• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
   

  SAKLI-ŞİFA  https://www.sakli-sifa.com  

Evren dengesini yakalamak hasta olup çare aramak değil.

Hasta olmamak için hastalığa sebepleri yok etmek.

ARTIK ZAMANI GELMİŞTİR
Musibet bitmeyecek yaratılıştan beri var olan ama bilin hiçbir virüs yaratanın evrenin yaratmış olduğu bedeni içinde algılama senyörleri bağışıklığı yıkamayacak bu insan elinden çıksa da sen yeter ki bedene bedenine bedenlere zarar verme ver dir me.. saklı şifa 

İnsanoğlu kendini çok büyük gösteriyor, evrende ne kadar küçük olduğunu bilseydi, kelimelerin gücünü anlardı gözler, beden ve eller ,insanın karakter yapısını ve içinde ki ruhu ölçer neydin ne olacaksın. saklı-şifa

 https://www.sakli-sifa.com   sakli-sifa.com     https://www.sakli-sifa.com

               Yeni ürünler bölgesel veri tarama      Yeni ürünler bölgesel tarama  veri toplama      Yeni ürünler bölgesel tarama veri toplama                         
Envidatoken
 https://www.sakli-sifa.com

Sen yapıyı kur geleçek için
Her şey yerin de olacak sabırla beklersen “gelecek gelecekte bir gün gelecek” sen yolundan korkma ve bekle o kapılar tek tek açılacak zamanlar için geleçek  
Site Menusu
Envida Stake Katılım
SÜR KAZAN
https://www.sakli-sifa.com

 https://www.sakli-sifa.com
shop.drivemining
 shop.drivemining
Site Haritası
Takvim

ARŞİVDEN DOĞA BEŞ MİLYAR YIL YAPIYOR VE KENDİNİ YENİLİYOR YA SİZ SAKLI ŞİFA

ARŞİVDEN DOĞA BEŞ MİLYAR YIL YAPIYOR VE KENDİNİ YENİLİYOR YA SİZ.

DOĞALDA YAŞAM İÇİN SAĞLIKLI  KALMAK DOĞAL YAŞAM İÇİN SAĞLIKLI KAL ÖNCELERİ DE HATIRLATILDI ŞİMDİDE HATIRLATILIYOR.  

“Önce bilmek arı dünyası yok ise insanlık kolonisinde olmaz arı birlikte koordineli bal yapamadığı gibide insanlık birlikte yaşam boyutunda iş yapmadığı gibide sadece önüne gelenle yetinir ya sonra”

Bizlere bir hayat verdi yaşayın diye ve öyle ki aklı olmayan bir koloni verdi ve verirken bir görev ile o koloniye görevin bu dedi bir gelişle o görevleri tam yaparak kolonisini kendi dünyasında yaşama ve savunması içinde iğnesini kanadını ayaklarını vererek kendi kolonisi dişin dada aynı koloniden olsalar da  o yaşam alanına sokturmadı çünkü evini yemeğini göz dikenlere diktirenlere her zaman nesli boyu cevabini verdi  ,göz odalara bir talimatla kolonisini çoğaltmak içinde ,zincir oluşturdu larvalarını çoğalttı arı sütleriyle ve polenleriyle balıyla önce kendini fazlasını da daha önceden işlenmiş insan ırkına ikramda bulundu ikamın içinde şifa ve kendi daha üstün savunma silahı da propolisi sundu..

Şimdi arıya böcek derler bir de “insan dünyasına bakalım” arı dünyasında yaşlı genç koloniler kendi aralarında savaşırlar yaşlı koloni der komut verir en yakın veya mesafe ölçümcüleri gönderir ve kendi zamanlarına göre öncüler döner koloni içinde dans eder dansı ise bir mesafe ölçümü dür ve tüm yaşlı olan artık o koloniyi terk eder buna oğul çıkışı denir.

Asıl yaşlı olan fenomen kokulu kraliçe ömrü 3 yıl 5 yıl arasıdır diğer arılar ise hepsi gençtir sadece ömürleri 30 gün dür.

