• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
   

  SAKLI-ŞİFA  https://www.sakli-sifa.com  

Evren dengesini yakalamak hasta olup çare aramak değil.

Hasta olmamak için hastalığa sebepleri yok etmek.

ARTIK ZAMANI GELMİŞTİR
Musibet bitmeyecek yaratılıştan beri var olan ama bilin hiçbir virüs yaratanın evrenin yaratmış olduğu bedeni içinde algılama senyörleri bağışıklığı yıkamayacak bu insan elinden çıksa da sen yeter ki bedene bedenine bedenlere zarar verme ver dir me.. saklı şifa 

İnsanoğlu kendini çok büyük gösteriyor, evrende ne kadar küçük olduğunu bilseydi, kelimelerin gücünü anlardı gözler, beden ve eller ,insanın karakter yapısını ve içinde ki ruhu ölçer neydin ne olacaksın. saklı-şifa

 https://www.sakli-sifa.com   sakli-sifa.com     https://www.sakli-sifa.com

               Yeni ürünler bölgesel veri tarama      Yeni ürünler bölgesel tarama  veri toplama      Yeni ürünler bölgesel tarama veri toplama                         
Envidatoken
 https://www.sakli-sifa.com

Sen yapıyı kur geleçek için
Her şey yerin de olacak sabırla beklersen “gelecek gelecekte bir gün gelecek” sen yolundan korkma ve bekle o kapılar tek tek açılacak zamanlar için geleçek  
Site Menusu
Envida Stake Katılım
SÜR KAZAN
https://www.sakli-sifa.com

 https://www.sakli-sifa.com
shop.drivemining
 shop.drivemining
Site Haritası
Takvim

MUSİBET SANAL KURGU DİJİTAL DÜNYA GERÇEK YOLUNA AKIŞ OYUNLAR SAHNELER SAVAŞ VİRÜSLERİ SAKLI ŞİFA

MUSİBET SANAL KURGU DİJİTAL DÜNYA

GERÇEK YOLUNA AKIŞ OYUNLAR SAHNELER SAVAŞ VİRÜSLERİ
Öncesi var olan 1987 yılından bu güne ve 2008 2011 2016 2019 notlar adım adım
Tarihler sadece yeni düzeltilmiş sahnelerdir kötü iyi kötünün içinde iyilerde vardır onlar sadece nefse uymuş kişilerdir iyi gördüğünüz bazen kötü yüzünü göstermez sahneyi iyi oynarlar belki giden den daha kötü olabilir belki de kötünün içinde iyi iyinin içinde kötü aynı karakter yapıya sahip bir ikili belek te olabilir gelecek dünya sahne sini bir oynayan oynayanlarla dolu ve bir amaca doğru sürüklenen balcık çukuru da olabilir amaç hep birisi bir olana çalışır.
Sonuçta dünya bir savaş boyutuna gitmekte bu ,bu gün 2018 2025  2029 ve 2032 dünyanın açlık hastalıklar ve savaş virüsleri bir geçmiş yüz yıllara asırlardan beri gelen her dilim aynı eş bir benzeri sadece gerçekleştirilen teknoloji fırsatçığıdır benzer “doğu ve ya batı” her gelişme bir savaş rüzgarları estirir sadece ben, ben olmak isteyen sahne arkasında oyunculardır.
İnsanlık içinden çıksa da insanlık insanoğlunu esir olarak kullanılır “bir arının sırtında taşıdığı gibi bir varova böcek arının kanatlarını yedikçe uçamaz hale gelir” aynı insanlığın sırtında taşıdığı gibi insan olsa da insanlık nasbını almamış eli kırbaçlı insan sırtında insanoğlunu her yöne yürütür ölüm açlık açıkta kalma korkusu yaşayan insanlık kollarını kanatlarını bu yolda bitirdiği halde sırtlarında bu evren boşluğunda üremiş ad bile konmamış  bir kaos virüsünü taşır..
Sayfalar hiç silinmez kendi sayfalarındadır..
 
Sözler kaybolsa da yazılar ve tarihler silinmez hiç silmedim ders almak için notlarıma baktım nerde yanlışlık yapmamak için Derler senin için sağlık nerde ben derim ki önce toplumları temsil eden bayraklardır büyüklüğü dersen o da kalbimdedir sağlık dersen yaratılış insanlığıdır o tek birdir önce anlayış sevgidir tüm musibetlerden korur aksi olan ise ibret için musibetlerdir musibetlerden koruyan ise yaratılışta verilen akıl şuurla  içinizdeki bağışıklıktır.
Tarih 2013 ten buyana hele geçmiş 50 senelik notlar hiç silinmez
Bu gün evren dengesi bedeni tanımakla başlar ilaçlar yan tesiri kadar bitkilerinde yan tesirleri vardır
Bu günün fırsat dünyasın da.
Bağışıklık sistemimiz vücudumuzu dış etkilerden, yabancı olan tüm organizmalardan korumaya programlanmıştır. Bağışıklık sistemi, Hastalıklara karşı koruma sağlayacak bir mekanizmadır ve de yaratanın akıl şuura vermiş olduğu yaşam kitidir ve de akıl şuur olmayan yaşama biyolojik yaşama doğa örtüsüne zarar vermeden kimseye gerek kalmadan sağlıklı yaşam sağlar. Ancak kendi kendine bu güce sahip olan sistemimiz çeşitli dış etkiler nedeniyle zayıflamaktadır.
Dolaşım, dokunma, ağız vb. yollardan giren her şey için de    (bağışıklık) sistemimiz bir virüs taraması yapmaktadır.
İnsan gibi omurgalılardaki bağışıklık sistemleri dinamik işleyiş sırasında birbirlerini etkileyen, seçilmiş proteinlerin, hücrelerin, organların ve dokuların bazı çeşitlerinden oluşur.
Daha karmaşık bağışıklık yanıtının bir parçası olan omurgalıların sistemi, zamanla patojenleri daha etkili tanımaya uyum sağlamıştır. Uyum süreci bağışıklık belleğini yaratmış ve bu da patojenlerle gelecek karşılaşmalarda daha etkili bir koruma sağlamaya izin vermiştir.
Edinilmiş bağışıklığın bu süreci aşılamanın temelini oluşturmaktadır. Ancak kendi kendine bu güce sahip olan sistemimiz çeşitli dış etkiler nedeniyle zayıflamaktadır.
Tespit ettikleri ile de savaşarak yok etmeye çalışır. Ancak maalesef her zaman bu işte başarılı olmayabiliyor.
Başarılı olamamasının birçok sebebi var beslenme, aşırı ilaç kullanma, radyasyon, kirli hava, stres gibi faktörler bağışıklığın zayıflamasına neden oluyor.
Özellikle de maruz kaldığımız soğuk  ve sıcak hava birçok bakteriyi ve virüsü beraberinde getiriyor.
Bu kadar çok etkene maruz kalan bünyemiz ise koruma noktasında tabi ki yetersizlikler kalabiliyor.
Bağışıklık sistemimizi  doku organları dediğimiz dalak, lenf düğümleri, bademcik, kırmızı kemik iliği, timüs bezi, karaciğer ve bağırsaklardaki  plaklar oluşturmaktadır.
Bu sistem vücudumuzda hücresel ve sıvı sal olmak üzere iki türlü bağışıklık oluşturur ve her insanda iki çeşit  bağışıklık halde gözükür.
Doğuştan kazanılan bağışıklık: Bu bağışıklık sistemi genetik faktörlerce farklılık gösterebilmekle beraber doğuştan var olan bir sistemdir.
Sonradan kazanılan bağışıklık: Bu sistem ise organizmanın kendi kedine ürettiği ve dışarıdan hazır olarak üretilmiş, vücuda takviye edilen antikorlar olarak tanımlanabilir.
Vücudumuza dışarıdan giren mikroorganizmalar (bakteri, virüs, asalaklar vb.) bağışıklık sistemimizi harekete geçirmektedir.
Bazı bakteriler ise diğer mikroorganizmalara karşı koruyucu olması için bağışıklık tarafından   dönüştürülürler Bunların dışındakiler ise vücuda zarar veren mikro organizmalardır.
Vücudun ürettiği antikorların yetersiz olması durumunda ise kronik enfeksiyonlar, deri döküntüleri, sıklıkla soğuk algınlığı, tekrarlayan yaralar,  şişkinlikler ,yüksek ateşler, kemik iltahabi apseler diğer apseler gibi rahatsızlıklar ortaya çıkacaktır.
Bunu önlemek adına bağışıklık dediğimiz sistemi kuvvetlendirmemiz ve kanda ki savaşan antikorlar  yükseltmek gerekmektedir
Devamı Yüksek teknoloji de gelecek hastalıkların sonu olmayan sebeplerinden bir tanesi olacaktır yazının devamı yakında yüksek frekanslı .çipler takılmayı düşünen ekonomi insan alım gücü ve daha kolay para kazanmanın yollarını açan sistem varsa ve izin veriliyorsa şimdiki teknolojinin sizlere verdiği zararı daha anlamamış olmanız daha sizlerin bu teknolojiyi kullanma kullanılma programı bilmeyişiniz daha çok sonu gelmeyen virüsleri taşımanıza sebep olacak ve bu yaşamda bir de hastalığı virüsü yenebilmek içinde ve şimdi ve sonra aşı fırsatlar yolunu açarak sizlere teknoloji fırsatı ve fırsattan fırsat çıkarmanız ve de pembe hayallerle fenomen olmanız ve daha iyi fenomen olmanız için sizlere bilerek ölüm yolunu bile tercih önem sayacak gözleriniz permde hayallerle süslenecek ve akıl beyin sizleri çöldeyken yeşil vadideymiş gibi serap göreceksiniz..
Sonrası tek tek yok olacak koş kazan düşün kazan enerji kazanman için sürtünme enerjisiyle adralin yüksetmek için çılgın yaşamın içinde  ve yüksekliğiyle yaşarken zenginliğin hayali ile güçlü madenci olmak için ve de yüklü frekans dalgalarına şimdiki teknolojide kalmış olduğunuz 100 katı daha çok yaşam kanınız pıhtılaşacak sonra bir yerde tık..
Devamı madenci nedir harşport çip nedir.. Dijital dünya ..Önce paraya da dediler bu nedir alışıldı ve sonrası güçler güçler ayrımı ve onları kullanan doymak bilmeyen güçler küresel güçler.Devamı var
selcuk uysal çoban saklı şifa
 
 
Var olan virüsler insanlık tarihinden beri ve yaratılıştan beri de  verilen nimet ve hikmetleri bağışıklığı yok sayan insanlık
Yaz gelse de musibet bitmez sadece bağışıklığın güçlenir doğa genişler (Aslı ise insanlık geniş alandadır) doğuştan beri içinizde maddeleşmemiş parazitler var olmuştur kendine zarar verdikçe o bir dahakine zayıf olduğun günü yakalar doğa küçülür (Aslı ise insanlık ortamdan çekilir ) bir dahakine korkutucu olur her türlü saldırır hayatı korkuyla yaşarsın ama çok kolaydı aş ermen neyin fazla neyin eksik ilacında beslenmenle ve temizliğinle beraber olacak ki bir başkalarını beklemeden parazitlerin maddeleşmeden musibetleri bertaraf etmen olur. .
Bir tarafa hep iyileri koyalım başka zamanlarda hep kötüyü koyalım savunma ve savaş olur mu yok beden her türlü saldırıya zayıf düşer çok örnek var bir süt sütle yoğurt yapabilir misin yok bir maya atman lazım anlamak kolay olması gerek.
Neden iyi kötü var bedende.. Birinden birini yok edersen bil ki hastasındır.. İkisi sizlerin bağışıklık anahtarı yanı bir ürün yapılaşırken zehirlenmeyi önleyecek bir madde atılarak koruyucu veya yan tesir en aza indirilir buda bir ürün olur . Bu da anlaşılmıştır..
Yaş 65  (aç açıkta ölümden korkmayarak) tek çizgi yol emeklilik yok istesem olurum sosyal yardım yok istesem alırım  “almaya da gerek yok şükür yeter” istesem alırımda bu kanunlara müsaittim bu yaşam eğitimimle tecrübemle her ürünü çıkarır çıkara bilirim bilesin ki dağlarda değil de Alplerde yaşar yıldızlı otellerde yaşardım 4x4 biner dağlarda katırla gezmezdim dağlarda çok yıldızlı yerlerde yatmazdım ama “araştırmacı helal yoldan gençler varken onlar daha da ileriye bu insanlığı ileri atmaları için” ama ne hikmetse bu gençleri yukarıya itecek masa başlarında bastonla çalışıp yaşı gelmiş ve sosyal yardıma ihtiyacı olmayanlarda haksız yere para kazananlarda bir dur bir bak geriye (aç kalmayacaksın)( açıkta kalmayacaksın) ama haksızlıkla bir oradan bir buradan olmayacaksın ki devleti yolmayacaksın hükümetin sunduğu yerlerden ebedîyi düşünüp talan etmeyeceksin, bir gün alınacağını geri bileceksin o yerlerin sahibi bu ulusta yaşayanların sadece sana veriler bir amaçla verildi tarım savaşçısı olman için tüm bu halkın halk için geniş daha ileri gitmek açlık çekmemesi için ,çalışan hükümet varken çıkarılan kanunlardan (hem taş hem oklar) fırlatıp sonradan yardım alanlardan olmayacaksın var oldukça hakkın olmadığı halde halkı bir yandan kışkırtarak bir yandan sömürerek fırsatlar fırsatçılık çıkarmayacağın ki bir yere fırsatlar fırsat aramazsan işte o zaman  (ölümden korkmayacaksın) bilesin ki ölümden kaçarak ebedîyi kazandığın mal mülk para bir an göz kırpması kadar yok olmandır bu korkuyu da yenersen helal ve şükürle o zaman  ışık basiret gözü açılarak psikolojik korkun kalkar.
Sağlık sizce yaşardım, binerdim ,gezmezdim, yatmazdım ,var yoklar arasında mı yaşıyorsunuz bil seni bu hale sokan kibirli gurur ,stres ,psikolojik ruh ve nefis..
Ne ne kadar ilaç alsan yesen içsen o sun bir adım önde olan ise sağlıkta erdemlikle doğa yaşantınız bilgilenmeniz bu da dua ile ilacınız. Düşünenleri düşünmek düşünmekle düşünür olmak ve düşünür etmek bir doğa zinciri yaşam sunar.. Bu da seni enerji kılar.. Beden aş erdikçe yemek bir ondan fazlası hücrelerin yenilemesi ve bağışıklığın gelecek tüm musibetlerle savaşır..
Bu hep vardı musibetler insanlık ise hep geride dünya mallarını kimlere bırakacak korkusuyla yaşam yaşarken (şükürlerini ) bilip de bilmeyerek musibetlere “insan ve insanlık haksız fırsat fırsatçılıkla musibetlere  küçüldüler”
Her kes göktaşı keşif etmek te daha bulunamamış dünya üzerindeki keşif tamamlanamamış ve her gün her saniye değişen evren ve dünya yapılaşmayı bilselerdi gök taşa göre de dünya da bir göktaşı olduğunu bilerdi gündem olsun laf olsun akıl şuuru kafa karıştıracak akıl oyunundan geri kalınmaz..
Hep birileri yapmış der dururlar sen ülkendeki fırtınalı gençlere bak onlara zaman ver bak bu sefer dünya der o ülkedeki genç bilim adamları der dururlar. İşte görmektesiniz 5 ci  boyut savunma savaşlarını görmektesiniz beyaz melekler sağlık ordusunun insanlığa başarısını görmektesiniz sağlık ordusuna ordusuna yaşam malzemelerini yapılışlarını “sen iste mühendisler den” taş ,hava içindeki element ayrıştırmaları yok öyle içinde ufak bir dijital parçayla (bilinmeyen elementler notu düşmek) ama ne yazıldığını bilmekteler bir anda kodlarla yazarlar bilirler dosyalarına notla kayıt ederler senin madenlerini senden önce bilirler. .
Geleceğin dev ülken sana da bana da yeter sen iste ki düşmanların gözleri bu topraklarda maşa ucunda olma bir gün bu topraklarda köle esir esaret içinde yaşarsın kardeş kardeşim der durursun ama bil ki bu topraklar havasından suyundan kim gelmişse “yar başına kadar der” ateş olsa da tutar hiç eli kaymaz yanmaz.. Bu çok eskilere dayanır ataların bir birine seda katları ve sırt sırta savaşan kanatlarıdır..
 
