur. rabbimin, verdiği bu enzimler, 12 tuz, vitaminler ve mineraller insan vücudunu    yeniler, uzun ve sağlıklı yaşamasını sağlar.
Her hastalık sürecinde ihtiyaç duyulan tuzlar farklıdır. bu tuzlar: kalsiyum florür, kalsiyum fosfat, kalsiyum sülfat, demir fosfat, potasyum klorür, potasyum fosfat, potasyum sülfat, magnezyum fosfat, sodyum klorür, sodyum fosfat, sodyum sülfat, silikon oksit (silika)

Aşağıdaki sık kullanılan bileşimleri ve onların kullanıldığı yerleri göreceksiniz.
Demir fosfat, potasyum klorür, magnezyum fosfat; nevralji (sinir ağrısı),
Nevrit (sinir iltihabı), siyatik ve ilişkili haller. kalsiyum fosfat, potasyum fosfat, demir fosfat; genel bitkinlik, sinirsel tükenme ve nekahet devresinde görülen etkiler.
Magnezyum fosfat, sodyum fosfat, sodyum sülfat, silika; midede asit, hazımsızlık, göğüste yanma ve buna bağlı hallerpotasyum

Klorür, potasyum sülfat, kalsiyum sülfat, silika; hafif deri hastalıkları ve buna bağlı haller.
Kalsiyum fosfat, magnezyum fosfat, sodyum fosfat, sodyum sülfat; yellenme, bağırsak spazmı (kolik) ve buna bağlı haller.
Potasyum fosfat, magnezyum fosfat, sodyum klorür, silika; migren, sinirsel baş ağrısı ve buna bağlı haller.
Kalsiyum florür, kalsiyum fosfat, potasyum fosfat, sodyum klorür; sırt ağrısı, lumbago, hemoroit ve buna bağlı haller.
Magnezyum fosfat, sodyum klorür, silika; saman nezlesi ve buna bağlı haller.
Demir fosfat, kalsiyum sülfat, magnezyum fosfat. fibrozit, kas ağrısı ve buna bağlı haller.

Özetleyecek olursak: insan vücudunda da vitaminler, mineraller ve tuzlar vardır. bunlardan bir eksik ve fazlası sizi stres, hasta ve halsiz hissettirecektir.
Onun için 6 ayda bir doktorunuza ve aile hekiminize giderek kontrol yaptırmanız gerekir. sonrada arayışlar yapar, şifasını arar ve bulursunuz. sizin için her şifa dünya üzerine inmiştir, arayın yeter.

Örnek: bir araziniz var, oraya bir şeyler ekeceksiniz; öncelikle toprağınızı analiz ettirirsiniz. eksikliği bulup toprağa bakım yaparsınız. ektiğiniz ürünün kaliteli olmasını istersiniz. ne ekerseniz ve bakarsanız onu biçersiniz. yoksa ektiğiniz bitki ve ağaçları stres ve hasta edersiniz. zaman gelir iş işten geçer. insan vücudu da aynıdır. su, toprak, ateş, doğa yaratmış rabbim

Biyokimya bütün belirti ve oranların oniki tuzdan birinin eksikliği sonucu ortaya çıktığı prensibine dayanır. biyokimya bir tür kendi kendine yardım olduğundan hastanın yapması gereken ilk şey, var olan kendine has belirti ve arazlardan emin olmasıdır. biyokimya uzmanları tuzlardan birinin eksikliğinin genellikle belirgin bir takım belirtileri ortaya çıkardığını savunmaktadırlar.

Hastanın yapacağı şey bu belirtiler doğrultusunda gereken tuzu almaktadır. demir fosfat eksikliği iltihabı durumlar; magnezyum fosfat eksikliği spaz modik ağrılar ve kramplar, sodyum fosfat midede asit halleriyle bağlantılıdır.

Söylendiğine göre hastalığın seyri değiştikçe, her yeni belirti tedavi edebilmek için ilaçların da değiştirilmesi gerekmektedir. bazı hastalar uzun süreli ilaç kullanımının biriken etkisinden ve vücudun kötü kullanılmasından hasta olmakta ve böyle hallerde biyokimya ilaçlarının etkisi de yavaş olmaktadır.

Bazı durumlarda istenen sonucu elde etmek ancak bir kaç tuzun bir arada kullanılmasıyla mümkün olabilmektedir. bunlar genellikle tek tek, yarımşar saatlik aralarla alınmaktadır.

Enzimler
Enzimler hücrede metabolizmanın düzenli yürümesini sağlamakta, tıpta teşhiste ve tedavide, endüstride ve günlük hayatta çeşitli yerlerde kullanılmaktadır.

Özellikle sindirim bozukluklarında proenzim olarak pepsinojeni kapsayan preparatlardan veya ince bağırsakların üst kısmında yine sindirime yardımcı olmak amacıyla pankreas enzimlerini içeren preparatlardan faydalanılmaktadır.

Enzim etkinliğinin kontrolü hücrede iç dengenin sağlanması açısından zorunlu olduğu için, kritik bir enzimdeki herhangi bir bozukluk (mutasyon, aşırı üretim, az üretim veya yokluk) genetik bir hastalığa yol açabilir. vücudumuzdaki binlerce enzimden bir tanesinin bozuk çalışmasının ölümcül bir hastalığa yol açabilmesi enzimlerin ne derece önemli olduklarını gösterir.
Şifalı  bitkilerin   kimyasal bileşimleri bitkiler ve içindekiler:
  
Devam edecek 
 
 
DUYURU MODÜLÜ
ZİYARET İSTATİSLİĞİ
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam22
Toplam Ziyaret1298489
ALTIN GÜMÜŞ BAKIR DAN ŞAŞMA
AlışSatış
Dolar32.439832.5698
Euro34.502534.6407