Şimdi bakalım insan boyutuna bir biriyle eşleşmeyen planlı bir boyut insan var olduğundan beri yağmacı ayılım cı saldırgan kan kokusunu seven leş ve ete düşkün eşek arısına benzer diğer arılara saldırsa da savunan koloni kanatları çırparak ısıyı artırır hem kendisini hem de koloniye saldıran arıları yok eder.

İşte bu da insan ırkını daha da yaşamlarını yayılımcı saldırgan yaşamda ise sadece  yaşamlarını sürdürmek için ülkeler arası saldırmaya verilmiş akılla da başka, başka ülkeleri yok etmek içinde gladyatörler danışmanlıklar vererek bazen de ülkeler içinde larvalar zaman zamanlar gelince de çoğaltır daha çok kan kokusuyla da bir yaşam sunar.

Aslında kendi içinde zayıflamış hali var oluşundan kendilerini bu fırsat fırsatlar için de  yaratarak eşek arısı dan daha büyük arı görüntüsü vererek küçük küçücük bal arısından korkar halini sezdirmez ve verilen insan akılda şu yerleşmiştir sonradan içindeki maddeleşmemiş şeytanlar maddeleşerek iblis olurlar..

İnsanlık her keşiflerde buldukları yerleri koloni yerleştirerek büyürler ve köle esir ederek sömürürler ,atar önce şirin sonra maske altlarında insanlık nasbı almamış insan boyutuna evrimleşmemiş canavarlar hortlar.

Her zamanda asırlar geldikçe de taktiksel güçler toplar savaşlar sonrası göstermelik düşman olurken yeri ve zamanı gelince ,başka arka planlarda birleşerek o karasal kıtalarda ve ya yaşam alanları ülkeleri paylaşmak için toplantılar yaparlar.

Bir yandan ise toplantılar sonra arkasından kuyu kazar bir yanda o ülkeyi diğer ülkeleri fethetmek içinde danışmalı bazı ülkeleri eski düzen gibi koloni yaparlar bezende ya tutarsa misali yandaş gördükleri ülkeye fitne fesat yüklemesi yaparak o ülkeye ve istila edilecek ülkenin etraflarına koloni yapay birleşik devletleri kolonisi kurarak içerdeki veya pembe dünya vaatlerine güzel gülücükler alkışlar vererek yenilmez güç gladyatörler yerleştirerek yürü oğlum seni kim tutar misali.

İstila edilecek ülke içinde geçmişten gelen larvaları uyandırarak o ülkeyi dize getirmek için veya korktukları ülkeyi almak için kendisi o ülkeye çomak sokmayarak ülke ( içindeki dışında önceden var oluş kolonisini ) artık uyanın misali elindeki çomağı tutuştururlar korkarcasına uzun uzun değnekler ülkeler ekleyerek yok etmek ister bazen o ülkenin müttefikleri olsalar da (kulaklarını gözünü ağzını ) kapatır o istila edilecek ülke içinde “vatan bayrakları halkı için demokrasi tek yumruğu” duymamak için kapatılmış üç bölümü kapatsalar da hislerini kapatamazlar önceki viz sesleri bildiklerinden iğneni yerine çuvaldızı batmasını hissederler ve unutamazlar.

Bu her yüz yıl ve asırlardan beri gelen “açlık açıkta kalma ölüm korkusu” yaşatan gelenek haline gelen zaman dilimleri vardır bazen kendi yandaşını bile bile zor durumlara sokarak bazen düşman olanlarla perde arkası birlikte savaşanlar savaştığı halde o ülkelere krallık özgürlük vaatleri vererek o ülke saldırtılarak bazen de hastalıklar virüsler bazen de geçmişleri eşleşen fotomodellerle biz arkandayız abi dayı bizi koru dedirttirecek inanmaları için timsah göz yaşlarıyla ülkeler ,ülkeler arası halkını bu şekilde kandıracak.