Sadece  Çoban
 
MUSİBET SANAL KURGU DİJİTAL DÜNYA GERÇEK YOLUNA AKIŞ OYUNLAR SAHNELER SAKLI ŞİFA
Sizler hep konuşacak onlar hedeflerine doğru yol alacak her şeyin başlangıcı her şeyin başladığı yer her başlayan yerde geleceğinizin sizlerin yok ediliş yer başlangıç işareti olacak.. Doğru yol ise elindeki “bokart” ne yüklersen o üst akıl olacak.. Doğan çocuk beyin aklına ne yüklediğin gibi.. Üst akılda senin nefsin ahlak yapınla yükledin..
Çoban sadece bir kendine göre araştırmacıdır sadece hatırlatma yazar ödül beklemez bilen çok iyi bilmekte görmektedir..
Önce şunu bilmenizi gerekir bu ülkede süper genç doktorlar var ama ne yazık ki üsten tutan daha yukarlara çıkması lazım bir şekilde araştırma geliştirme olmadan tam başlamaya başlarken  “sen dur” nefis bu ülkenin başarı başarısının yolu kesiliyor..
Bu genç bu aşıları bulacak ama eskilere doğru önce halk ata dan gelme örf adet temizliği önde tutularak, bu ülkeyi daha ileriye önce sağlık diyerek yol alacak.
Bir birilerin çıkarına çalışan dünya “bu ülkeyi” kurdukları kuracakları bu yapay sanal dünyaları  “bu ülkeyi” dünya ülkelerini düşündükleri çukura ve girdap içine alamayacak.. Bu gün "günlerden ne" demeyecek yapılanları an an vakit hep hatırlayacak..
 
Bir antikor teori… sıvı vermek yanı plazma "yeni değil der dururlar" yaşamak yaşatmak için yeni "bir şey mi bulmak" (bulacağın sentetik  ama bu gerçek ) bu soruyu sorgula ,bir de şunu bil ki hayat bir eğitim kendi akılla yazılmış kendi ideoloji  göre eğitim alma kendi algoritmanı yazılıma ar ge çalışmalarınla ileri bir adıma at illa birinci olmak değil..
Sözcüklerin gücünü anlamadan, insanların gücünü anlayamazsınız   Gücünüzden şüphe ederseniz, şüphelerinize güç verirsiniz ."Korkunun ,Korkusu, Korkusuzluk tur. "Geçmişte kim olduğunu bilmek istiyorsan şu an kim olduğuna bak. Kim olacağını bilmek istiyorsan, ne yaptığına bak.
Yaşamımda Edindiğim öğrendiğim En Büyük Bilgi Şudur Kelime ve sözcükleri bilmeyen kendini ve benliğini kaybeder Kendi Kendine Yardım Etmeyi Bilmeyen , Hiç Kimse Yardım Etmez ve edemez. Gücünüzden şüphe ederseniz, şüphelerinize güç verirsiniz. Kan ve kemik tüm insanlarda bulunur. Farklı olan yürek ve niyettir.
Ondan dolayı ki her şey kanın içinde sadece matematik sel önce kanı temizlemek kadın erkek ayırmak ay gün x akışı sıvıyı ayırmak.. Bağışıklığı hızla bitiren neydi neleri hasar etti “verdiğin birden şok” ise sizleri şaşırtır ama matematiksel doz uygulanırsa yaşatır hasarı hızlı şekilde yeniler kanı yenileyen vücut unsuru nerden başlar işte oradan başla.. Son durun yaşamın ilk başlangıcıdır yaşam son olan yer yaşamın başladığı yer olacaktır.
Evet burada başlayalım..
İnsanlar o kadar kibir öfke nefis köleleşme yabancılaşma almış gitmekte “insanı yaşama yaşat” çok eskilere gidin doğanın tüm nimet hikmetleri araştırılmış bulunmuş ama ne hikmetse eczacılık yemini sonrası hiçbir geliştirme yapılmayarak eskilerden kısa bir asır’a kadar geldi ve bir lobi kuruldu artık başladı ne gelişti önce ülke zenginliği fırsatlarla diğer ülkelere “dur” başladı ve sonrası  “yemin sonrası” okutulan sadece (insanlığı yok etmeden ibaret)
Asırlar geçtikçe güç birlikleri küresel güç olmaya şimdiki zamanda da zengin daha zenginler “yaratanın yaratılıştan” beri bu güne kadar doğaya verse de doğayı tamamen bırakarak unutturarak unutturmaya çalışarak ( bak doğa çareniz sizlere bir şey veremiyor akıl oyunlarıyla önce bağışıklığı eskiden gelen yok etme planlarıyla daha gelecek virüslerin tamamen bağışıklığı yok edip dijital teknoloji ileri boya sokmak için virüs x virüs =ilaç ve dijital sentetik dünyası.
İnsanlık hayat boyu esir esaret dünyasına ilk adımlar buda bir şekilde bir yanlış veya kasti bu da ileri boya giden güçlü devlet zenginlerin devlet amaçlı olmayan dijital dünya hakimliği bu da bir başlama noktası her hangi ülkeye karalama plan plancılar başlayan dünya 2008 ekonomi kısıtlığı ve oyunlarla 2011 2016 2018 ve silah lobileriyle dünya kaos planlar ve arkadan dünya salgı hastalıklar planlayıcılar evet bunlar sadece global dünyasına zengin zenginlik kısmı insanların yapay sentetik protein yüklü gıdalar esir esarete doğru yol.. yol alınan dünya..
Bir haberde Show reytingler haber yapmakta (kim kimlere çalışmakta) o kadar sağlıkçıyı genç doktorlar sağlıkçılar görevlilere seferber olmuşken (bilim ilin adamları ve hala belirli yaşlara gelmiş insanlık hala birisi maske der durur birisi birileri hala maskeden geçer mi sorup duran oldukça ,birileri de hala dünya bilim adamları der durularken “içerdeki genç ar ge çalışanlar” mücadele ederken bilim adamları hızla çalışırken insanlık hala anlamamış olmaları ölüm korkusu yaşadığı halde hala yasakları delmek sizce bilimle uğraşanları meşgul etmekten başka değildir dendi 1 metre 2 dendi yok asılı kalmıyor ,3 6 9 24 30 der dururlar yok ısı şu kadar yok bu kadar, siz şimdi sadece yarınları bilmiyorsunuz hastalıklar hep yeni şeyler öğretir bu uzar gider..
İnsanlığın içinde taşıdığı panzehir HİÇ görmez ve bu güne kadar da doğanın verdikleri maddeleri ve insan vücudunda enzimleri mineral tuzları araştırmaz daha bilinmeyen dünya üzerindeki çoğunluğu ülkemizde bulunan elementleri bilmeden gene illa sentetik kimyasalla bağışıklığa antikoru yapar durular.
Sakken bu güne kadar “yaratılıştan” beri gelen virüsleri yok edebilmek için bağışıklık sunmuşken hala düşünülmemiş düşünül enememiş  bir o kadar dünyadaki  hastayı ben çoban sıvı der ,onlar der plazma ikisi aynı yol 50 seneye yakın sadece yaşam  için kanı devamlı kanıma zarar vermemek için mücadele etmekte öğrenmek yolundayken ve insanlık için “1991 yılında yazılmış not bilgisayar kayda geçmiş 2014 bir teori  geniş bilgi imalat sağlık bölümünden çıkarıp 18 01 2020 yayına sokmuş  ” bir yazıyı  çıkarıp  düzenleyip gelecek tüm canlılardaki virüsleri kapsayacak 04 12 2019 tarihinde yazılarak hatırlatıldı kan bölümünden de yazı düzenleyerek 18 01 2020 yayınlandı, haberlerde duymaktayım ki çok kısa yaza çam daha önceden kullanılmıştı derler nerede kullanıldı nerde başarısızdı başarısız durumuna  düştü hiçbir yerde kullanılmadı ki virüs için başarısızlığa düşsün, virüsü yenecek tek insan içindeki panzehir..
Evet bilmektesin insan vücudunu zarar vererek her türlü lobilerle insanları yıllarca yok ederek yapay antikorlar sentetik sanal savaşçılar üreterek insanları bir şekilde yaratılış genlerle oynayıp yapay insan yapaya alıştırarak gerçek bağışıklığı yok etmek yıllarca bu nu yaptınız ,”tabi kuyruk sıkıştı dünyayı sardı var dı ya lafı çıkar ortaya ” ortaya sürdük dersiniz ,birileri 1813 ler (şurada, bura da der ,kullanıldı der birileri ,daha önce kullanıldı der dururlarken nasıl oldu da şimdi işe yaradı o tarihlerde ayrıştırma var mıydı öğrenmek isterim) o zamanın olanı ,olmayanı bu günün bir aşı aylar yıllar der dururken ar ge de gelsin paralar der, duranlar insanlık baştan aşağı yok eden virüsü gene ilaç lobileri kazandırmak daha sonra gelecek virüslere insanlık karşı koyamaz duruma gelmesini isteyen akıl üstü zihniyet adım adım fırsatı fırsatçı olarak hortladı.
Oldu ,gören ,kulak duymalar, kibirler var yoklarla sadece nefis yolunda yol alan ilaç firmalarına promosyon yapanlar var oldukça bu insanlık hala kibirli ve nefise yol alır insanlık sonrası aşı bir şekilde bulunur YURT DIŞI AŞI BENİM İÇİN şüphelidir.
Çünkü global zihniyet dünya mecbur derse bilin ki hep şüphe anahtar ise nefise gömülmemiş vatan soy bayrak altında yaşayan güç ise benim bana ayıt panzehirim bağışıklığımdır 65 sene ilaç kullanmadan yaşamım.
Daha ileri çıkışlara gidelim..
Derken sardı paçayı o zaman bir çok hastalıklara kullandık der bu na yeniyiz derken şimdi işe yaradı çobanın sıvısı yanı sizlerin plazması
Evet vardı ama kanı ayrıştıran makine kan temizlemek ve sıvı çıkararak başka işlemde kullanılıyordu ,akyuvarlar beyaz sıvı dıştan gelen savunan alyuvarlar kan oksijen vermeyi evet kandaki oksijeni her kez bilirken, yıllar önceden bağışıklığı bozan düzen ,akıl üstü düşündü ”der “ bir birilerini suçlarız bazen yarasayı bazen oradaki toplumu, kimin ne sucu vardı bu kadar insanoğlunun ölümüne bu kadar sağlıkçının zor görevlerine (kim tam tam çalmakta ) bu benim geçmiş teorileri mi hatırlattı.
Sene 1991 Fransa karros büyük baş meme hastalıkları ,deli dana hastalıkları bölümümden ufak bir alıntı yazayım sağlık için oradan iğne aldım ama gümrükten sokamadım izin almam lazımmış izin almak için o zamanın yasalarına göre izin vermedi bir Avrupa ülkesi neden mi ülkenizdeki bayi den alın ama efendim oradakiyle buradaki aynı değil bu bizim seneden 25 yıl sonrası ki ilaç der artık gerisini anlayın  nemi yaptım iğne yapmadım kendim bir silis yon yaparak meme körlüğünü bitirdim evet bu geniş üretim bölümüne formatları atarak kayda geçtim ben bu dünyadan gittikten sonra şifre çözülüp yayınlanacak bölümlerine attım..
Bu sefer bu hastalık virüsleri hastalıkları sebebi bulmak için araştırdım neler oluyor bu kanlarda der giriştim önüme çok şeyler çıktı şu an yazsam okunmaz çünkü okumayı bildiğimiz halde okumaz araştırmaz çünkü öyle yetişmemizi istemekteler birini anlatayım.
Kan DNA bunun içinde neler varmış tüm canlıların verilen hem şifa hem de virüslerle dolu bir yurt dışı gezmede mezbaha neleri gezdim  kesilen tüm canlıların kanlarını toplayan silolar dipfriz şekilde dondurulan sonradan kademeli harmanlarla kan unu hammaddesi geliştirmekteler ve bu kan unu bir çok üretimlere girmekte ve bilhassa o zamanın yem farikalara servis edilmekte evet ayrı ayrı kanlar silolara alınsa sorun yok ama bazı hayvanların kanları karışımında bu günün ki gibi benzer hastalıkları türemekte.
Ben o an için diğer hayvan içlerinden yaratılış gene bir hikmeti vardır gittiğim yer de  domuz kesilmekte o kanda da başka kanla birleşmesiyle başka hastalıkları getirmekte yapılan üründen de hayvanlar yemekte oradan da sütü içilmekte artık gerisini siz düşünün bu dünden bu güne gelesiye kadar insanlığın hallerini.. Sizlere hayvanlar vardır ki kanın içinde ne elementler var bunu araştırmadım ama uyguladım..
Şimdi çobanın sıvısı sizin plazmaya gelelim biliniyordu da kandaki hazine yaşam var olduğunu biliyordunuz yıllarca aylarca günlerce yaşam varken ölüm bu kadar kolay mıydı.. Aşı bulunasıya kadar ilk günden beri uygulanılamaz mıydı sonradan uygulandı çok soru sormak lazım..
Evet nefise girenler insanlığın en zayıf yönüne baktılar kansızlık ne kadar küvetlide olsa alyuvarlar akyuvarlar yok edilişini kronikleşmiş yaşlı genç bu güne kadar çoğalan hastalıklar siz nefis peşine koşanlar bilmekteydiler bilinmekteydi.
Bir birleşimle veya strateji ekonomi ve de güçlü devlet dünya hâkimiyeti için neler olabilir” ihale kimin sırtına yüklenir” zihniyetiyle yol almaları ve veya doğaya bırakılan atık maddelerle birleşimler ile çıkan virüsü fırsat fırsatçılar ve plan planlayıcılar fırsatçılığa sonrasında daha güçlü görünmek için beyazı ak akı beyaz yapmak gibi durumdan yararlanmak kim suçlu suçlar bir birlerine atılır akıl üstü zihniyet ise seyreder.
İnsanlığı ne kolay değil mi birkaç zenginin elinde olması sizlerde bilerek nefis peşinde koşmanız...
Şimdiye kadarını sorgula sayfalar çok uzun yazmak 50 yılımı aldı okumakla bitmez okumazsınız da sizler içinde yazılmadı gelecek daha çok tehlikeli gün eri hatırlamak hatırlatmak yazılmış senaryo pembe hayaller değil yazar hayal gücünü yazar edebiyatılar düzeltir okunur hale gelir ama kimileri vardı çobanlar hayatını yazar okunur hale gelmesi içinde okuyan aklında fırtına estirerek düzeltir..
Gelelim şimdiki bu musibete.
Gene bu kadar biliyordunuz çoban yazmadan önce neden o gün o saate uygulamaya başlamadınız o kadar matematiksel virüse x virüs = güçlü bağışıklık geliştiremediniz zordu a b grupları eşleşme bir matematikseldi çünkü o virüsü yenecek bağışıklık yoktu zamanda yoktu en kolay yönü ise o virüsü bağışıklık kazanmış yenen bir hasta olması lazımdı zaman geldi ,tabi şimdi o kanı veren kahraman geldi ve de o işlemi uygulayan doktorlar kahramandı ve de o hastalara bakan sağlıkçı kahramanlardı sende evde kaldıkça ev cephesini terk etmedikçe kahramandın gözükmeyen düşman sinsice gelmekte idi. Kazana ise doğanın bağışıklık zaman ayları geldi tam gelmekte 05 06 2020 bu teoriye de kimse inanmaz... Çünkü hep ben vardır dünyada.. Hep bir gün ben ise dijital dünyayı getirmekte olduğunu göremez çünkü böbrek yapılarını bozmuş gözler pembe olmuştur..
Hep kafa karışır..
Dünya biliyor muydu acaba  yoksa a b c planları mıydı hep sorular akıldan çıkmayacak önce bağışıklığı yıkmak sonradan bağışıklığı güçlendirilecek ilaç bulmakla dünyaya hakim olma planları var mıydı bir strateji savaş virüs plan mıydı  yoksa hangi devleti suçlaya bilirsiniz siz mi o mu savaşı varken illa dünya hakimi ola çam ekonomi güçlüsü ola çam diyenler önce silah lobisiyle sonra hastalık virüs lobisiyle vurmak miydi  bu formül yapılarak insanları bir şekilde yok etmekmiydi..
Tabi bir şekilde nefis “Şeytan şaşırttı” belki buna inanmadınız plan planlayıcı bir pazara gittiniz veya bir ülkeye gidildi veya bu virüse bağışıklık kazanmış taşıyıcılar gönderildi bilmediğiniz hangi ülkeleri bir şekilde seri oyun sahneleri hazırladınız virüs bulaştıkça bulaştı neden kim kimler idi hep bir birlerine çamur atma ama “gören göz ve her şeyi bilen rabbim insanlığa bir ders daha verdi bunu hiç anlayamayacaksınız”
Musibet öncesi savaş lobileriyle insanlığı yok edilen ülkelerde oranın zenginliği yetmezmiş gibi evrensel demokrasi deyip kan gölleri denizde boğulan çocuklar sınırdan geçen özgürlük deyip sizlerin o topraklarını alanları görmeyip masa altından sopa yiyenler “bu kadar masum insanınız ölürken” o kadar masum insanları yok edenleri görmezken bu masunlarda tazminat olarak sizlerden hak iddia etse ne derdiniz. Bir sorgula..
Çıkıp ta dağlardan bir çoban yazmış demezler çünkü onlar üst düzey insanlar bence sadece duvarda asılı diplomalılar ve kendi üstlerine çıkacak genç doktorları üst düzeye çıkarmayanlar ben der biyenlerdendir..
Belki de hakikaten biliyorlardı hükümetten dünyadan para mülk alırız nefisler basit olanı layloylom la vakit geçsin der dedikçe kaynak alırız evet insanlık ne olursa olsun diyen vücut akıl insanları ,hiçbir zaman akıl vücuda hakim olmayanlara yenik düşecek.
Oldukça daha çok musibetler  hastanelerde bu insanlık yok olarak sağlığa gelmeden yok olunacak.
Hey insan oğlu bu işler sizleri bir şekilde sizleri hakim olabilmek için insanlık nasibi almamışların elindesiniz..
Bunlar bitmez her koldan saldırırlar suç verilecek çok şey var şimdi yarasaya atılır oradaki toplumda bilmez onları bile bilerek yok ederler  bu dünya çünkü nefis içinde yüzmekteler kim kimlerle çalışmakta burada devletler yok devlet içi devletler var hep kaos peşinde hazır beklerler..
Her fırsatta sağlık merkezleri bu çok diyenler ,şimdi sağlık merkezleri eksik diyenler sadece işleri yavaşlatan zihniyet hiçbir zaman erdem olamayacaklar çünkü dış dünya baron lobilerine çalışırlar..
Şunu her zaman bilin sağlık herkesim ayrı ayrı şifaları var işarette sizlere verilen parmak izleri ,aynı havayı aynı suyu aynı güneşi görseler de ayrı ayrı renkleri tatları savunmaları ayrı oluşu sizlere bir şey düşündüremiyorsa bilin ki bilim sizlere verilse de üst akıllar sizleri sadece bir köle gibi görmek onların istedikleri yoldan gitmelerini söylemekte üst akılı akıl gibi görenler bilsin ki onlarda yarınlarını bilmemekte onun işareti de verilen hikmet nimetler var oluşun elementleri hala ne neler getireceklerden onlarda korkmakta korkularına da ona da çare  bulun akıllarıyla hiç itiraz etmeyen köle zincire vurulmuş yarı yapay yapay nefsine gömülmüş etraflarında bulunmakta ve plan plancıların üst düzey dijital dünya kurmak ve sizleri de köle yok etme planları.. Yanı nesillerine bir Tanrı yaratmak.. Şimdiki inanışlara da iblis dedirtmek..
Bu şimdiki üst akıl değil x yollar şimdi ki insanlık birlerine iblis şeytan yobaz ,gavur, yabani ,ırk ,din ,kimlik bunlar insanlığı bir birine düşüren batıl inanışlar eskiden gelen insanları bir birine düşüren insanların insanlık tek akıl yaratanın ilkelerinden ayrı görenler insanlık eliyle dijital üst akıl yarattı..
İşte insanlık elinden çıkan maddeleşmemiş şeytan insan içinde maddeleşerek insanlık nasbı almamışları üretti.. Bu da nefis yolu ile insan elinden musibetler çoğaldı..
Buda bir birlerini suçlama bir basit görüntülerle insanlığı bir birine düşürme kaos plan plancılar insanlığın sonunu getirecek üst akılın yaratığı dijital dünyaları kurdukları algoritmaları bir yazılım hatalarıyla yaratıkları üst akılında dijitalin hakimliğiyle yaşamın sonu gelmesi ama dünya devam edecek.
Şimdiki musibet yeni birleşimlerle yeni musibetlerle yola devam edecekler .
 