Daha sora insanlığı kandıracak toplumlar kendi menfaatleri ve daha çok güçlenmek için şirketler şirretler çok çıkacak aynı taktiksel planlama aynı sahne oyunları elindeki güç senin sırrın sır vermedikçe sahada eşitsin ve kapılmayın 2014 2018 2023 2029 uyanmaz isen 2045 ve daha sonraları insanlık devletleri olmayan sadece kendi ülkelerinde istediğini getirip götüren para varsa veya güç varsa kanunları yazdıran ve insanlığı esir esarete düşüren şirketler şirretler bu gün yarın yarından sonrası yıllar esir esaret içinde oluşunuz ise uyanmamış haliniz ve şirretlere ofis boy oluşunuzdur.

Uyanırsan savunma yapabilir bu günde yarında bitmeyecek asırlar gök kuşaklı olmayacak yağmur sonrası çıkacak hava nem yağmurlara şiirler yazdığınız gibi olmayacak asıl marifet bulutlarda olacak dünya çekirdeğin de biriken su hidrojenler  volkanik olarak yer yüzüne çıkarak yaşamı yenileyecek her devlet ülkeler ise karanlıktan aydınlığı parlayan ışığı arayacak (yayılmacı güçler ise sadece kamulaş altında ise şirketler şirretler) karanlıktan daha karanlıktan korkarak bora fırtınalardan “her gün bitişinde gün aydınlanmasında” buğulu pusulardan ve gölgelerinden  korkarak yaşayacaklar.

Çoban derki bu günün en büyük silahını da en büyük işler yapmak istesem de ses getirecek işler yapmak istesem de dışa bağlı kanunlar ve mevzuatlar olduğu sure savunma kanadım ve savunma silahım olmayacak.

Sadece ülkeme bayrağıma önce yaşamak için sonra yaşatmak için ölüme gidecek ve tek ölmek yerine düşmanlara karşı ölüme koşmak aynı kamikaze gibi bu topluma zincir vuracak oyunları bizim gibiler çok gördü çok da ders verdi her gördüğün koloniye çomak sokulmaz sokulmayacağını bildiği içinde kaçak oyunlar oynar o ülke içinde kolonisi için iş görev yapmıyor ise ya kapı önü yada arıların yaptığı gibi o pis kokulu larvayı savunma virüs mikropları yok etmek içinde poropolisle  mumyalamak bu yarın geç olmadan bu gün şahmeranları yok etmek diğer yılanların yaşamasına yer sağlamamak o da bu gün demiri tavında döğmek gibidir.

Sene 2008 2012 2017  Başka ,başka ne derler korkusu yaşatır yaşattırırlar yol bildiğin yol hak verilen hak hakikat için yoldur.

Yaşamak yaşatmak ilk başlangıcı korkunun korkusu içindeki en derindeki korkusuzluktur bu da oyuna gelmeden oyun bozmaktır..  

 
Tarih 16 08 2019
Evet sizlere daha önceleri hatırlatarak gelindi.. şimdi ısıya alışan vücut şimdi 5 veya 10 derece düşünce vücut kışa girmişçesine üşümekte ondan dolayı sırtınızdan eski dilde abayı eksik etmeyin sırtlarınıza hırka alarak dolaşın ben sadece sağlık için hatırlatırım daha sert kış gelecek hazırlıklı olmanız dileyim “kış geldi kış içinde yaz yaşarken yaz içinde kış yaşamak eko denge değil fırtınalar arkası saklanmış gizlenmiş hastalıklar musibet virüsleri yok eden evren dengesi” anlamak zordur anlatabilmekte her iki sebebe ise fırsat fırsatçılar sebebiyet taşır afet ve felaketlerle yaşam yol alır sonrası ise bir başkaları ecel ve kader der. İçecekleri ne soğuk ne sıcak için..

Tarih 16 08 2021 
Evet her şeyin bitişi olduğu gibi yeni bir başlangıcın adımıdır yeni başlangıç tekrar bitmeyecek anlamına gelmez kararlarlar senin adımınla başlar seni şaşırtan nefis çıkar şan şöhret o yaşadığın gün dikkat edip şükürle muhasebeyi kapadın mi yeter yeter deyip le bırakır helal haram sağlamasını yapmaz isen eğer varsa bir gün sonrasına attığın adıma hep dikkat et orda hep başlangıç çizgisi olacak..

 01 08 2019 başlayan 18 08 2019 tersyön esen rüzgarlar daha çok erken sıcaklardan  soğukları getirecek.. Arkasından sıcak oluşlarına aldanmayın daha sert soğuklar dünya eksenini saracak.. YAĞIŞLARIN ARKASINDAN çok sıcak günlerin yakın oluşu ve sıcak tan nemlensen ara yağmurlara dikkat edin insan elinden çıkan afetlere dur deyin ."Akdeniz ikliminde neme kara ikliminde yağmura " Eko dengesizlik ten doğan ağaçlar stres içinde çıkardıkları gaz yaprak uçlarından aldıkları yağmur sularını buharlaşma nedeni ve stres gazı ise ufacık bir sebeplerle ateş alarak doğa yı ellinizle yok edersiniz." öncelik sıcak ayında orman içlerinde piknik yapmak için gidenleri uyarı veya belirli yerler dışında piknik yapılmaması uygulamak bir kısım önleyici tedbirdir..

Evet hatırlatıldığı gibi Avrupa dan başlayan dünyayı çevreleyen doğa olayları önce arılardan başlayarak yok olmaya başladı sıra ile dünyayı dolaşarak önce arılar sonra göçmen kuşların yaydığı virüslerle yerdeki doğa kanunda yok edilecekleri edemeyerek kene diğer zararlı böceklerin kendi doğa ortanım da fayda sağlayan ama insan bedeninde zarar veren böcekleri insan eliyle yok edilirse hastalıklar daha çok yayılacak..

Doğa kanunlarını uygulamak onları korumakla başlar...Evren dengesi ona göre hazırlar.. Öncelikle kendisinin yaşaması ve sizlerden sonra gelecek nesiller için doğa kendini hazırlamakta..

Deniz dip akıntılar hareketi su yüzeyine çıkan insan teninde alerjilere maruz bırakan böcekleri yemek için ve temizlemek için insana zarar verecek deniz varlıkları ölümcül virüs ve alerjilere yol acar.. Her deniz sonrası temiz su ile yıkanın ve sonrası güneşlenin sadece hatırlatma..

Dip not :Kısaca kar erken düşse de bir kaç bölgelerde ve dünya genelinde çok sert soğuk ve sıcak oluşumlar mevsimlere göre olmayacak geceleri soğuk gündüzleri sıcak bir mevsimsiz durumlar yaşansa da kar düşen yerlerde bile erken kar düşse de nem dağları aşarak yağışların bol görünse de aşağı kısımlar kuraklık yaşayacak ve atmosfer örtü tabakası yaşayarak atmosfer altı sıcağı tutarak yağış alan bölgelere yağış yer değişimle soğuk sıcağın getirdiği rüzgar fırtınalar ve saklanan sıcak doğa afetlere yangın sel tayfunlar maruz kalarak teknolojinin getirdiği kolaylık gelecek asırlarda kuraklığa hızla yaklaşacak......

saklı şifa sırlar kitabin dan sonraki oluşum evren dengesini yakalamak ,kısa hatırlatmalar bölümünden alıntılar. 

Bilin ki doğa tüm dünyada zamansız dediklerinizi önünüze serecek.. Her nerede yaşıyor doğanı yaşatıyorsan kim ne nere de neler yaptıysa bir birilerini beklemeden doğaya atılan yansıtıcı güneş ısısına yansıtan metal plastik cam şişe ve gördüğünüz yerden alın yok edin..  

YAĞIŞLARIN ARKASINDAN çok sıcak günlerin yakın oluşu ve sıcak tan nemlensen ara yağmurlara dikkat edin insan elinden çıkan afetlere dur deyin ."Akdeniz ikliminde neme kara ikliminde yağmura " Eko dengesizlik ten doğan ağaçlar stres içinde çıkardıkları gaz yaprak uçlarından aldıkları yağmur sularını buharlaşma nedeni ve stres gazı ise ufacık bir sebeplerle ateş alarak doğa yı ellinizle yok edersiniz." öncelik sıcak ayında orman içlerinde piknik yapmak için gidenleri uyarı veya belirli yerler dışında piknik yapılmaması uygulamak bir kısım önleyici tedbirdir..
( Orman memuru harici sorumluları ise köy muhtarları koruyucular bölge idari kurumlardır. .Düşman ise nefise gömülmüş en yakınındadır )

Bir güzele sivilce bir doğaya kıvılcım güzellik ve zenginliği yok edersiniz." dur demeden sen dur yansıtıcı maddeleri al yok et..