Ek .1.Daha önceden zarar verecek unsurlarınızı bundan sonra yavaşça yavaş yavaş bırakın anı bırakmakta tehlikelidir en iyi doktor insanın kendisidir. Kendi doktorun ol..
Hasta olmakla çare aramak değil hastalığa sebep olanlarla savaşmak buda korunmak sen ne kadar korunursan bil o kadar bağışıklık güçleşir neden mi daha önce aldığın mikroplara karşı bağışıklığa savaşması için zaman verirsin sen yeter ki zarar vermedikçe o o kadar savaşarak seni biraz halsiz bıraksa da dinlendikten sonra seni aş erdirir bu da savaşçının ya istediği vitamin veya mineral eksikliği dır.. Aş senin istek doktorundur bakarsın bir yudum su da olabilir.. Alkali su nedir dersen şudur ki sebepleri şunlardır..
Bu durum suda tat ve koku yapılarına neden olan yapıların sistemi sayesinde elimine edildiğine işaret etmektedir. Öte yandan, musluk suyundaki Ca*2 parametresi 69,7 mg/L seviyesinden 55.7 seviyesine düşürülmüştür.
Bu sonuç bize alkali sisteminin sudaki sertlik miktarını bir miktar düşürdüğünü göstermektedir.Ca*2 açısından zengin olan suların tüketilmesi insan vücudundaki dişlerin ve kemiklerin gelişimi ve onarımı aşamasında çok faydalı olur.
İnsan vücudunda ayrıca sindirim kolaylığı ve kalp ritim dengesinin korunmasına da yardımcı olduğu belirtmektedir .Böylece atardamarların ve kasların dengesi de korunmuş olur.
 
Musluk suyunda 30,1 mg/L konsantrasyon değerine sahip Mg*2 parametresi, musluk suyu alkali filtreden geçirildikten sonra 18,5 mg/L değerine inmiştir. Mg*2 seviyesindeki bu düşüş  filtrenin suyun sertlik değerini bir miktar azalttığını işaret etmektedir.
Mg*2 açısından zengin olan suların tüketilmesi insan vücudundaki bağışıklık sistemi, kan akış dengesi gibi 300 den fazla fiziksel ve kimyasal fonksiyonların gerçekleştirilmesinde kullanılmaktadır
Ayrıca kanser, damar tıkanıklığı, böbrek hastalığı gibi hastalıkları engellemektedir.
 
Diğer yandan musluk suyunun filtreden geçirilmesi sonucunda Na*1 ve K*1 parametrelerinde ciddi anlamda artış tespit edilmiştir. Sudaki Na*1 konsantrasyonu 5,0 mg/L den 6,5 mg/L ye yükselirken K*1 seviyesi ise 1,09 mg/L den 1,3 mg/L ye yükselmiştir. Sö konusu sistemi suya minarel açısından zengin özellik kazandırmıştır. İnsan vücudundaki hücrelerin beslenmesi ve fonksiyonlarının aksamaması için hücre içi ve çevresindeki suyun yeterli seviyede sodyum ve potasyum iyonlarına ve uygun bir polariteye sahip olması gereklidir. Alkali su bu özellikleri bünyesin de barındıran bir sudur. Önemli olan bu pare metlerdeki alkalin su üretmek..
Diyecek sin sistemi kuralım yok gelecek için kurabilirsin ama kısa yolu “natron mısır firavunlar vadisi veya maya vadisi ) diyeceksin ne bu natron Natron, sodyum  karbonat ,sodyum bikarbonat ve sodyum kloridle ,sodyum sülfatın karışımından oluşan maddedir.
Daha sonra  bu madde vücutta tüm yağ bezlerini alkalin suyla içildiği taktirde insan vücudundaki tüm yağları eritir. Vücutta yağın da olması önemlidir. Onun için diyetiysen tarafından kontrollü alınır. Daha önce aldığın kimyasalları parçalayarak sava savaşçı yaratır..Motobilizmanın eksikliği hızlandırmak.
Bir de doğal su içmek. Su duru iken hareketsiz enerjidir aynı su donarsa çözüldükçe hareketlenir enerji sağlar ama bu su soğuk olduğundan hareketlendirecek bir madde eklenir ve su enerjiye dönüşür.. Bu da doğadaki madde..
Bir lt İçme suyunun içine bir çay kaşığının 4’te biri kadar atarak alkali su elde edebilirsiniz. Üstüne  bir dilim  limon yerseniz vücuttaki tüm fazlalıkları atarsıniz.Birde daha öncede hazırladığınız sole sudan sole (su nedir diyeceksin doğa tuzla hazırlanır) bardağınıza bir damla damlatın. Gene diyeceksin natronu nerden bulalım istersen şöyle yapalım dışarıda normal karbonat veya adı durmadan değişen İngiliz karbonatta olabilir..
Hala aşı işine devam edin bulacaksınız ama şimdiye kadar hangisine aşı bulundu yok asır önce aşı var mıydı yok evet bulacaksınız herkese ayrı ayrı aşı bulmanız gerekir her insan farklı bir birine uymayan organizmalar varken tek şey bulunabilir yapıla bilir oda her insanın yapısal durumunu açıklayan bir ufak bir okuma sistemi..
Bu da her insana verdiğiniz ilaçlar 100 kişide 10 kişiye uyum sağlayan 10 kişide de yan tersi ise sizce aşı ne olabilir.. Ama bulduklarınız insan temelindeki 12 tuz enzimlerle ve DNA yapıyla yola çıkabilirsiniz..
Yeter ki insan vücuduna giren gıdaları yapay yapmayın yaptırmayın ..Bak doğa sizlere yer altından kaynayarak yer yüzüne çıkasıya kadar hangi katmanlardan geçerek sizlere şifa sunmakta..
Bir bak şimdi güneşin dik geldiği günler mayıs ayı 05 06 gece yarısı sonradan Hıdırellez gününden döngüyle dünyayı dolaşarak çok hastaların kademeli olarak bağışıklığı kazanarak şifaya kavuşturacak yeter ki bağışıklığı bozacak bir şeyler vücudunuza girmesin en önemlisi ise her ayın 17 18 19 20 21 perhiz yanı oruç bu da akşam saatine kadar aş erdirir bu da hücrelerinizi yeniler yanı oruç ayındaysanız sizlere ayrı ayrı şifalarınızı verecek. Yapılan tüm işlem 300 ana damar açacak.
Sabahtan akşama kadar eksik vitamin ve mineralinizi tespit ederek oruç reçetenizi aş erdirerek istedikleri değil istediğini yazacak.. Her dinde oruç vardır.. Artık anlamanız sadece kulaklarınıza gelen nefis fısıltılardır.. Bu da psikolojik yenilgiyi hazzedeme sabır ise erdemliktir.
 
Saklı şifa sırlar kitabin dan perhiz ,oruç ,alkalin su ,sole su ,İslam da ruh ,musibetler savaş virüsleri ,6 duy dijital dünya ,bölümlerinden kısa alıntılar. selcuk uysal çoban saklı şifa
20 04 2019 Eski bir tarihten yayınlanmış  ..Yenilgi yoktur bir yenisi gelir.. o içinizdeki ikinci şans dır. .Bil ki doğruluk doğru yol ikiyle kalmaz hep tekrarlar.. Şu an yaş 63 olsa da.. Şunu bilmelisiniz ki hatalarınız sizi sınırlamaz.. Hatalar her seferinde güç verir.. Farkında olmak için şu an sizin yerinizde olmak için fırsat kollayanlara bakmanız kafi.. Gelişim her seferinde yenilmeyle başlar bittiği yerde yenisi tekrar başlar.. şunu bilmelisiniz ki her bitişin insanlık insan olmanın başlangıcı ve başlamasıdır..
 
 
Ek.2 .Hasta olup çare aramak değil hastalığa sebep olan unsurlarla mücadele etmek..
Evet şimdi şudur ki doğanın döngüsü evrenin gizemi ve hep insan oğlunda hep olacak ve herkes de birbirlerini suçlamaya gidecek işte burada fırsat fırsatçılara kuracakları dijitin dünya hayalleri kuranlara fırsat tanıyor ,işte burada insanlık hep telaşlı içinde panik ve korku içinde düşünce “akıl vücut” yolu ile değil de “vücut akıl yolu” ile , görseller duyumsal ,yayınlaş 6 duy psikolojik sanal korku (acaba der duranlar ) ellerinden bir şey gelmeyen gelse de hep bir olarak düşünemeyen milliği toprak hiç sayanlar var oldukça ve de o ülke toplum yöneticilerine ikili kaoslar üreten burada fırsat arayanlar sahada olmaktayken bu nefise gömülmüş dünya ülkelerinde 6 duy varken nefis yolunda iken “akıl vücudu” nasıl bulacak bir insan insanoğluna sormak lazım..
“Evreni bilselerdi dünya yakınından geçen tehlikeleri neleri bilselerdi şimdiden musibeti unuturlar yaşamak için şimdi birbirlerine yapışırlardı ama bazı kişiler acaba geriye dünya kalırsa ben sahip olurum der duranlar var oldukça “bugün evrendeki tehlikeyi göremeyenler bu gün insan sevgisi olmayan yanız ben var diyen dış dünyaya köle olanlar ve içerde ve dışarıda yetiştirilmiş bu halkı yok sayanlardır”
Bugün musibetle savaşan sağlıkçı görev melekleri ve halk cephesi görevlerini yaparken 65 21 yaş gurupları ve bir sonraki ekonomi çarkları görev hizmet bilenler, ve geçe gündüz evlere hizmet götürenler varken hala buradan rant çalışan düzeni bozmaya çalışan (iyi yapılanı yapılanmayı) hiçbir zaman beraber olamayacak iki üçlü  kafalı zihniyet var oldukça bunları tetikleyen dış dünya gruplar benlik gruplaşma iki cephe sokmaya çalışan benlik düşünebilselerdi ” tek yoldan yardımlar (gitseydi gidecekte) ve de bu ortamda neyin nereye neler gittiğini görecekti haksızlığın önüne  geçirimliliği ve de (görmekteler  kendileri de  bilmekte) yardımlar ayrım yapmadan dağıtıldığını bildikleri halde ev cephesini bir haber olsun diye ortamı kızdırmak ileri günlerde kutuplaşma yolunu açma  için az bir fitne gurup bu durumda bile saldırıyor)  her ne kadar bu saldırıyı yapsalar da bu ülkeye neyin ne olduğu bilinmekte..
“Yaratılışın içinde bedeninde bulunan yaşam “kiti” yani her saldırıya cevap veren bağışıklığı “akıl vücutla” düşünceyle yaratanın ilkeleriyle basiretle düşünülseydi bu musibet olmaz ve kaos kutuplaşma yapılmazdı” Musibet olmaması içinde plan plancıları sahne oyuncuları insanlık üzerindeki oyunları ve de bundan sonra gelecek musibetleri net görürlerdi neyin ne olduğu net görülecek”
Bu dünya kurulduğun dan beri var olan musibet size verilen “silah bağışıklık idi” ama insan bedenindeki silahı yok etmek için gene insanoğluydu “korku kaos stres” ilk olarak silah lobisi ,ilaç lobisi ve alternatif tavsiyeler bu da “iki yola çıktı “bir bilinçli ve fesatlığa teşhisi tam dozunu yapan ,yapamayan nefise gömülmüş ,gömülmemiş sadece insan insanoğlunu düşünmeyen insanlar olsa ,olmasa da  ve ya olmadıkça ve de o toplumun tek yolları olan yaşam içinde yöneten yönetilenlerle insanlık için tek yolu seçen insanlık var olanı ve de durmadan bir treni 54397 sefer sayılı lokomotif fi tek yol huzur ışığa gitmemek içinde durmadan makas başlarında hainlik maşa tutanlar dış dünyanın illa “ben değişlerinden ve de ben terk yol birlik diyen ” inansalar bu kaos çekişmelerden kurtulsalardı ve de o ülkenin “ben kelimesini adalet zincirin adalet içindeki tek yolu kanun yasaları bilselerdi “ her makas başlarında fitne fesat gibi hainlik yapmaz imdat frenleri çekmezlerdi  “tek yol treni dış dünyaya karşı ve 6 duya karşı durmadan yol almasını daha yazılmamış zirveyi aşmak için ikinci lokatif görevlerini sağlardı düz vadiye inmek için vatan bayrak halk için yaparlardı..
Her fırsatta işte olacak ya “ferdi ben” çıkarmak istemezler” her korku tüneline kaos fitne fesatlarla o ülke içinde ülke ve çok başlı canavarlar ve de insanların attığı doğanın birleşimleriyle bu musibet sonrası gelecek ayrı musibetleri net görürlerdi ama ne yazık ki bu yaşam musibetlerle hep var olarak gidecek benlik hiç bitmeyecek çünkü insanlık benlikle sonunu getirecek dünya ya bakarsanız ders olarak bu dan sonraki yaşantınıza tez çıkarabilirsiniz ama ben devam ettikçe benlik hiç bitmeyecek.
Ne yapalım dersen düşünceleri “doğru yanlış yazının içinde ,iyisi kötüsü de yazının içinde ” bu yazının içinde yaratan insanlığı var oluşu bu yazının içinde neler yapması yapılması da içinde haram helal şükür senin ne yapmana bağlı..
Yarın olacaksa eğer güneş eşit doğması için senin yapılış şeklin değil içindeki psikolojik ruh halin erden ahlak bakar.
Şimdi o ülke içinde alt yapıyla insan yaşamıyla zayıf düşmemesi için gerçek olmak lazım bu yaşam şartı el birlikte görmek lazım ihtiyaçlar herkese ulaşırken bu sisteme itiraz edenler ne hikmetse gizlice el altından yardımlara göz dikmekte ,hem sosyal yardımlara ,hem de şirketler kanalıyla devletin desteğini alarak o ülkenin çorbasını içerek hem o ülkenin hakkını hem de insanlık yardıma muhtaç olanların haklarını yemek, yeri geldiğimde o ülkenin birlik beraberliğini bozacak nefise gömülmüş insanlık var oldukça dünya devletler arasında ki gözde o ülkeyi gene içten ve dıştan kötüler.
Gene insan hakları evren sel demokrasi der durmaktan geri kalmayacaklar gene bir birleri arasında çıkara bakarlar, geçmişi ders almayarak bunu “bilselerdi o ülkeyi sadece çıkar değil yaratanın insan insanlığa insanoğlunun birlik beraberliği için sevdiklerini sevgiyi hoş görüyü anlar sadece “Allah” için yardım edilişleri çok iyi anlarlardı aslın da bu harfiyen fetih süresinde yazmakta kime anlata bilirsin nefis diz boyu olmuş gitmiş şükür demez yardıma coşmaz gerektiğinde nefis içinde fırsat der derler arasına girer..
İnsanlık için çobanda olsan bu devlette yaşıyorsan her fert gibi bu dünyaya tecrübeleri aktarmak bazı kişilere bir nokta bir virgül olmak düşünceler birleşir akıl fırtınasıyla gerçekler döllenir bu da oluşumdur her yaratılan insanoğlunun akılla düşünürlükle yaratılmış ise bu da bir ayettir..
Bu da yaşam yaşama arsındaki fikir düşüncelerdir ayrılıkçı değil tamamlayıcı düşüncedir evet daha önceleri de yazdığım gibi 04 12 2019 da ve yapılması içinde 18 01 2020 bir  iki teori yazılarımda yazılmış ve de  05 06 /05 / 2020 Hıdırellez bağışıklığın hızla atılışı doğanın tüm canlılara döngüyle zaman anlara göre musibetlerin hızla kaybolması evrenin dengesi "evrendeki herşeyi yakın görmek" ve büyük gördüğünüz musibet sizlerin bağışıklık zayıf olduğundan ve de bu tarih sonrası bağışıklığın ne kadar büyük olduğunu ve de bağışıklığın ne kadar önemi ve bir silah olduğunu anlamanız için bu musibet insanın yaşaması ve sağlığı için fırsat verilecek..
Hz Musa Kızıldeniz’e asasıyla denizin yarılması gibi evet evren bir oluşum gerçekleştirdi bir matematiksel fırtına o an ve içindeki basiret gözüyle vur dedi ve yarıldı bu gün ise bilin ki doğa evren sizlere yeni bir hayat sunacak ama gene bilmekte doğa fırsat fırsatçılar çekişmeler hiç bitmeyecek dünya durmadan huzur arasa da bulamayacak bu evren insanoğlu için hazırlandı ve nimet hikmetler sundu ama bilinmelidir ki bu dünya vardı hep var olacak senin her yaptığın bir gün ebediyette hep yaşanır halde soru cevapları net verecek bir ıstırap yaşantın olacak sizlere elçiler kanalıyla haberdar edilmekte ve 4 hak kitap kalıcı olarak yazmakta.
Musibet gittik ce kayboldu sananlar bir daha yanılacak çünkü sen silahın var olduğunu anladığın için güçlüyüm diyeceksin önce si hayatını gene aynı şekilde yaşamaya başlayacak sın ama sinsi musibet daha güçlü gelecek öncesi sana bir dersti senin “bir tesadüfen yaratılmadın” sana sunulan sınav bir servet yaşam yaşatman içindi” bağışıklığın ise senin silahın yaşamın içindi musibetler ise hep var olacak neden dersen senin içindeki iyi kötü virüsler var bir yoğurt ,bir mantar ,bir peynir vd birleşimlerle ortaya çıkan ürünler ,iyi kötü birleşmez ise o maddeler olmaz nimet hikmetler maddeler enzimler mineraller vitaminler ayrıştırmadan da şifa olmaz dünyada yaşaması içinde iyi kötülerde var olacak vücut içinde iyi kötüler olduğu gibi ve gece gündüz gibi ama bunları zehir eden yaşanmaz kılan bu hale getiren insanın içindeki nefsi çıkar benlik dünyaya hakim olmak.
Siz insanlığa bir şeyler yüklemek isteseniz de 6 duy insan eliyle hazırlanmış olarak sunmakta örneğin görsellerde beyne daha önce işlenmiş tek göz gibi şifrelenmiş görsellerdeki resimler beyne işlenen ve daha sonradan psikolojik zarar veren kurumlar bilsinler ki, bilgisayar “bogartlara” algoritma sırayla yüklenen sonradan yapılmasını istediğiniz sanal yapay boyutlara “hakırlarla” dışarıdan müdahale kendi kendini yok eden dijital dünya ve insanlığın her tarafı sarılmış musibet sinsi düşmana karşı insanlık tek bir şeyi kalır her nere de yaşıyorsan tüm sisten sinsi düşmana saldır komutu gelecek yaşamın anahtarı dünya kurtuluşu olur şimdiden beyinlere işlemeniz hastalık musibetlerin farklı boyutu olur artık anlamak isteyenlere..
Aynı vücut gibi bir hasar var ise beden tüm yaşam boyutuna yol alır denizdeki balığa insanların havasına savunmaya saldırı yaparak beden alır savunmayı yavaşlatmak içinde dışarıdan müdahale edilir işte bu durum ise kandaki oksijen salgısı fazla gelişi diğer aksanlara zarar verir daha önce ki pıhtılaşma kan hareketi daha önceden hasar verilen kısma doğru hareketi nefes alamaz duruma getirir akan suda hortumu düğümlemek gibi hal alır.
Evet 05 06 05 2020 bağışıklık tüm insanlığa döngüyle sıra ile yol alır ta harman zamanlarına kadar toprak 15 ekim ve toprak uyku 29 kasım zamanına kadar işte o zamana kadar bağışıklığı zarar veremeden yaşamayı bilmek 15 ocak obrukların hareketi uyanış yaratanın ilkeleri temizliğe önem vermek ve öncesi sınav hazırlığında ki tecrübeleri aynen uygulamak dezenfekte inan temizliği ile koruman bağışıklığına zarar verilen tüm yaşam ortanım dan terk etmenle başlar sizler bağışıklığınızı bitirdikçe bitirildikçe musibet daha küvetli gelecek sen önceden ne yüklediysen virüsler hiç biri takılmayacak takılan varsa o zamandan sınavlar çalışmadığından veya yanlış ,kötüyü, spam geçmişleri silmediğindendir..
 