Soğuk sıcağın değişmesiyle erken soğukların yağışlara sebebiyet ve doğa dengesini koruyarak sıcaktan soğuğa dönüş erken afet fırtınalar getirdiği gibi can ve malınıza zarar verir....

Hızla yok edilmeye giden doğa kendini yenilecek yenilerken sizlerde geleceğinizi yok ediyor yok ediyorsunuz.. Şimdiden su akar bölgeleri devletten beklemeden temizleyin kendi bölgenizin hakimi ve sorumlusu sensin...Çünkü o bölgede yaşamaktasınız.. Can ve malınız o.. Tedbirini al gerisini "o" bırak her şeyi yerli yerine koyar..

Bilin ki her şey doğa dengesinde sizlerden öncede canlı türleri yaşıyordu ,her şey sizlere bildirilse de sadece denge olmayan insan oğlu" Eski dilde Tanrının gücü anlanın da LIBRA" dünya malına göz dikmiş nefis benlik çıkar içinde yok ediliyorsunuz..

Ne ne kadar zenginde olsan ister para ister sanal hayatta yaşamanız için ok mızrakla avlanacaksınız tabi evrim değiştiren canavarlardan farksız yaşam süreceksiniz..
Bu gün 01 bir yaşındaki çocuklarımız bu yazıları okurken 50 yaşındasın dır..Bak sende bu şekilde devam edersen yok etmeye. Bil senin çocukların ok mızrakla gezecekler..
Ama bil doğa yaşam devam edecek önceleri gibi vardınız yok olacaksınız "o" sana ihtiyacı yok sana sınav verilmiş senin " o " ihtiyacın var..

Bazen piştik bazen de zamansız yağmurlara bazen de erken kışlara ve Gine sonuç değişmiyor bilin dünya yaşıyor yaşaması içinde bu hal durumla yaşıyorsunuz...Ya siz hasta olunca değiştiğiniz gibi..

sakli şifa sırlar kitabin dan yakın zamana da asit yağma zamanı şimdilik ağaçlar, ya sonra ikinci sıra denizler ,yakın asırda ok mızrakla avlanılacak bulursanız, bölümünden kısa alıntılar..

"YAŞAM BİR ZAMANDIR ZAMAN O ZAMAN DEĞİLDİR  ZAMANI GELİNCE YAZILIR" ZAMAN GELMİŞTİR                           29-Ekim 2017 29-Kasım 2017 ve 29 Mart 2018 ve devam eden yıllar 2023 Kadar Korunun ve Korunduğunuz kadar koruyun 2029 da Tüm canlıları

29 Kasım 2017 2023 Toprağın uykuya geçişi KARA iklimi Dikkat edilmesi don olayına dikkat edim.. 5 arlık 2017 dan başlayarak 10 15 17 18 19 20 21 ve son dünya çekirdeğinde ki hidrojenler artık nefes için dışarı atar senin yaşadığın gibi dünyada yaşamakta 29 Dikkat edilmesi….
.
Eskiler ağaç kenarlarına ,talaş ,leğen içinde su ,çukurlar kazarak sanan, lastik, duman edecek yakılarak kısmen de olsa ,yapılarak önlem ,Balkonlarda çiçek seralarda ısıyı 2,5 derece artış ,Kiler gibi kullanılan gıdaların korunması sağlık ve sağlıklı yaşam için önemli.

YAĞIŞLAR
Gelecek yağışlar dikkat edilmesi yoğunlaşıp düşen virüsler: Görme, İşitme , Koku alma , Tat alma , Dokunma Vücuttun/ 5 ikazı Bunlar hepsi hastalığı tetikler.

Diş tan gelecek tehlikeyi sezerler ufak ikazlarda bulunurlar devam ederseniz unutkanlıklar ,virüsler ,bakteriler girmeye başlar , hasta düşürür ,sakat bırakır. Her şey sizin görmenizde ,işitmenizde ,koku almanızda ,dokunarak ,tat almanızda  devamı alerji bölümünde okuyun (beş uyu organı)

YAĞIŞLAR ve KAR
Herkese düşen vazife : Gelecekte Toprak , orman ,ve su kaydına yol açılır sonuç kuraklık.. Yağışlar ve biriken su bentler akarsu ,cay ,derelere çöp ,kütük su akışını engelleyecek hiçbir atık cisimler atmayın mümkün se temizleyin köprü altları da kalıntı pislik vd. Su akışını engelleyecek her şeyi toplayın ve toplatın ve uyarınki gelecek sel ve afetlere maruz kalmayın kar sularıyla son yüz yılın yağışlarıyla biriken suların akış yollarını temiz tutalım ..

Doğa yaşamakta afetleri yapan insan oğludur doğayı kirletirken jeo yapılara önem vermezsen doğaya karşı bentler kurarsan bu afetler olmaya devam edecektir. Dünya 4,5 milyar yıldan beri yaşamakta bir şeyi kendi yaşantına sığdırma .İnsanlığı unutma
Şimdiki önlem geleceğe mirastır ,Su yolunu engellemeyin yoksa bir yerden patlar .Sağlığınız ve geleceğiniz ,Bir kendinizi düşünün birde doğayı ,Ayrıca su ve enerjiyi okuyun,( Tufanlar ve felaketler zinciri Dünya yaşıyor farkına varın şakası yok) 2017,18,19,20,21 2017 2023 kuzey yarım küre KISMEN… 2017 2023 güney kürede olmak İSTEMEZDİM. Doğanın yaşam koşullarına alışın ,çünkü sizler kirletirken o kendini yeniliyor ve korunuyor...

Birde insanoğlunun kendi kendine yaptıkları kaos oyunlar...

Dünya nüfusunun sürekli artışı, küresel ısınma, sera etkisi ile yağışlarda görülen ani değişiklikler, aşırı yağışlar, uzun süren kuraklıklar, tatlı su rezervlerinin azalması, suların israf edilmesi ve aşırı derecede kirletilmesi gelecekte yaşanacak tatlı ,içme su ve toprak altından çıkan zenginlik ekonomi ve çıkar savaşlarına götürüyor. Geleceğin karşı koyulmaz silahı parasal kırız göç ve göçe zorluyor, zorlayacak. Arttıkça artacak...
İnsanoğlu maalesef bu önemli gerçeğin henüz tam olarak farkında ve idrakinde değil. “dünyaya bir şey olmaz!” diye ,diye dünyamızı kendi ellerimizle yaşanmaz hale getiriyoruz. büyük karteller, gıda üreticileri rant uğruna dünyayı tüketiyor, ekolojik ve ruh dengesini bozu yor, ürettiği gdo ’lu (genetiğiyle oynanmış) gıdalarla insanoğlunun hayatıyla oynuyor.

(insan oğlunu ya bu şekilde, yada ,bölgelerde şan ve ihtişam için kaoslar parçalanmalar la yok etmeyi planlayanlar)ama unutmasın ki her bir filiz ,her ezdiğimiz çim her kopardığımız yaprak her kırdığımız dal vücudumuzun bir parçasıdır)Her bir canlıya eziyet sizleri karanlık dünyaya götürecek…İnsanoğlunun felaketlerine maruz kaldıkça, Tehlikeli oyunlar daha da artacak...

Her kopardığınız parçalar sizlere yüreğinize ,kalbinize iğneler gibi saplana çak işte o zaman yaşamak istiyorum haykıracaksınız ve sağlık diyeceksiniz. ( Bugün yada geç olmadan yarından sonra) ” Hayırlı insanlarla arkadaşlık etki onlardan biri sayılasın şer insanlardan sakın ki onlardan sayılmayasın”