Ara bölüm: Kimseleri suçlayamayın suçlu arıyorsanız bir suçlu bulun tüm suçluları inanın tüm suçluları bulursunuz bu insanlık dünyasında aslı dünya suç yok suç evrimleşmemiş sorumlu sorumsuz akıl üstü insanlık “yaratılışı anlayamamışlar ki “yaşa yaşatmak için akıl şuur verildiği halde şimdi söyle öncesi insanlık yok edilirken ( hangi savaş kanlı virüse ve sağlık varsa para yok virüslere ) ceza keseceksiniz bir öncekini önce kendinde sorgula ve şimdi sorgulayın şimdikini geçmişe doğru sorgula şimdiki ve sonradan gelecek kimlerin parmağı var çıkan musibete hak verilsin..
Ne suçları vardı bu çaresiz masum insanların ne suçları vardı bu görevlilerin neydi bunların yaşatmak için mücadelesi ve ölümler bunun cezası çok ağır olacak bu bundan sonra insanın kıymetini bilmeyenlerin cezası çok ağır..
Ara bölüm: Kimseleri suçlayamayın suçlu arıyorsanız bir suçlu bulun tüm suçluları inanın tüm suçluları bulursunuz bu insanlık dünyasında aslı dünya suç yok suç evrimleşmemiş sorumlu sorumsuz akıl üstü insanlık “yaratılışı anlayamamışlar ki “yaşa yaşatmak için akıl şuur verildiği halde şimdi söyle öncesi insanlık yok edilirken ( hangi savaş kanlı virüse ve sağlık varsa para yok virüslere ) ceza keseceksiniz bir öncekini önce kendinde sorgula ve şimdi sorgulayın şimdikini geçmişe doğru sorgula şimdiki ve sonradan gelecek kimlerin parmağı var çıkan musibete hak verilsin..
Ne suçları vardı bu çaresiz masum insanların ne suçları vardı bu görevlilerin neydi bunların yaşatmak için mücadelesi ve ölümler bunun cezası çok ağır olacak bu bundan sonra insanın kıymetini bilmeyenlerin cezası çok ağır..
Ek 3 Daha önceden zarar verecek unsurlarınızı bundan sonra yavaşça yavaş yavaş bırakın anı bırakmakta tehlikelidir en iyi doktor insanın kendisidir. Kendi doktorun ol.. Olman için beslenmene dikkat etmen sizlere yaratılışın helal haramı bulman bir insan bir insana ruhuna bedenine kotu şeyler verdikçe musibet gitmeyecek, bir insan insan ruhuna bedenine güzel şeyler verdikçe musibetler kaybolacak.
Bu da yaratılışın insanlara karşı yaratanların ilkelerinde apayrı yazılmış sizlere yazılmasa da akıl vererek neyin yanlış neyin doğru olduğu apaçık belli oluşu sizce ne olabilir. Her seferinde sormak sizce korku panik yaşamanızı belli etmiyor mu kısaca temiz ol..
Yediğine içtiğine dikkat et üreten de dikkat etmesi ve de üretime izin verilen kontroller da kontrollü işlemlerde hastalığın önüne geçmek.. Şimdi şimdi diyen fırsatlar fırsatçılar aramızdaki biz insan oğlu değil mi, sizce bu yanlışlıları yapan bir gün dijital dünyanın kölesi olduğunda kim kimde yârdim isteyerek bu zehir saldığın dünyadan kimden yardım alabilirsin.
On dan dolayı dijital dünyayı fırsatçılara bırakmadan bu dünyanın teknolojisini iyi kullanmaktan geçer, iyi kullanırsan sana insanlığa şifa dağıtır 6 duy tek dünya sanal dijital kuranlara kendi kuracakları silahla karşı cevap verilecek hayırlı fırsat bak bir musibetler fosil kaybolmak içinde onun için silah lobisi arkasından ilaç lobisi son anlarını yaşamakta işte onun için bu dijital teknolojiyi iyi kullanman bu gün olmasa da yarından sonra bilin ki paranın şekli değişecek işte burada hidrojen çağı adım adım yaklaştı alternatif olarak da güneş ,rüzgar, sıcak su ,kaynaklarıyla enerjiye dönüşerek sıfır maliyetle sanal para işlemleri hızla devam ederek sıralı herkese ayrı algoritmalı hasport para birimleri ortaya çıkacak “çoban 2013 ten beri madenci” kendi enerjisiyle her ay maden kazarak sanal para kazmakta işte karşı silah budur..
Evet bu gün neden dersen hiç el değmeden kazanarak işlemler yaparak o ülkenin borsasından bozdurarak ülkeye bankalara kendi gücümle sokarak sanal ihracat yaparak işlem hacmini yukarı çekmekteyim bu parayla da şehrimde esnaflardan ihtiyaçlarımı alış veriş yaparak bir yandan da kendi doğal yaşantımı yaparak kimseye ihtiyacın olmadan yaşamaktayım şimdi ben bunu yaparken ulus uluslar yaparak ne ler olmaz şimdi bu sanal paranın % 51 cin de % 18 Amerika da %12 Rusya da %18 de diğer ülkelerde şimdilik dünya nereye gitmekte bilginiz ne kadar düşünün bu gün dolar ero ne olabilir veya başka paralar sizce nereye gitmekte.. Sorgula para gücünü kaybeden kim..
Çağın dijital şimdilik yolu
Asic: Fabrikada Üreticisi tarafından bir kere programlanabilen sonradan Algorithmusu değiştirilemeyen bir Ciptir.
FPGA: Fabrikadan sonra değiştirilebilen ve yazılmış Algorithmusu chiplere yüklenip silinebilen bir Ciptir.
Şu anda güncel FPGA 'nın çıkarabildiği sanal para isimleri: Özellikle, aritmetik ünite bir has board, bir FPGA (uygun şekilde programlanmış) bir FPGA (Alan Programlanabilir Kapı Dizisi) ve / veya uygulamaya özel bir entegre devre
ASIC içerebilir veya bunlardan oluşabilir.
Çobanın dosyası.. Aritmetik ünite bir CPU ve / veya GPU'ya (çoban dosyasında gizlidir) da sahip olabilir .(Yukarıdaki aşağıdaki yabancı terimler yukarıda açıklanmıştır.) Dosya çoban tarafından gizlidir.
Hidrojen çağı yakındır ve de gelmiştir saklı enerji Rüzgar güneş sıcaksu enerjiler bölümünde bölümünde okuya bilirsiniz..
Şuanda kullandığınız (Mesajlaşma sistemler ) hepsi buna göre hazırlanmış dijital çağın alt temelleridir.. Bunlarda gelecek soğuk kasalar da biriken sanal dijital alt temelleri..
Algoritmalar lyra 2z ,Skein ,Lyura2REv2,Phgi162 ,Tribus, Nexus, BCX,0xtoken,Keccak,Xdag,ZP,VerusHash,Keccakc,Keccakd,Amoveo,VewriBloğu,Sha3d,Verus,BCD,Lyra2rev3,DiğiBytte (odocrypt),Bmw512,C11,BST,k12 sıraladıkça algoritma dilleri gide..
 
 
Şimdiki çağın fırsatçılarında çağın geride bıraktığı son çırpınışlar.
Evet şimdide fırsatçı fırsatçıların hile ile sanal para nasıl kazanmakta ( bu bir çobandan ) bir bakalım bu parayı nasıl bir şekilde insan sağlığını oynayarak insanlık nereye gidiyor.. Gene doğal olarak imbiklerle yağ çıkarmaktayım tamamen saf..
 
 
Ardıç saf yağ.. Birde şunu aktarayım ben yağ çıkarmaktayım saf yağ 350 tl burada 2 yola
ayrılıyor 1 ci yol benden 350 tl alınan yağ 250 tl satılmakta kafa karışıyor nasıl satılıyor anlayamadım (bir baktım ki yağ sereltilmış yani çoğaltılmış ),2 ci yol ise çok konuşan adam nefise boğulmuş ve fırsat bilip 15 yıldan beri popüler olan bitkisel ürünler ve de 20 yıldan beri bitkisel okullar bu kadar sene içinde sadece duvarda asılı, (biraz Latin diliyle konuşan) bir bitkisel ders çalışmayla ise başarıya koşan sağlık yerine 350 tl yağ 1500 tl leye satarken kim sağlık düşüne bilir para varken..
Şimdi bir bakalım 04 12 2019 da hatırlatma ve şifa olarak teçrübe 18 01 2020 hatırlattı Bir teori 1 ve 2
Bu bir ödül almak değil ödülün bir adım hep önünde olmak senin bilmede değil “o yaratan her şeyi bilmekte ve duymakta” bu asırda bilmek isterseniz mikro sof veya Google amcanız kayıplar hepsi işlem hart disklerde kayıtlı ve de monitör bilgisayar kayıtları otomatik işler okunan tüm ip adresleri kayıtlıdır. Fikir anonimdir herkese düşen ise erdemliktir.. Nefis yolunda yürümek ise kısasa kısas ne yiyorsan osun dur..
Şimdi o beyaz melekler para için oradalar kan terle çalışmaktalar çocuklarını son görmeden şehit düşenler o çocukların ruh hali, hele ellerinde son istekleri yapan hastalar onlara bir şey veremeden ölmeleri sizce sizin fırsat fırsatçılar ve başkaların sırtından kazananlar ve de halkı kışkırtarak maşayı tutanların başkalarının kölesi olanlar acaba bunların bir gün hesabi sorulmayacak mı..
Ama bil bir dal kırdın mi yerdeki çimen ezdin mi bil bir gün onların elini tutmak isteyecek o el istemeyerek elinden kayıt gideceksin.. Çok az kaldı bunu bilin..
 

Ek 4 Şimdi geçmişten alıntı bu dosyaya ekleyelim.. Bu dosya kan raporlarında alıntı yıl 2013 yazılım..
Musibete atılan 18 01 2020 Yazılan Bir teori düşünce. Bilgi kaynağı sistem düşlenebilme düşüncelere bir şifre kaynağı saklı şifa
Hasta virüslü ve veya tespit etme aynı anda bir ünite kan alıp homojenleştirerek beyaz sıvıyı almak ..
Bağışık sistemi antikor küvetli herkese kan verebilen 0 Rh artı kan gurubundan kan alınarak homojenleştirip iki kanı karşı dalga yaratarak mikroskop altında savaşıyorlarsa hasta olduğu belirlenir savaş yoksa hasta olmadığı gerçekleşir..
Bağışıklık güçlü olan kandan sıvı sıvı aşı gerçekleştirerek.. Vücut yapısına "matematiksel doz" uygulanırsa hastalıktan kurtulur sistem bağışıklık kazanır. "Eş aşısı ise iyileşen hastalardır". Bu ayrı matematiksel işlemdir uzun araştırma ister ama sonuca varır.. ”Kısa yolu ise o hastalığı kazan hastadan alınan sıvı daha çok hastaları şifaya kavuşturur..
Şayet hasta hastalığı tespit halinde ve veya tespit edilmiş ise şakra bölümlerinden dil ve veya göbek şakrasın dan uygulanan aşı hastalığı kısa zamanda atacak lığı bir öneridir. (Gerekirse halsizlik durumunda ki serumla seyreltilir damardan da verilebilir. Ayrıca her hastanın kronik rahatsızlığı içinde vücuttun 12 tuz minerallerine bakılarak ilaç uygulanır.) Her hastaya ayrı ayrı uygulanır.
Her insan ve veya dıştan gelecek hastalıklara ve sokmalara karşı panzehir taşır doğuştan beri var olan panzehir bağışıklık . Teori çalışılırsa sonuca varılır. Kim okuyorsa o iş dalında bir çalışmasıdır. Başarı istendiğin de gelir. Başarılar ise öneriler ve geliştirmeler olur. İşte o zaman başarı sağlık gelir.
Unutmayın ki maddeler nimetler hikmetler sıvı sıcak soğuk bölümlerde ayrıştırarak tüm hastalıklara çaresi var olan dünyadasınız yaratılışınız gelişiniz bir kit algoritma olarak kalp basiret gözünüze kayıt edildi. Geride 50 yıl tecrübe.
05 07 2013 yazılan Değerleri göz önünde tutmak ALYUVARLAR: Sayı olarak daha fazladır ve hayat için gerekli oksijeni sağlarlar. AKYUVARLAR: İnsanın organizmasını dış etkilere karşı savunurlar.
TROMBOSİTLER: Pıhtılaşmayı sağlar. KAN HASTALIKLARI: Kan hücrelerinin veya hemoglobin ‘in ilikteki üretimlerinde bozulma. Kan hücrelerinin yıkımlarının hızlanması  .Kan hücrelerinin işlevlerinin bozulması. Kanın pıhtılaşmasının bozulması. Kanın damar içinde gereksiz yere pıhtılaşması. Kanı üreten ilik hücrelerinin lenf bezi hücrelerinin kanserleşmeleri.
Her yöne 0 Rh artı Doğan aylar hastalıkla tüm kanlara eşleşir. (Karşı dalga)
Örnek:17 Marttan 21 nisana arası kadar ay mart ayı dır. Aynı eş kanlar birleşir.(Karşı dalga)
Hastalıkların Virüslerin ilk hamlesi
ATEŞ Safradan gelen (17-21) Mart Temmuz Kasım Doğanlar
TOPRAK Karaciğer den gelen (17-21) Nisan Ağustos Aralık Doğanlar
HAVA Kan dan gelen (17-21) Mayıs Eylül Ocak Doğanlar
SU Akciğer den gelen (17-21) Haziran Ekim Şubat Doğanlar
Bir birlerine çakışmayan matematik hesap sağlık yaratılışın hikmetleri ilkler arasında.
Doğanlar..
Örnek şubat 17 mart 17 kadar şubat ayında doğuştur. Bir örnek daha 17 Mart 17 nisana kadar Mart ayıdır.
Örnek Her ay içi ve için 17 sinden 21 kadar 4 gün oruç perhizdir. Bağışıklığınızı hızlandırır metabolizmayı hızlandırarak daha önce aldığınız kimyasalları parçalayarak antikor üretir bağışıklığın silahı olur. Buda oruç ayında insanoğluna verilen geçmiş asırlarda safra atma vücuda zarar verilenleri atma bu asırda kimyasalları parçalama..
Tetikleyen Aylar Tarihler Element Ağırlık belirtiler
Safra 03 Mart 17 21 Ateş ,Saç, renk hücreleri
Safra 07 Temmuz 17 21 Ateş ,Ağız, dil ve akciğer
Safra 11 Kasım 17 21 Ateş ,Omurgalar ,kemik yapıları
Karaciğer 04 Nisan 17 21 Toprak , Alın, beyin ,ağrılar
Karaciğer 08 Ağustos 17 21 Toprak  ,Çene, iltihaplar
Karaciğer 12 Aralık 17 21 Toprak Karın ,organlar, bağırsaklar
Kan 05 Mayıs 17 21 Hava Gözler ve böbrek yapıları
Kan 09 Eylül 17 21 Hava, Omuzlar, eklem ağrılar
Kan 01 Ocak 17 21 Hava ,Tenasül /Erkek / Kadın
Akciğer 06 Haziran 17 21 Su, Burun ,kulak
Akciğer 10 Ekim 17 21 Su ,Göğüs, kan
Akciğer 02 Şubat 17 21 Su Bacaklar ,eklem ağrıları
Yapamıyorsan sana mevsimine göre ikram sunmuştur
Yaratan” insan oğlunu kendini onaracak şekilde yaratmıştır.
Bağışıklık Güçlendirerek tüm hastalıktan kısa zaman da kurtulacaksınız. O sizlere bağlı ve kurallara..
05 07 2013 yazılanlar her yaşam içinde saat farkları vücut yapıları
Saat 06.00 Vücut uyanma zamanına girmiştir ,kendini hazırlamaya başlar, metabolizma hızlanmaya başlar, o gün yapacağın işleme göre hazırlanır. Vücuda gelecek zararlı hal durumları için hazır tutar. Sen istesen de istemesen de yaratılış savunma öyle. (Kalın bağırsak mide)
Saat 0700 Vücut hala zayıf şekilde savunmasını alır, bu nedenle bu saatte spor yapmaktan kaçının. Çünkü üzeri baskıya maruz bırakırsınız, dolaşımı gereksiz yüklersiniz, Spor yerine perhiz lif kahvaltı yapın gereksiz yere perhiz yaymayın, çünkü sindirim bu saatlerde fazla çalışır, enerji bize sabah gerekli enerjiye çevirir (sadece geceleri yağ yapar.) (Kalın bağırsak mide)
Saat 08.00 Vücudun en ateşli saati, (sabah saat ı için geçerli) Fazla miktarda hormon salgılarlar uzuvlardaki ağrılar hava şarklarına göre daha üzün süre ağrılar hisseder, kötü alışkanlıklarını olan kişiler bu saatteler de……Kullanmama hiç kullanmama, Kahvaltı arkası…damarları daha çabuk daraltır… (Kalın bağırsak mide)
Saat 09.00 Vücudun dinç olduğu saatler, Dıştan gelecek tüm zehirli artıkları göğüsleyecek güçtedir. Direnci küvetlidir…Toplantılarda saatlere uyduysa o toplantıda ve başarılı imtihanlarda başarısı daha iyi olacak… (Pannkrans, dalak bağırsak)
Saat 10.00 Vücut organizmaların en hızlı olduğu saatler hareketlere hazır durumdadır, fazla enerjiktir, vücut yüksek ısıya ulaşmıştır, verimlilik en üstedir, kısa süre bellik iyi durumda insan üstü mucitlik, başarı üst seviyeyi ve dinamik eder olur dikkat edecek durun bu saatlerde mikrobik (nazar) enfeksiyon kapananlar dır, anı ağrılar maruz kalabilirler. (Karaciğer dalak bağırsak)
Saat 11.00 Vücudumuzun tam formunda olduğu saat tır, Kalp ve dolaşım o kadar zinde durumdadır, yapılan muayenelerde kalpteki bir bozukluk gözden kaçabilir sanki savaşa durumdasınız başarıdan başarı içi dolu haldesiniz onun için hızlı panik erde hazırlanın… (Kalp, mide)
Saat 12.00 Vücudun dinlenme saat, dikkat azalır uyku basar midedeki aşıt fazlalaşır bir şeyler atıştır sakta baş tarafta kan azalır hemen sakince oturun kulak meme uçlarını aşağıya çekerek masaj yapın, afif uyku çekin özel sıkılmış meyve suyuyla sindirim sistemini çalıştırarak mide asitti nim atın. (Kalp bağırsak)
Saat 13.00 Vücut formdan düşmüştür %30 kayba uğramıştır bütün organlar en alt düzende çalışmaya başlar, Sadece safra, mide öğle yemeğini hazmetmek için faaliyette mümkün oldukça az yemek sulu yemek salata türü yemek ayak üstü hazır yemekten kaçınmak, günlük temiz cam şişelerde su içmek yoğurt yemek sindirimi zorlayacak ısrarlı yemekten kaçınmak…Mümkünse işe başlamadan önce yürümek… (Bağırsak kalp)
Saat 14.00 Kendini bitkin hissedebilir, tansiyon hormon düzeyi düşmüştür, hekime baş vurularak, önerilerle ilaç kullanmayın, bazen de acı ağrıyı az hissedebiliriz, vücudu zorlamayın, bana bir şeyler oluyor deyip panik hareketler etmeyin. (Böbrek idrar, gözlerinizi dikkat edin).
Saat 15.00 Dinlendikten sonra yeni yapacak işlerinize adapte olma zamanı, işinize en yakın andasınız, Enerjiniz geri gelmiştir, ikinci kez verimlilik saat tindesiniz, bu sabahkinden azdır. (Idrar kesesi, gözler, kalınbağırsak dikkat edin.)
Saat 16.00 Spor faaliyeti için en iyi saattir, Tansiyon dolaşım çok iyi durunda ve saatindedir, Antrenmanlar, için en iyi zamandır, ilaçların asit, ilaçların sağlık için kullanılacak zamanlarıdır. Doğal gıda sıkılmış meyve suları tesir etme saatidir. (Böbrek gözler)
Saat 17.00 Organların en üs faaliyette küvetiniz artar, oksijen harcanması fazlalaşır, böbrekler, mesame çok hızlı çalışma saati tırnakların saçların çok çabuk uzadığı saatlerdir, midesinde rahatsız olan için dikkat edeceği saatlerdir. Akşam saatine doğru ast fazlalaşır, mide ülserleri dikkat etmesi, bu saatlerde beslenmeye dikkat edilmesi. (Böbrek göz mide, dikkat edilmesi)
Saat 18.00 Akşam yemeği için iyi bir saat tır, pankreas bu saatte aktif tır, karaciğer alkole karşı her zamankinden daha hoşgörülü ve dayanıklıdır, kötü alışkanlıkları bırakacak saatlerdir. (Mide)
Saat 19.00 Tansiyon nabız genellikle bu saatte tembelleşir, akşam yemeği afif yenir, beslenmeye dikkat edilir, bu nedenle tansiyon düşürücü ilaçlar konusunda dikkat edilmesi, bu ilaçlar tehlikeli, olabilir, sinir sisteminde etkili olan ilaçların tesir derecesi bu saatte oldukça hazladır, (Kalp, mide)
Saat 20.00 Karaciğer deki yağ düzeyi düşer ve harcanmış kan kalbe tekrar her zamankinden daha fazla akar Alerjisi olanlar ve astımlılar ilaçları bu saatte almalıdırlar, etkisi hemen görülür, antibiyotiklerde az dozda alınsa bile etkileri en üst düzeyde olur. (Mide bağırsaklar)
Saat 21.00 Sindirim organlarının günlük görevi sona ermiştir, Davetleri sevenler dikkatli olmalıdırlar, Yenecek her şey midede sabaha kadar hazmedilmeden kalır. Ve bu durumda tehlikeli sinyalleri çalar, bağırsak sahasında mukozaya hücum ederler o yüzden bu saatte kilolu alanlar yemek konusunda dikkat etmelidirler. (Bağırsaklar mide)
Saat 22.00 Bu saatte vücudumuzun emniyet amiri akyuvarlar aktiftir sayısalı azaltmak için gereken bitki meyveler en uygun saatlerdir, besinler meyveler bitkiler vücut da alkole donuşum olabilir, kotu alışkanlıkları var ise kesmeleri gerekmektedir, bu saatlerden sonra vücuda almış olduğunuz her kötü şeyler vücudu ömrünü azaltır. Çünkü bu saatte vücuttan zor atar. Yağlanma artar. (Mide bağırsaklar böbrek)
Saat 23.00 Vücut gün boyu aktif bir şekilde çalışmış hormon salgılamıştır artık durma saatine girmeye hazırlanmaktadır, bu saatlerde sakinleşir, gevşemiş dinlenme saatine girmiştir. Mide bağırsaklar yavaşlamış, faaliyetleri durmak üzerindedir, vücut ısısı düşer, Tansiyon, kalbi yavaşlamaya, sancılar bu saatlerde artar, son hızla hormon sarf der. Ağrılar artar… (Göğüs, kalp, mide)
Saat 24.00 Uyuduğumuz sıra deri hücreleri devamlı çalışır, gündüzlerinden, daha sık bölünürler, bilinç altı bu saatte başlar, ilk saatten itibaren, son saatlerde huzursuz yatışıyla bilinç altı, baskılar görerek, ağırlık basar, huzursuz korkular görür, ondan dolayı ağır yemeklerden yatma sırası ve bu saatlerde yemek yemeyerek huzurlu uykuya başlarsınız. (. Beyin, mide)
Saat 01.00 Verimlilik en alt düzeydedir, şu anda çalışanlar hata yaparlar dikkatli olmalılardır, dikkatleri son derece azalır, vücut kendini uyumaya hazırlar, kısa süre derin uykuya dalar, zor uyumaya çalışırsanız uykuda ağırlık çöker. Uyku getirici yoğurt yenir. (Beyin kalp, mide)
Saat 02.00 Araba sürenler bir saat dikkatli olunur, yolda olan sürücü dikkatli araba sürmesi kısa bir mola vermesi, çünkü görme zorlaşır, görmeye karşı tepki yavaşlar, Trafik kazaları bu saatte artar, vücut soğuğa karşı aşırı derece aşırı derece uyarlıdır, çabuk üşür, fakat bu saatte deriniz zariftir. (Cilt, beyin, kan)
Saat 03.00 Bedensel ve ruhsal karanlık safhadır. Hormonun salgılanması bizi tembelleştirir ve oldukça kararsız yapar, karamsar fazlalaşır. (Beyin mide)
Saat 04.00 Stres hormonunda enerji kazanır, krizler 4’le 6 arası fazlalaşır, Tansiyon oldukça artar, kalp damarları çabuk gerilir, hamile adınlar durumu değişiktir bu saatler artar, çok sakın rahat olmalı. (Beyin.)
Saat 05.00 Bu saatte erkeklik hormonu artar, stres hormonlar hızlı faaliyete geçmiştir, bu hormon 10 kart atmıştır, Vücut harekete geçer, kaybolan enerji yerine gelir, yeni güne hazırdır… (Sinir sistemleri, dolaşım.)
Dikkat edilecek ve alınacak yenecek guruplar ilacınız beslenme olsun hasta eden hastalık hastası olman gene sensin.. Tahıl ve ekmek gurubu evde yapman , süt ve yoğurt, Et gurubu dikkatli bildiğin yerden alman , Sebze meyve gurubu mevsime göre kullanman , DİKKAT Yağ ve şeker gurubu her biri ayrı ayrı dikkat edilmesi..
Tarih kayıta gecen 1995 nota kayıta 2013 ve 2017 ..Şimdiki tarih 2020 Bu güne has bu gün (2 çi Teori ) araştırmacı doktorlar uzman kişilere ilaç firmaları toz ekstrandı sıvı premix saklı şifa
Zeytin Yaprağının Başka Etkileri
Vücuttaki yağ bezelerini ve tümörleri eritir, gelişmesini engeller. Safra taşı ihtimalini azaltır. Pankreas salgısını uyarır.
Çocuklarda kemik gelişimine yardım eder. Osteoporozu önleyicidir. Ödem oluşmasını önler. Astım, kolon kanseri, prostat, menopoz, göğüs kanseri riskini düşürür.
Sinir sıkışmasının giderilmesinde etkilidir. Kulak Enfeksiyonlarında, Hepatit A,B,C de etkilidir. Zonaya iyi gelir.
Zeytin yaprağı, hali hazırda diyabette, hipertansiyonda, kardiyovasküler rahatsızlıklarda, gripte, üreme sistem rahatsızlıklarında, kronik halsizlikte, hastaların nekahet döneminde, kolesterolün düşürülmesinde, dejeneratif eklem rahatsızlıklarında ,bursit (eklem bölgelerinde ağrılı şişlikler), sinüzit ve vücudun doğal bağışıklık sisteminin desteklenmesinde kullanılmaktadır.
Bitkilerin dilleri bu güne has..
Hücre yenileyici özelliği sayesinde cilt yaşlanmalarına karşı koruyucu, canlandırıcı, etkiye
1 Ceviz yaprağı 10 gün ara ile kullanılır..
Ceviz Yaprakları çeviz yağ yapar yaprağı ise damar içinde yağı yakar
tanen, eterli uçucu yağ, juglan (mantar hastalıklarına karşı etkili  C vitamini ve flavonlar içermektedir
2 Kedi otu: Tamamen Yatıştırıcı..
isovalerian asid, tanen, elma, birim asid, elma asidi, sümüksü madde, şeker, reçine, nişasta, madeni tuzlar, uçucu yağ, chatinin, valerin, valerianik asid, bronil
3 Kına kabuğu: Tamamen ateş düşürücü
kinin, kinidin, çinkonin, çinkonidin, glikoz, sakaroz, kinavoz, reçine, tanen, kinik asid, kinotennik asid, reçinee
4 Zeytin yaprağının :Çok eskiden gelen Eski Yunanlıların ve Trakyalıların tüm hastalıktaki şifaları şifa
Tamamen tansiyon ve düşürmede ve bağışıklığı hızla artırır
Kötü kolesterolü düşürmektedir, Anti bakteriyeldir, Antibiyotik etkisi vardır, Bağışıklık sistemini kuvvetlendirir, Soğuk algınlığı için etkilidir, Kan basıncını düşürmektedir, Kan şekerini düşürmektedir.
5 Sarı kantaron apayrı şifa kızıl derilerin yerlilerin çiçek hastalıklarını yendikleri bir mayaların  şifası
6 .Acı pelin karaciğer dostu hücreleri yeniler.. Arıların şifası Firavunların şifa
Pelin: tujan, uçucu yağ, acı madde, absintin, reçine, asitler, tanen, nitrat,  flavon glikozitleri, absinthol, absinthin, anapsinthin,
7 Ökse otu huzur barış sağlık veren eski Romalıların kervancıların şifa otu yol yorgunluğunda çıkar kan dengelerini yatıştıran ,beyaz tohumlarında yapıştırıcı olarak  kullanırlar kervanların lojistiği
Yaprak ve sapı kurutularak muhafaza edilir. Bilinen Bileşimi : Yaprakları tanen, urson, inosit, viskotoksin, sapotoksin ve glikozit adı verilen maddeleri içerir.
8 Meryem ana tohumun diğer adı deve dikeni karaciğer tamamen şifası şifa için selcuk kasabası Efes hara bereler gelişi ve oradan tüm akdenize ve oradan dağılımı..
silymarin  ayrışmayla  polifenol  olur eşittir  flavonolignan  silymarin grubu oluşturur. Bunlar; Isosilybin,Dehydrosilybin, Silybin, Silychristin ve Silydianin'dir.
 