Mahşerde hesap çok ağır olacak, bunun farkındayız da, mahşerde bize de sormayacak mı Müslüman olarak ne yaptın diye.. Onlar silah üretip Müslümanların başına yağdırırken bizler yine birbirimizi yığıyorduk diyeceğiz. Müslümanlar olarak beceremiyoruz, üretemiyoruz, hep beddua ediyoruz hep Allah tan istiyoruz.....( Size ,bize ,her şeyi vermiş kısa yol adresi bile vermiş, iman ve inanmak lazım)

Dünyayı insanoğlunu ( tek göz şeytan ayrıştırıyor kıyamet senaryoları) Kim mi içinizde
Para için çıldıran Dünya ,Dünya sonu geldiğini ve bu işlerin böyle devam edemeyeceği gören gözler iyice çıldırdığı karalık dünya için hızla dalışının gördükleriniz bir kanıtıdır ve böyle devan etmesi içerdeki tek gözlü şeytanların şan şöhret nefsin kanıtı her şeyin para ekonomi zinciri var olduğunu zannedenler her şeyin zenginlik zannedenlerde ölüm kusan canavarlar şimdi içerisindeki kendi yandaşlarına bile tek gözlü canavar zülüm yapmaktan kaçınmıyor..

Çünkü kendisinden kendisi olarak saymadığından onları kobay ve piyon olarak kullanan şeytanlar hızla insanoğlunun nefsine girmekte diyorlar kim bunlar evet kim bunlar insanoğlunun içindeki bir zerrecik oba nefis...

Şimdi devlet ve ülke kurma kurdurma peşinde  imdi tek gözlü şeytanın şeytanca oyunları ülke içinde ülke yandaşları ayrıştırma peşinden yakında büyük ülkeleri de ayrıştırma peşine insanoğlunun zerrecik aklına nefsine yok etme peşinde ve virüs yüklemekte...Siz ne kadar dur deseniz de durulmayacak şu andaki işler hep daha önceden organize yapılmış oyunun planıdır...

Ama bilinseydi gelecek tehlikeyi görebilselerdi gelecek asırlarda nasıl yaşayacakların birlik beraberlik dostluk anlayışı bilselerdi şimdiden yenerlerdi nefsi...

Hep insanoğlundan tehlike geleceğini söyleyen içindeki zerrecik nefis olduğunu bilseler şimdiden kendilerini yok ederlerdi çünkü insanoğlu şeytan olarak yaratılmadı “insan adem “olarak yaratıldı...

Bu dünya insanoğlunun emrime ve yaşamak geleceğe imtihan olarak “şeytanı ve nefsi” soru olarak insanoğlunu sınava bıraktı....Sizleri birbirinizi yok etmek için bu dünyayı bırakmadı ve şunu da bilin ki sizleri yanız bırakmadı.. Gözle göremediğiniz koruyucu elementler hareketlendi...

Doğa yaşamakta  ve yaşatmakta...

Şöyle ki kışın kuşların doğada yem bulamayan kuşlar 
yok oldukça eko doğa zincirini bozan insanoğlu kötü ve kanlı para için nefsi ,insanoğlu  insan sağlığını bozduğu gibi kuşlarında yok olduğu dünyaları insanoğlunun gelecek sağlıksız günleri çok yakındır. Kuşların doğadaki alıç ,erik, ahlat ,kuşburnu para nefis için para hırsı, doğada yok ederek kuşlara yem bırakmayan insanoğlu içindeki tek gözlü şeytan ,her yerde bunları gören doğa gelecek tehlikeyi görmekte ağaçların kuşların konuştukları tek şey var yazık olacak “kuş aklıyla kuş aklı olmayan” insanoğluna... 
 
YAŞ 63 SADECE ÇOBAN  
Sigorta güvencem  DUA  DOĞA VE  “YARATAN RABBİM”  me ŞÜKÜR ETMEK   yeterlidir.