 
9 KIRKKİLİT OTU: Atkuyruğu Musibetlere karşı en etkili bugün içinde geçerlidir..
05 06 mayıs "Hıdırellez  evrenin dengesi her şeyi yakın görmek "ve kırk bitki toplanıp doğanın kaynatılır tabiatın çocukları içer şifa bulurlardı ,on dan dolayı kolay yoluyla olsun diye doğa tek ot verilir kırk kilit oto verilir doğaya hepsinin bir birleşimden silika silisyum dioksit  ve tek bitki örtülerin için de ise silika atkuyruğu kırk kilit otu da bulunur.  “Kapı pencere acın yağmur olsa da enerjileri alın”..       
Hiç bir yerde bulunmaz sadece sentetik yapılır.. Bu gün ise musibeti büyütür.. Asıl öyle değildi çok önce saklı olan şifa sizlere elçiler haberdar etti doğaya ol dedi sadece bu kadar..
Sonradan araştırılır asırlar sonra.. sonrası latin harflerini alır..
Atkuyruğu: silisli asitler, sapanin, oksal, sodyum, potasyum, demir, alüminyum, koloid, mangan, reçine, acı maddeler, eqvisetin
Silika (Silisyum Dioksit) yaşamsal önem taşıyan bir mineraldir. Konuşma sırasında silisyum olarak da geçen silika atkuyruğu olarak bilinir.
SİLİSYUM: Zarları kuvvetlendirerek kanamaları önler. Organların vakitsiz yaşlanmasını, bozulmasını engeller. Beyin yorgunluğunu giderir. Yaraların çabuk iyileşmesini sağlar.
Bu minareli hücre zarlarını kuvvetlendirerek kanamalarını inceler. Organların vakitsiz yaşlanmasını ve bozulmasını engeller. Beyin yorgunluğunu giderir. Yaraların çabuk iyileşmesini sağlar. Buğday kepeği sarımsak, kuru fasulye, enginar ve kırk kilit otu (at kuyruğu)
 
Musibetlere ilk seni yıkmak için kas kemik yapını bozar ve oksijenini keser yavaş kademeli sağlam yerlerini de yok eder bir cevap tarih ve zamanlar gelince yazılacak..
Bu bitkiler ilaç sanayisi araştırmacı doktorlar distile ayrıştırmaları “beyaz kil magnezyum” birleşimiyle hap şekline getirerek yeni bir bu musibetin ilacı olabilir.. 
Bu nu kim okuyorsa araştırmacı doktorlara bu güne has bir seri perix olabilir..
saklı şifa sırlar kitabin dan maddeler ve değişimler ,kan hayat başlangıcı, o kan sana ihtiyacı hava ile çalışması sana hayat veriyorsa doğaya sebepler neden ,ilaç yapımı bölümünden kısa alıntılar. 
Ek 5 Sen sentetikle yol aldığın süre musibete aşı bulunsa da  bir sonrakine musibetin temellerini atıyorsunuz neden dersen sen o anı sentetikle çözüm buluyorsun.. Var olan savunma gittikçe musibete eşleşiyor bir sonra gelecek virüs savunmadan güçlü olacak buna da neden diyeceksin neden mi bağışıklığı küçülterek musibeti nütasyona geçirmektesin.
Bu sefer istersen doğa yaşa istersen benim gibi dağ da yaşasan hiç Alkor sigara içmesem de yılar asırlar geçse de sen mutasyonu büyüttükçe bu gün sıfır bağışıklıkla ve sentetikle yaratılış yapıyı bozdukça şimdi ki bilim adamları gelecek daha yazılmazmış gün yıl asırlar sonra  gelecek insanlık bu gün bir birilerin bu ilimle bilimle uğraşmayan fırsat fırsatçı dünya kurma hayallerine fırsat vermiyor musun yoksa dur diyenler mi var neden dur lara bırakıp gerçek inanışa inanmayarak illa sentetik der durursunuz..
Bak yaratılış şekilde akıl şuurla ilim bilim verdi bu verilen bir tesadüfle mi geldi şuur bilginiz yoksa insanlık yok edilmek için mi yok edilmekse yaşam neden..
Neden mi Hipokrat yemini edildikten sonra doğanın vermiş olduğu yaratılıştan o güne Hipokrat  kadar araştırmalar varken ve de deneme usulü kesin sonuçlar varken (bir den o asırdan beri ) bana bir doğanın bitki içerikleri şifası buluşunuz var mi yok şifaları anlatımı dünya sağlık örgütünüm bir inceleme doğanın şifa anlatımı var mı yok. Gene neden der harçlı seferlerinizde orta Asya orta doğu talan ettikleriniz birkaç bilgiyle kiliselerde yetiştirmeniz (kara gün) adlandırılan zamanda ve sonrasında Hipokrat yemin ediliş dünya zenginliği borsa lobi kurmanız ve sonrasında başka kıtalar arsında zenginliği kaptırmanız ve şimdiki gün ve yılınız insanlar üzerin deki musibetler varı yok ettiniz sonrada bilim dediniz sonra hep savaş lobileriyle pordonlar türedi,,
Bilmek temisiniz sadece o gün atıldı bu doğa bitkileri yok asırlar geçtikçe o günün o asrın ve gelecek asırların öncesinde yeni yeni meralara atılan şifalı otların oluşumları 100 yıllar oluşumunu bilir misiniz nimet ve hikmetler mineraller her milim kalınlığı 50 bin yıl olduğunu bilmekte misiniz örneğin doğal tuz..
Evet şimdi bu güne kadar gelen hep o asrın bitki türlerini 20 yıldan beri popüler olmuş ve buradan araştırmacılar olmayanlar ve bundan fırsatlar vererek ,aslı ise gerçek inanan ve araştırmacılara gerçek buna inanmışları önüne engel koyan bir şekilde doğa örtüsünü hakir görenler yaratılış nimet hikmetler akıl şuur bir tesadüf geldiği inanışları aynı eş değerlere koyanlar arasında yer aldıkça gerçek yaşantıları sadece insanlık toprak hava kokusu alamayışları ve (ateş hissi içinde yaşamdan zevk alanlar) hiç anlamaz “yaşatmayı yaşayanları ateşi ayrıştırma ısınma yapılaştırmaya” anlamayışları olanlardır.
Buna inanmayan lar mevzuatlarında yer alan ve sonra 15 yıl dan beri bitki aromatik okulları ve 40 yıl önce tütün bitki örtüleri okulları neden açıldı mezun olduklarında nerede iş bulacaklar buna (ben inan mu yorum ) diyenler ve de Hipokrat yemine kadar ondan daha eski maya kültürü firavun kültürü yunan Trakya  kültürü roma kültürü, onlarımda bırak yaratılış tarihinden beri gelen doğaya bırakılmış daha bilinmeyen mineraller varken ve bu güne kadar bilinen 118 mineraller içinde bunların içinden seçerek yaratılışa haykırı sentetik yapanlar ne kadar görmez duymaz dokunamaz gördüğün senin her taraf aynı bir renk mi görmektesiniz yoksa aynı kokuyu mu alıyorsun yoksa acıtır diye korkuyor musun..
Şimdi vücut “bir biriyle sensor ve uyarıcı ” olduklarını bilmeden her seferinde hep şaşırtan gündem yaparlar ama bunlar geçmişi hiç bilmeden her gün hayret yaparlar ama bilmezler daha önce dolaşımda aldığı yediği içtiği bir şekilde (göze bahane şaşırtır) ama bilmez gibi hal alır bilselerdi şekilleri okusalardı o kişinin önceden böreklerine fazla yükleme olduğunu ve oradan müdahale yaparlardı göze bağlamazlardı şaşırmazlardı buradan da bir yeşil elma kabuğunu atmazlar kaynatıp içerek “çinko krom magnezyum” alınarak börek petekleri temizleyerek süzgeçleri açarlardı ve de şifanın dezenfekte yaparak bazı gıda kabuklarını atmaz olduklarını bilirlerdi..
Her kes der adam Nobel ödülü aldılar ve uyardılar ödül kazandılar der dururlar işte bu ödülleri alanlar Hipokrat yemin öncesi ve yaratılıştan gelmişi ve elçiler arasında haber edilişleri hiç görmeyenler bilsinler ki duyanlar bilsinler ki her asırda bir düşünür asırlar sonra birileri düşüneni düşünerek yapar papanda düşünerek üstüne ekler sonra gelecek düşünür yaşam ve döllenme sıra ile o atmosfer yapısına ve yapısına göre değişir..
Bilesin ki hiçbir musibete fırsat vermez “yaratan” ona göre bir savunma kalkanın var aura dedikleri ve içtende bağışıklığın şifasını düşünecek olan sensin akıl şuurunla bilesin ki her şey ayrı ayrı verilmiş ise şifada yaşam ve yaşamlara göre her insana da ayrı ayrı şifa gelişini ilacını verdi onu teşhis edecek te senin akıl şuurun.. Nefsin değil.. Nefsinle bağışıklığını bozmadan güçlendirmen.
Her sentetik ilaç aynı hastayı iyileştiriyorsan 100 hastada 10 kabulleniyorsa bir oka darda yan tesiri yapıyorsa nerede kaldı sağlık geri kalan bulunmayan ve gelecek hastalıklara bulunacak mı.. Ama şifa var akıl şuurla gerçek doğa atılan nimet hikmetler ve minerallerde.. Araştırın ve yetiştirin. Sağlık hiç bir örgüte bağlı kalınmaz sağlık varsa para yok misali yol alırlar kimileri silah lobileri kimileri ilaç lobileri kimileri de akıl üstü global dünyaya sahip olmak. .
Ama bu pembe hayal dünyaları her seferinde onlara görmeleri için bir musibet verir işte burada hayır şer olarak şerri  hayır getirir. Burada da iyi kötü kötü iyi yapanları görmek doğru yanlışı bulmak haramları görüp helal lokma şükür etmek işte burada başlar savunman artar. Hayat korkusuz olarak sana yaşa ,yaşam sunarak ,yaşatman için sonsuz ödül verir.
 
Birde başka çalışma boyutu
Ek 6 Dikkatimi çeken hayat boyunca şu oldu hastalıkta ve sağlıkta durum hallerde insanların yüz renkleri.. yaratılıştan beri gelen bilgilerde onu göstermekteydi kıtalara göre renkler ve yer yüzündeki bitkilerin ayrı ayrı renkleri buda da bir hikmet varı ve ayetlerin var olduğu halde ..Nedir dersek bitkiler gibi insanların bir renk hücresi var olduğunu bilmekte önen taşımakta bu bölüm çok uzun notları var kayıta geçmiş ve bölümlere atılmış tır şimdiki yazılım notu kısa  şöyle başlamakta ilk başlangıç 16 yaş bir gün hastaneye giderek kapıda doktor bakmadan veznede 3 kutu aspirin ve 3 gün istirahat..
Bu insanlık yapısına inanmadım ve bu duruma inanmayarak ama sinirler gerilmiş insanlık bu mu dercesine koridorlarda bekleyen ve vezne kuyrukta bekleyenlerin yüzleri hep değişikti hasta bölümleri arkası nasıl derseniz buradan iyi veya kötü imajla oradan ayrıldım yolda vakitli vakitsiz Sultanahmet’te şükür namaz kılarak Gülhane’ye doğru inerek hayvanat bahçesinde doğanın yeşillikler arasında biraz dinlenerek ne ağrılar kaldı nede düşünceler.. Orada anladım ki yorgunluktan vücudun algılarını kaybetmiş on plana çıktı..
Hem yakın olan işyerime giderek patronum Ergün abiye giderek durumu anlatım 3 gün izin verildiği halde işe tekrar başladım.. Ama o gün Sirkeci’den koca Mustafa paşaya kadar yürüdüm oradan eve gitmeden hayat yaşantıma başladığın findikzadeye gelip eski gazete satış yerine geldim oradan da başlayıp bittiği yer ve oradan hatırladığımdan beri ilaç kullanmayışım ve “atalarıma söyleyip anne” ben neden ilaç kullanmıyorum değişimde “oğlun sen ilaç kullanınca değişiyorsun ve istifra ediyorsun” odan değişim başladı sağlık başlangıcımın kararı oldu doğa benim ilacım oldu.. Bu sadece kısa kısmı..
O günden itibaren hep boşlukta bana not etmen kaldı nemi her seyahat gidişim de ve boş zamanlarda hastane ,yol seyahatlerde hatta o zamanın ev iş yeri telefonlarda konuşan oturan bekleyen hastalar ve normal insanların yüz renkleri.. Bu da kısa kısmı..
Yüzlerce sebepler var bunların bir kısımlar yüz testi..
Çoğunlukla baktığım yüz renklerinden beyaz ve kurşuni olan renkler göğüs hastalıkları iltihap ve kemik yapılarından bayanlarda kadın hastalıkları ve istenmeyen tüyler ve ellerin morarması kansızlık demir eksikliği erkeklerde ise prostat ve eklem ağrıları kulak ağrıları baş dönmeler bunlarda bir birine bağlayan aksamlar var olduğunu presbit ettim  ama hala eksikler vardı onların peşine koştukça bitmeyen ömür bitmeye başladı.. Çünkü bedene zarar geldikçe değişiyordu.. Bu uzun anlatımdan olan yazı.
Kırmızı renkler ağırlıkla kalpten gelişi ve damar setliği var gittikçe bunları tetikleyen neler var dedim çok şeyler önce hepsinde olduğu gibi beslenme ve alınan mideye giren kimyasallar bayanlarda ve erkeklerde motobalızma çalışma organları erkeklere göre değişikliği erkeklere göre bayanların yaşam ömürleri farklı sebepler oluşu acaba annelikten mi gelişlerinde araştırarak çok fark olduğunu anlayarak midereflüsü safra ama burada renk sarıya donuşu fark kıldı baktım ki ten renkten çene renkleri değişti kırmızı hal aldı bu kişilerde basur olayını gözlemledim baktım bir daha çene kırmızı sivilce kabarcığı gibi şişlikler bu kişilerinde her sorduğumda hem basur hem de bağırsak rahatsızlığı on plana çıktı.. Buda uzun olan yazıdan
Sarı renk te ise ağırlık safra mide bulantılarıydı ama kırmızıda da oluyordu bu bulantı baktım ki hem kırmızıda hem de sarı da bu bulantı ikisini eş değeri ise kırmızı kalpten sarı ise safradan gelişini keşfettim ve anlatmakla bitmeyen hastalıklar sıralı geldi bir birine eşleşen renkler Ama en önemlisi ise çene den ki kırmızılık açıktan koyulaşma kırmızıya gittikçe karaciğer yağlanmasına giderek kandaki değişikliği ve eksikliği beslenme bozuklarından tütün da vücuda zarar verilmesine kadar. Buda uzun olan yazıdan.
Evet daha çok derinlere giderken yüz renklerin kıtalara göre değil o coğrafyada yaşam içindekilerin kırmızıdan kahve rengine oradan kara renk e doğru gidişi ise vücuda çok fazla alınan kimyasal veya Alkor zehirlenme vücuttaki renk hücrelerini tamamen bozması ve metabolizmaların iflasa doğru gidişleri dalağın yok oluşu ise vücuda bir sebeple girerek vücut aksamlarına zarar vererek neneler oluşu ise yarınların sonsuz işaretleri oluşunu keşfederek yaşam verilirken de bir işaretlerle oku anlamını bana yer etti..
Esmer kahverengi sarı içindekiler de de göz içindeki sarılık yüksek derecede perhiz ve kolesterol ağırlıklı hastalıklar basur damar sertliği şeker ağırlıklı hal alırla sıra ile çok tur bir sensor gibi dışkılara bile yansır renkler göre hastalıklarda farklı boyutlardır dışkılardaki renkler bölümünde .
Bu sefer de her yerde bana bir tik oldu yüzleri okumak artık her şeyi yüzle okumaktı şifresi de yaşadığınız ortamlar.. Bu da uzun olan yazıdan .
Burada kadın erkek her bir insanın eşitleyen bir birlerini tetiklen yen farklı hastalıklarını insanlığın bir biri ne uymayışını keşfettim evet renkler vardı beyaz kırmızı ,sarı ,kurşuni veya beyaz, kahverengi, kara renk hücrelerin değişmesi, eklemlerin iskelet sistemini ,daha bir çok kronik hastalıkları getiren renkleri değiştiren vücuda zarar verilen insan içindeki birleşim parazitlerin bir kılavuz oluşu doğadan gelecek sensor şeklinde algılaması onları yok edecek bağışıklığın savunmaya hazırlaması içinde insanlığın yok eden su ,hava, gıdalar ve raf ömrü uzayan maddelerin mevzu at içinde kimyasalların oluşları da sebep taşıyıcı oluşları işte sebep ise insan panzehir bağışıklığı yok edilerek hastalıklar ve musibetlere yenik düşmesi.. Bu böyle devam ettikçe artık renklerde kalmayacak..
Ulusların savaş görmesi bir şekilde ilaçların ve doğaya atılan ilaçların atılması insanlığın yaşanmaz ve göçe gitmesi doğanın çöl olmaya gittiği gibi..
Bu gün doğa ile savaşıyorsunuz kazandık derseniz bilin şimdi sadece sanal yaşamanızdır nesliniz yok oluşunu şimdiden görmeniz kazandık derken göz kıpması kadar yakın olan savaşı kaybetmiş liginizdir.
 
 
Ek 6 / 1 / 30 04 2020 En hassa çocuklardı her çocuk gibi yaşta geçirdiğin ateşli hastalıkta güneş altındaki halimi hatırlarım.. Günler ce hatta ders olarak gittiğin hastanelerde bir gün yeğenim dünyaya gelecekti orada kuvözler dik katımı çekti ve oralar da  ne işe yarıyor demekle başlar   ..
Benim için Atmosfer ve benim anladığım dil.. bazı çocukları küveze almadan işlemler görünürken bazılarını da aldıkları ne nedenler başlar erken doğum ve ortama uyumlu halleri gelesiye kadar koymak ama bazen hep önüne çıktı bazı çocuklarda ilerleyen yıllarda sırt vücudun değişik yerlerde alerjiye benzeyen durumlar bazen de gelişim bozukluğu kilolu doğan veya zayıf bedenlere bakınca çocuklarda demir eksikliği e vitamini omega 3 eksikleri gözlemledim.
Bazen bana sorarlardı senin aklında sorunun var bu kadar meraklısında ne den okula gitmedin derlerdi o diyenler bir gün soru sordu peki şu komşunun kızı nesi var bak bakalım sırtları sivilce dolu.
Benim imtihanımım ilk notuydu saydım küvez gerektiği yerde küveze alınmamış problemli doğmuş hava atmosferine uyum sağlamadığından çocuk araştırmaya gitmesi lazım ama sordunuz benim söylediklerimi kaideye almayın der başlarım..
Bir tahmin daha çocukta soy olarak ta ve demir vitamin eksikliği var hava atmosfere alınmış olsaydı kan uyum sağlayacak vücut bağışıklığı içerde kabul etmeyince ve vitamin eksikliğinden alerjiye benzeyen başları siyah haller ve gelecekte gelişim bozukluğu yaşaya bilir büyük ihtimalle ileri yaşta kadın hastalıkları ve astım yaşayabilir..
Ondada aynı çocuk problemleri 2 çocuk ya da biri ölümle sonuçları da kendisinde astım guatrı problemleri yaşaya bilir şayet soydan ise annesinde 2 ,3 çocuk biri ölüş olabilir şimdiki sorduğunuz anne büyük ihtimallerde guatrı ve ya astım vardır.
Şayet bunlar gözükmüyor ise anne doğumları hep problemli ise 4 tren fazla ise anne şeker artışından olabilir o zaman annesin de ve ya babasından genetik olarak şeker vardır..
Sadece sen delisin derlerdi o ilk imtihanımda ama akşam sabah sonrası hastaneye giderler ve araştırmaya gönderiler ve sırayla gelir.
Sonradan uzaktan bana bakarak yanıma gelmezler..
Gittikçe daha çok eğitimdi eğitim bitmez dünya geliştikçe problemler değişik yöne sıçramak ta ilk vuracak yer iskelet 169 Ağrı çeşidinden  iltihaplı romatizmalar sistemleri kasa bağlı ve beyincik bunlara bağlı beslenme bozukluğu bağışıklık kandaki savunmasız bırakarak diğer hastalıklar..
Sonuca varılmayan bir kanıtı olmayan zehirlenmeler yapan kim biz hepimiz hepimiz olarak hastalık hastalığından kendimizi kaybetme..
Doğa dan bunların hepsi hep yanlış beslenmeden kaynaklanmakta zaman geçtikçe bu problemler daha çok kısırlığa götürmekte doğa yerinde duruyor sadece insanlık değişiyor değiştiriliyor.. Bunun şimdi değil daha sonra anlayacaksınız..
Sizler bir şeyler bulsanız da dünya birileri benimsemez  illa kendileri üretilenlere dünya birliği kanıtı verir..
Gerisi hep çıkar dış dünyanın onayına bağlıdır.. Ama bilinmelidir ki kendi öz teknolojin seni daha ileri götürür her doktorun kendine göre kanıt projesi vardır bunlar bir başarıdır ondan dolayı ki hakikaten “biz bize yeteriz” ama gene birileri çıkar, yırtar, yakar, yıkar ,kendi dış dünyanın sahne perdelerinde hepimize pembe sanal dünya izletirler. İşte o zaman birileri bedeni tüm yekûn savunmaya alır ve güçleşir..
Bir önce vizyon ise 5 boyut savaşında savunma silahları kullanılınca talep artar ses çıkaramazlar bu durumlarda bu silahları kullanamaz siniz diyemezler onların amaçları insanlığı yok etmek içindi ürettikleri silahlar insanları yok ediyordu o zaman onlara serbest vur geç yeri geldiğinde danışmanlık ver 5 ci boyut silahla bir sabah çölde gözleri kör et ..
BİR MUSİBETTE işte şimdi dünya hava oksijen sislikten ölümler olurken yapılan yapanlar insanlık işlere kavra tavır eden beğenmeyen çok olur beğenmez bir yerlerde de balon derler mühendisler başarılı şekilde yazılım gerçekleştirirler ve daha ileriye bir yazılım genişletirler..
Plan çizilir 3 boyutta işleme girer hepsi akıl ile yol alır içerisine bir yazılım daha geliştirilir onun önüne geçilmez bu da Ar ge getirir.
Birileri var olan yaşamı yok ederler birileri de yok olan yaşamı yaşatırlar bu sadece açıl durumlar ya sonra gelecekler hani her şeyiniz vardı gaye insanlığı yok etmeniydi bir sorgula..
Bir sorgula musibet almış başını giderken ve sağlık melekleri  ticari çark çocuklar ve yaşlılar kahramanca yol alırken birileri hala kaos peşinde bir normal yoldan yayın yaparken birileri de zıt tına yayın kışkırtıcı çakıştıran yayın yapmakta bu musibet dünyayı sararken bazıları hala birilerine maşa ucunda olma peşinde ne bu kadar düşmanlık anlaşılmış değil ağızlarından son çırptırmışlarımı bilseler ama bilmezler mücadele milliği birlikte mücadele tek yönden idari şekli inadına iki kafa olmak ben, ben bu tarafa der dururlar.
sakli şifa sırlar kitabin dan zor yolculuk, renkler, tamim lama, bölümlerinden kısa alıntılar. selcuk uysal çoban saklı şifa 
 
 
Bu durumlara bakarak sizce bu dünya nereye gitmekte.
Ek 7 Şimdiye kadar hiçbir hastalığa ilacı net yok sadece yardımcı yan ürünler vardır o da 100 kişide 10 kişiye fayda olan ve 10 keşidede başka hastalıklar çıkar ve sonrası başarılı ameliyatlar sonrası kesilen fazlalıklar ve sonraki belirtilerden başka şimdiye kadar gereklerdir gereklilik falan, falan uzar gider.
Kısaca sağlık varsa para yok gelir yok ve dünyada aşı üretenler ve ilaçlarını üreten kendileri bile kullanmazlar aşılanmazlar çünkü kendilerine özel ilaç yaparlar ve hayat onlar için iyi gider böyle bir zihniyet ben ce onların ilacını aşısını kullanmak bence yanlış olacak bu şekilde “yerli ilaç ve aşı” önem taşımakta. 
Gelelim insanlık musibet nereden geldi der dururken gizli saklı dolaplar ve senaryolar hazırlamakta düşünülen her şey var burada ne kadar saf temiz bir insanlık var bilerek ölüme gitmek bu galiba kimse demiyor ki her lobiler sizler insanlığa ne, ne yapmaktasınız.
Şimdi her kes bir devlete saldırmakta çoban bir senaryo yazsın kısa filim hızla büyümekte olan devletler var bu devlet içinde hain ajanlar var büyümesin diye içten bir oyun sergilerler dünya bir yandan da 2008’den beri gelen kırız ve büyümekte olan devletlere içten dünyayı etkileyecek hastalık başka devletlere de hatta batan devletlere bile ambargoyu hatta sizlere paralar vererek şartları koyacak şekiller getirecek dünyayı etkileyen bir düzenek.
Şartlara göre verilen krediler şöyle şartname koyarak bizim yönetimine göre kanunlar yapacaksınız boyutlarına kadar giden yoksul devletleri bağlayarak hatta düşman devletlere bile sizlere de verebiliriz bunları şunları yaparsanız diyecek kadar ileri giderler..
Kaos kışkırtıcı planlar suikastlar ilaç ve silah lobilerin geçmişten gelen zararları ve kuracakları yeni bir dünya kazanmak için ve yapacakları para ve dijital dünya kurma içinde olanlar devlet büyük atılımda olanlar ne kadar “yaratılışa yakın” olabilir.
Önce isimleriniz ,kimlikleriniz ,ırk, din hep kışkırtıcı kaoslar ve insanlığı yaşatmaz bir dünya istedikleri bir dünya isteyenler gene sahneye inerler bu sefer masa altından sopa gösterecek arkalarına esir alınmış devletler arkalarına alarak yaptıklarına örtü çekerek güçlenmekte ve büyümekte olan devletler üzerime giderler musibete ölen ( halkları da olsa onlar için gözlerinde yoktur ) “musibet sonrası fazlasını kazanacak” plan içinde olan (kendi içindeki bir kurumu ) olan dolar bazlı borç veren borç alan artık o devletin dünyada her şeyi yapsa da o devletin arkasında olacak kafasına yiyecek sopası vardı artık ..
Artık birbirlerine düşen devletler plan içinde planlar 2 3 4 5 6 8 oyun perdeler açılır başka ülkelerde bilmektesiniz biyolojik silah var diye 1,5 milyon yok oldu danışman dediler yardım ettiler bahar dediler 20 milyon bir ulus dağıttılar 3 milyona yakın öldürerek yok ettiler ve bir o kadarda göce zorladılar ve şimdi doyumsuzluk dünyada fırsat fırsatçılar hortladı senaryolar musibet sonrasında büyümekte olan devletlere zora sokmak.
Uyan devlet uyan zaman oyunları bunlar amaçları inançları olmayan kendilerini insanlıkta (tanrı yapama) kendilerinde senin bedenini ellerine geçirmek esir köle etmek artık o eski dünyanız yok bilin yaratan bunları görmekte ve izlemekte fırsat vermeyin bunlar senin geçek neslini yok etmek biliyorlar “Türk, çın ,Rusya, ıran “bu devletlerin çıban olduklarını bildiklerinde içten ve dıştan parçalamak istiyorlar ve bir Ulus tan korkmaktalar oda ülken “Türkiye” ondan dolaylıda musibet içinde oldukları zaman bile devletlerinde ölüme giden halkını bile düşünmezler.
Artık düşündükleri poker oynadılar blöf ve rest çekerek yol adım adım gibi gitse de onlar için başarı ve korku içinde yol alarak dünya ne derler der der giden çamur elle sayılacak akıl üstleri çamurlarını birbirine atarak yol alan suçlu görmeyen devletler arasındayız.
Bu musibet insanlığın elinden çıksa da doğa birleşimiyle yayılsa da insan savunması daha çok galip geleceğini bilmekteler amaç çok farklı  bu bir şekilde galip gelmek ve ileride dünyayı eve kitleme korku salmak bir daha kine bir şekille kendilerine bile şimdiye kadar aşı olmamışların eline düşmek için şimdiye kadar insanları ilaçlarıyla alt yapıyı bozdukları ilaç ve savaş lobileriyle korku salanlar insanlığı 6 duy yanı çip takarak esir esaret edilen insanları kullanmak hayal içinde olanlar geleceğinin dünyalarını kurmak işte burada musibet sonrası çok uyanık olmak..
Yaratan sana verdiği bağışıklık bil ulaşılmayan bir silahın onun üzerine hiçbir musibet yoktur ondan dolayı ki bugüne ve bundan sonraki gelecek musibetlere içindeki parazitler doğal olarak aşılanmıştır içinde insanlık yaşam mayası vardır.
Sen yeter ki beslenmene dikkat et ne yediğini bil bunlar insanlık için mücadele etselerdi sadece bilimle değil kimyasalla sentetikle de değil bilim ve ilimle gerçeği yakalasalardı hiçbir aşıya da gerek kalmazdı her hastalığın şifası olduğunu bilirlerdi ama bunlar çok iyi bilmekte şifa doğada olduğunu işte şifalı ot bazen zehir der durular.
Senin ar ge çalışmanı yaptırmazlar en basit solunun cihazı onu bile yaptırmaz dur sen yapma biz verelim derlerdi.
Daha çok şey diyecekler bu sefer top yekûn saldıracaklar ellerindeki paraları bile bitirecekler şimdi zenginim diyenler petrolleri koyacak yer bulamayacaklarından ve çalışmayan petrol fosiller çıkarılmayacağından başka kanal bularak başka yerlere yer değişecek ve kuyular tek tek kapanacak ve petrol savaşı biterek güneş ve rüzgar en önemlisi ise hidrojen cağı başlayacak işte yol burada hayalleri gene başka yollara çıkacak sen uyudukça esir esaret olacaksın esir esaret yapmak içinde seni kardeşinle aranı açacaklar içten ve dıştan bil sadece 10 sene içinde çok haritalar değişecek yer altı ve yer üstü..
Arkadaş önce arkadaşına saldırırlar yalan filanlarla bu sefer senle arana limonilik girer işte istedikleri bu seni görev yaptırmazlar bunu sezenler artık içeri bir şekilde sızmaya çalışır bundan yetinmeyenler halkın aralarına sızarak özgür olmak için kışkırtıcı sözlerle galeyana getirip halkını ve arkadaşını hasta etmek bunu fırsatlara dönüştüren sen arkadaş dağlarını ovalarını şehirlerini atmaca doğal en üstte kartal gibi göz et yerde kaplan aslan ol bil ebabil kuşları yardımcı olarak sana yardım edecek O SENİN İÇİNDE VAR hep var olacak..
Hey sen hanede yaşayan huzur içinde yaşatmak isteyenler dışarıda musibet bitmedi ve de bitmeyecek bil tek bitecek var önce kendine yardım et yardım edemiyorsan kimseye yardım edemezsin bak dış dünya evrensel dedikleri demokrasi dedikleri ortamda yaşamak istiyorsan onlar gibi seni yok sayarlar çünkü senin yok olmanı isterler bak sadece ağızı kapatacak bir bez lazım maske birileri senin ürettiğin maskeyi almak isteyemezler neden içlerinde şeytanlık var senin üstünlüğünü görmek istemezler onu da altındaki şeytan var halkına ne olursa olsun diyen zihniyet var.
Bak arkadaş sarıl toprağa eşine dostuna sarıldığın gibi, bak fırsat fırsatçı arkadaş o haksız parayı da yiyemeyecek dış dünyanda olmayacak senin için olacak ama sen sadece onların maşası olacaksın o şekilde esir esaret içinde yaşamak istersen şimdi bu gününe bak.
Bil bu gemiyi halkınla bir çekersen sağlık huzur ortama yol alırsın sana kimse yardım etmez kendilerine bakamaz durumdayken bile gelip sana  fesatlık yüklerler karar senin eşit olarak çekersen bu gemi yol alır ama şunu bil bu devlet hiç akıntıya kapılmaz bir şekilde yol alır gene hedefine gider sen ve sensiz bil ki çoğunluk eli hepsinin bu devletin taş toprağında .
Bak yer altından çıkan çıkaramazlarsa fosil yolu değişir fosili kaybet istemeyenler ya çöle yada denize akıtacaklar çünkü insanlıkları yoktur seni düşünmezler aslı düşünselerdi daha balçık çukura gömüldükleri görürlerdi o zaman canlı kalmadıklarını görürler önce vermek için yer ararlar sonra hiçbir şeyleri kalmayanlara vermek ne kadar ileri oldu istek arttı üretimde yoksa oldu sana iki tarafta balçık çukuru..
Hidrojen..
Nemi olacak doğanın enerjisi şimdi sen bu enerjiyi imalata üretime çok taban altında kulanım yapılmaz ise onlarda üretime geçemeyecek peki kulanım yoksa kullanıldı ödeme yoksa sende toprağa vereceksin kısaca topraktan geldin toprağa gideceksin bak bu enerji serbest dolaşıyor yer altı serbest dolaşıyor sen insanoğlu neyi kısıtlayacaksın nere de toplamayı düşünüyorsun bak patlamayan dünyada hidrojen serbest dolaşımda haydi yap bu basınca dayanıklı yaparsın ama zamanlar sonra  patlayan binaları çok görürsün “yaratan hep her gün komutu vermiş” sen ne zamana kadar komut verebileceksin yapay zekayla mı peki ona önceden komutu yapması için kim veriyor..
Vatanını düşünen bu gün o teknolojiye sahipler bu bir yaşam bak 14 günde neler yaptınız çoban ise dağlarda geçine bilmek için kendine bir şekilde yaşatıyor ne mi yapıyor bak bir ufak arıtma saf su tankı çünkü patlamaz suyun akış kısmına akan suyu buhara çevirip buharı da bir ateşleme pimi koyarak durmadan yanan ateş bazen kaynak bazen de buharıyla da enerji dönüş kendime göre yetecek enerji bazen kapatıp patlayacak da düşünmüyorum..
Hidrojen depolamıyorum suyu da kendi haline bırakıyorum sadece enerjiye ihtiyacım olduğunda kullanıyorum aparatı bir bu zamanın çocukları bile yapar şimdi sizde şimşekler çakmıyor mu bu teknolojiniz varken hatta kanun bile var neden durmaktasınız yoksa ofise bağlımınsınız..
Buna 1800 yıllarında derlermiş yanan hava.. Bu çağı sen yakala bundan başka yol yok bu yol sizleri evren çağına yol alma çağına götürecek.. Bu mu petek göz sizleri daha çok ileriye atacak bu da 360 derecelik güneşten alınan bir petek göz..
Sen yeter ki iste doğa sana vermiş hatırlayın düşmanlar birbirlerinden kömür alarak insanları birbirine kırdırıyor sonradan fosil çıktı zenginlik için birbirlerini kırdılar sonradan ben diyen inancı bile olmayan iblisler yoldayken bir musibetle insanları korku korkutmaya itti. Hidrojenporatsit dezenfekte etti yok eti nasıl yaraya önce oksijen sürdüğünüz gibi be neydi hidrojendi ya sonra neler oldu.
Musibete fırsat vermedi yaşam yaşantınıza devan ettiniz bundan sonra ne nelerden gelecek bilerek bilmeyerek sana ne kadar dikkat edersen tüm hanen rahat yaşar.. 
Daha gelecekte doğaya atılan bitkiler zamana göre atılır şimdiki bitkiler de asırlar önce bir sebepten kullanılmış bitki örtüsü şu anki kına kabuğu kına kına, acı pelin ,sarı kantaron ,zeytin yaprağı bir tertip defne, okaliptüs cay ağacı yaprağı lavanta ,kekik timol ağırlıklı bir dezenfekte bir tertip, Mersin hepsiyle bir tertip, kekik kalvokonlu ..
Bunlar her ayrıştırma bir hidrojenin saf hali kullanıldığında bir nefes hidrojen gibi seni enerjiye dönüştürür. Bunların ayrışımı yağları ise apayrı şifa evinizden eksik etmeyin. Maya tariflerinde ve firavun yaşamlarında ilaç ve dezenfekte olarak papirüsler de yazılı 16 bitki yer almıştır geniş bilgi ise giriş bölümünde yazılıdır ve çobanda bitki dilleriyle hayat yaşamına katkı sağlar..
Sadece okumak değil bilmediğiniz şeyi okuyamazsınız ama bunu yaratanın akıl şuurununlar bu nün insanlığa inen ayetin olduğu okuyabilirsin çünkü verilen akılla şuurla sen yazdın sadece sen okursun okumak isteyende yaptığın gibi yazmak işte o zaman okudun demektir.
 
Bil musibetler sizi korkutmasın onların parazitleri bedende esirler onları bekleyen bağışıklığınız bağışıklık kazanmışlardır sen yeter ki bedenine zarar verme verdirtme 

DAİMA HAZIR vatan bayrağını MEHMETLER koruduğu gibi SAĞLIK beyaz melekler ORDUSUDA yanında..

Çünkü şimdiye kadar akıl üstü istediklerini okudun bak coğrafyana nasılda değişti.. bak doğa çok açılacak 05 06 05 2020 Hıdırellez de istesen de istemesen de sadece su bile içsen de sana aç kalsan da hücrelerin bir enerjiye dönüşür bir nefes hidrojen gibi..

Sen yeter ki tevekkül “et bilime ilim kat. şeker var un var” istersen zehir istersen şifa  istersen helva.. Sana kalmış.. Korkma yürü ama şimdi cepheni terk etme zor yolculuktasın başaracaksın çok az kaldı. Ama sonra kafanı karıştıranlara da gereken cevabi ver. ver ki sana musibet yanaşmasın.

 

Şunu bil ki bilim içine ilim ve tevekkül koyarsan ve de yer yüzünde tüm canlıların en üstü insansın biyolojik yapın hepsine uyumlu parazitleri esir eden bedenin var bağışıklık sen yeter ki birileri bir şeyler vererek o duvarı yıkmasınlar akıl şuuru varsa musibetlere izin vermez.

 

Derler çok çabuk savaşı kazanıyor evet sebebi ise görevlilerin hassasiyeti insanı vicdanı o karşı bedene enerji yağar o beden yanız hissetmez ve doğanın doğuşuyla bağışıklık kazanır bağışıklık düzelir güçlenir iyileşir ve başka gelecek ve daima gelen musibetleri yok eder sen bedene zarar verdirmedikçe.

saklı şifa sırlar kitabin dan rüzgar ve güneş sudaki sürtünme ile boşa giden enerji, akıl süstü insan olmayanları yaratanın akıl şuuru yener yeter ki tevekkül et, zor yolculuk,  bilim ilimle birleşirse tevekkül şifa sunar bölümlerinden kısa alıntı   selcuk uysal çoban saklı şifa

 

sakli şifa sırlar kitabin dan  Zor yolculuk hayatın içinden çobanın yaşam ruhu, Giriş, Teoriler , imalatlar, Kimyasalın renk hücrelerine zararı, Hidrojen çağı,   bölümünden alıntı. selçuk uysal çoban saklı şifa

Son Ek 8 Sadece bilim sentetik tir “doğaya karşı inanca haykırı” insan üzerin de çok büyük hasara uğratır yaşamı zorlaştırarak sadece 1000 kişide belki 1 uyum sağlar ve başarı bir ne kadar orayı 2 metre aydınlık yapman o enerjinin kapsamı kadar yer alır sadece gerektiğinde karanlık gerektiğinde aydınlık yapar milyarlarca insanın ihtiyacı karşılamaz buna yenilik denmez bilim sadece doğadaki enerjiyi nedenini aramak insan biyolojik yapıyı öğrenmek merak etme nedenleri bulma bu enerjiyi besleyen evren içinde deneylerle fiziksel yapıyı deneylerle olumları gözlem ederek ve defalarca deney yollarıyla gerçeği yakalamak ve her deneyle gerçekliğe yanaşır ama hep bir şeyleri inadına koymaz ilim ve tevekkül..

Başarıya ulaşamadığım kat sayıyı alır ama hiçbir zaman sona varamaz ondan dolayı ki  1 e 1 yaşam eşleştiremez.. Evren deki evreni sahip olmak ve İlla güneşi yenmek için uğraşır..

Güneş dünyaya bu enerjiyle sahip değilken ,Ay bağımsız değilken evren üzerinde galaksi dışına hala çıkamazken bu dünya üzerinde tek tanrıya inan mayan ve insanlığı bir şekilde yok etmek ve sahip olmak isteyenler ve tanrı yolunda yürümek isteyenler ne ,ne kadar bilime ilim ve tevekkül koya bilirler..

Kendi yasaları koymaya çalışan azınlık zengin yapılamaya sahip sizce yaşamları ve yaşatmayı ne kadar ne düşünebilirsiniz sadece yapay sistemli yaşamı kendi istedikleri yolda disiplin kurmaları gerektiği yerde bir düğmeyle yok etme farklı karakter yapı eski düzeni kaldırıp yeni düzende et kemik yapılı bir geçici yapay robot yapma düşünceler esir esaret içinde yaşatma içinde sadece evde işte arkadaşını sohbetleri anne baba gibi somut bir insan yaratmak için adına da bilim denilen somut bir bilim dalında insanlık yapısına doğaya haykırı insan yetiştirmek yapmak buna da bilim adını koymak..

Şimdi insanlıkta içinde tüm virüslere bağışıklık kazanmış yaratılış insanlık dururken bilim adına şimdiye kadar yapay sentetik “eski insanlık için doğadan alınan besinleri daha önceden insan sağlığına uyum sağlayan yapılan tüm doğanın ilaçları insanlığa işine sağlığına kavuşan insanları görünce baktılar ki sağlık varsa para gelir yok görenler” geçmiş yakın asırda ve şimdiki asırda verilen ilaçlarla vücut yapısal dengeyi bozduğundan bozduğunu bilenler şimdide bir şekilde bir musibet geldi ve topyekûn sırayla alt yapı bozulmuş kişi ve kişiler yanı masun insanlık yok buna da bilim dendi bilim şeytanlaşarak  biyolojik saldırı yapılaşma olduğunu bu yerlilerde kullanıldı 2 ci dünya savaşında kullanıldı ve yapılışa girdiler ileri gidip kendi halkına bile deneyler yaparak tek ırk yapmaya başladılar şimdiki dünya o zamanın dünyasında değil mi değilse tarihler neden yazıldı ve çizildi unutturmak buda bilim içinde akıl şuuru unutturulan tek nokta beyne uygulanan geçmişi silen insanlık mı yaratmak ..

Şimdi bir bak bilim adamı ne demekte aşıyı Afrika’da deneyelim demekte ve ekonomi dünyasında yoksul insanları şimdiden alına ufak ufak devletleri devletçikleri almak ve borç batağına sokmak sizce akılı teknoloji sizce bir bilim mi.

Yani bilgi edinmek akıl şuuru yorum yapacak nefisle silinmiş ise buna da şimdiden yapay asker ,itiraz edemeyen yapısal alt yapıya müsait yapılaşmaya yer açılmış ise yakın tarihte terör hortlama asırlarına girmekteyiz maşaları artık koklaşarak sadece ölüme bilerek gidecek yapaylar türemekte insanları akıllarıyla oynamaktalar buna da bilim içinde bilim demek..

Bir de bunları gören uluslar seçilmiş halkını yöneten bilim adamları güçlü devletlerden masa altından sopalar ve borçlanan ses çıkaramayan devletler yapay askerleri görmezden gelişleri yarın baş kaldıranları ezmek için ben güçlüyüm diyenler korku senaryoları sizce bir iğneyle yapay kahraman yapmak akıl deyip buna yeni musibet bilim mi.  

Şimdiye kadar tohumlamayla kopyalama yapa bilir hatta genler DNA larp oynatabilir ama sonuca varamaz ve de kontrol edemezsiniz buna da deney bilim diyorsanız ne kadar deneseniz de  artık bu çağdan çıkmanızı bilerim çünkü istediğiniz dünyanızı kuramayacaksınız sadece sonsuz insanlık için insan ırkı olmayan dünya yaratmak dünya ise yeni bir insan ırkı var etme yolunda gidecek sen anlasan da anlamasan da kendi yaşamında “ilimle tevekkülü katmayan” bilim içinde yüzme kulvarında yüzmektesin. Her ne kadar şer yapsan bir hayra çıkarır her hayır da bir şerre..

Ama bil serbest dolaşan su içinde hidrojen patlamadan duruyorsa senin bu çağdan çıkıp hidrojen çağına az yol almanla evren içinde ışık yılı çağına girmen keşif yapman sana “bilimine ilim tevekkül katman” şimdiki zaman 100 yıl sonrasına gitmen gibi bileceksin ki bu işin sonu yok dediğin gün nefsi mal mülk hiçbir anlamı yok olduğunu bilecek anlayacaksın benim gibi okumamış dağlarda yaşamak isteyeceksin sacın varsa yolma gel tevekkülle bilim içine ilim koy varacağın yol yakın..

1994 ten 2004 kadar Avrupa’nın tamamı ayanın bir kısmını gezdiğim anılarımdan bir kısalt.. Eskiden dünya gezilerimde söylerdim oradaki gurbetçilere neden buradasın aynı işleri kendi ülkende yapsana daha çok kazanırsın dediğimde şunları söylerlerdi ya burada insan hakları var burada demokrasi var evrensellik özgürlük ve en önemlisi sağlık var şimdi yolda kaza etsem uçakla alırlar derlerdi ben sadece şunu söylerdim doğru olabilirsin ama sen ülkeni terk ettikçe burada yabancılaşman ve zaman gelince ötekileşme olmadan yaşayacağın devletin olacak son bir kelimede sordum bunlar hepsini bağlayan sigortan ve sigortan var mı (evet) var derdi.. Sigortası olmayanlar ne yapıyor onlara kilise bakıyor ve yurtlarda kalıyor “peki nerede kaldı güzel konuşman  söylediklerin..

Şimdiki zaman 26 04 2020 Bunu okuyorsan o sorduğum arkadaş dostum neredesin ilk uçağa atla gel yaşamak istiyorsan ve akın akın gelmekte bak devlet vicdan sigortası kimlik Tc göstermen yeter bak dünya kimlik göstermek sos yârdim uçakları da havada ülkelerin semalarında gel devletin kanatları üzün sağlık beyaz melekleri sahada emniyet yaşa yaşat kanunları kahramanları da sahada dış kulaklar ve teknoloji beden telekomünikasyon kahramanlarda sahada bu devleti yön yönetmede beta veri tabanı da yer sağlayıcı veri tabanı da sana ulaşması bu dünya hızında 2 saat sonra yanında bak gör gel. .

Nerede yaşatılıyor sıkıştıklarında bir anda çöpe atılmış evrensel demokrasi insan hakları dediğin yerlerden uzaklaş ilim bilim tevekküle gel toprağa bastığın zaman bil o enerjiye kavuşup savunma sistemin aura kalkanını çalıştırır ve bağışıklığın yerine gelir yaşamın sana yeni bir hayat verir..

Şunu bil dünya insanlık huzur barış eşitlik inanç ve sevgi dolu yaşamak yardımlaşmak musibetlerin yok olmasına ,insanlık nasibi almamış nefise kibir üstünlük çıkara benlik ruhuna aldanmışlara insanlık nasibi almamış musibet düşünenlere “Allah Tanrın Yaratan “şaşırtır musibet dağılır musibetler çoğalır ANLAYIN DİYE bazen şer hayırları getiri bir hayırda şerri..

Her şey anlaşılırsa bil ki geçe gündüz eşit gibi yarınların olursa insanlığa güneş eşit doğacak iyi kötü kötü iyi olman akıl şuurun düşünürlüğün insanlık için senin tevekkülüne bağlı..

 

Evet az kalan günler Hz İlyas gök deniz birleşerek o zamanın musibetin günü doğanın musibetin kurtuluşu ve son haftası  gök denizin yağışlarla o tarihte bir yaşam geçe 05  gündüzün 06/ 05 göz kıpması ve devamında 17  21 döngü arası tarihlere kadar uzanan yağışların musibetleri temizleyen  ve  tüm canlılara atılan enerji sizlerin koyduğu tarih 05 /06/ 05 /2020 zaman ise yaşama göz kırpması döngü güneşin dik seması günü sizlerin uzun geçmişten gelen haberin bir göz kıpması kadar yakın yaşam insanlık ise yaşatmaz kılan insanlık nasibi almamışların sonu anlayabilmeniz için geçmiş kısa zamana bakmanız zorlukları anlamanız gelecekte tekrarı olmaması içinde aldığınız derslerle önlemleriniz ,tanıdığınız ama tanıyamadığın zorluklar içerisinde tanıdığınızın farklılıkları net görmenizi sağlayan yaşam ibret le kalan yaşantınıza çekim düzen hep insanoğluna bağlı bir geçmişten düşünürün dediği gibi “olmak veya olmamak” sizlerin elinde..

 

Bu senede yaz ne zaman gelecek dediğiniz yıl asırlardayız bazen de kısa geçen günlerde de sıcaktan bulanacak günler de içinde yer alacak..

 

Bunların hepsi sizler için anlaya bilmeniz için insanlığın sevgi selimde olmanız sağlayacak ama musibetler gene devam edecek işte o zaman ise geçmişten gelen "bağışıklık savunmanızı" baha iyi anlayarak daha da dikkatli olmanızı geçmiş tecrübeleriniz anlamış olacak..

saklı şifa sırlar kitabi dan akıl içindeki tevekkül evrene ulaşmak, evrendeki dengeyi yakalamak ,Asya ,Afrika yoksul görünen ve zenginliği el koyma akıl üstü (beyinleri varsa) üstün olmayan insanlığı yok etme plan plancılar bölümünden kısa alıntı .  çoban

saklı şifa

 

Bu bölümün sonu sırlar kitabından yazılmış bu günlere yasıma yazılar atılmaya devam edecek saklı şifa selcuk uysal çoban saklı şifa 

 Deam edecek

 

 


DUYURU MODÜLÜ
ZİYARET İSTATİSLİĞİ
Aktif Ziyaretçi3
Bugün Toplam10
Toplam Ziyaret1298477
ALTIN GÜMÜŞ BAKIR DAN ŞAŞMA
AlışSatış
Dolar32.439832.5698
Euro34.502534.6407