Hasta olmadan yaşamı hasta olmadığınız için hiç ilaç kullanmadan yaşamı  anlatacak . Fizik hareketler ,masaj, doğal beslenme ve inanmak  DUA

Aslında vücudumuzun bağışıklık sistemini koruyarak tüm hastalıkların önüne geçebiliriz. Vücut, neyi nasıl düzeltmesi gerektiğini bilecek kabiliyette yaratılmıştır.  Çünkü o zaman bağışıklık sistemi canlanmaya başlıyor. Bağışıklık sistemi canlandığında kimseye ihtiyaç kalmadan  iyileşme başlıyor, süreç kendi kendine işliyor (Maneviyatınızı güçlü tutun sizden daha kötüleri düşünün)

 STRES ETMEYİN  
 İlaç kullanmadan yaşam
  Hayatta : İlaçsız yaşamda var .         
 Örnek: Çoban   Hiç mi . Hiç… 
  (Yakında yaşam zamanına az kaldı gerçek sırlar)         
 29 09 2017  Tarihler 29 11 2017 sonrası 29 05 2023 kadar ve sonrası 2029
 
ARININ ŞİFA BULDUGU OTLAR Doğanın geri dönüşümü  
Kasıpati  ,   Aspir , Saray patı ,Süpürge otu çiçeği,  Keven, Kekik, Ihlamur Yonca, Korunga ,Püren çiçeği, Ufak bodur , Acı pelin Yıldız çiçeği, Koni çiçeği, Mavi çiçek, Bal arı çiçeği, Mücevher kulesi, Sarmaşık ve sarmaşık çeşitleri  Garden otu, Lavanta, Civan pençeni ,Biberiye . vd tohumlar..

Cam sakızı , Günlük, ve bazı taşlardan bile arı şifa bulmakta….
Zeytin yaprağı ,Nar kabuklar, portakal kabukları ,limon kabukları ne işe yar diyeceksiniz siz atın doğa işini bilir. .Hatta meyve yediklerinizin çekirdeklerini siz atın atın...

Sizden sonra gelecek nesil bir zamanlar burası diyecekler... Çöpe giden her tohum yaşamınızı bozmakta...

Çünkü o işini yapıyor.. Ve şifasını doğada gezerek buluyor ama biz insan oğlu onların dünyasına bir şekilde karışıyoruz….Kötü niyetimiz yok  hasta etmemek için uğraşırken hasta ediyoruz.

Çünkü her şeyi çok iyi biliyoruz.. Danışa ,danışa dağları aş ,danışmadan iş yaparsak bocalarız….

Bir avuç tohum ve yaşam..29 /11/2017 kadar bu tarihten itibaren uykuya geçer..
“Geçen senede söylemiştim bu senede söyleye cem gene “Allah” bilir ama GENEDE DİKKATLİ OLUN .Geçen sene erken gelen kar toprak uyumadan kar yağdı 5 sene daha erkenler e gelecek  ...

Bu sene o aydan erken gelebilir...Seracılar sert hava maruz kalabilirler, Arı kovanları kuzey yönü ısırgan kuru otlarla barınağı koruyun veya talaş..

Ağaç diplerine hasar uğramasın diye de talaş dökün, Lastik yakma çukurları, ağaç gövdelerine damacana su, soğuk alan bölgelerine koyun, her köşe ısıları değişiktir..
Sağlık içinde dikkat edilmeli anı soğuk ve yağış ve anı son sıcak arkası yoğun soğuk ve yağışlı kar virüs hastalıklar korunun koruna bildiğiniz kadar...

Bizde teğette geçse bilin iliklerinizde hissedecek siniz.. Avrupa donacak, sel seli alıp başını gidecek Hele kış gören dünya böyle soğuk görmedik dedikleri an biraz yıktıklarını aç açıkta bırakıtları insanoğlunu düşünmekte yarar var...

Sebebiyet eko hızla bozulmakta ,Torosları aşan nem bu kış sert oluşuna işareti.. Havanın sıcak oluşuna bakma, yağışa da, anı zincirle me soğuk, şaşırtır...

 "YAŞAM BİR ZAMANDIR ZAMAN O ZAMAN DEĞİLDİR ZAMANI GELİNCE YAZILIR ZAMAN GELMİŞTİR "                 
  
1976'da sigortalıydım .Baş ağrısı ve  Bir iş kaçamağı yapıyım dedim .Viziteye çıktım hastaneye gittiğimde vezneye yaklaştım evrakımı verdim .Ben doktor beklerken bir kutu aspirin verip gönderdiler.2 gün istirahat yapıyım derken bir de aspirine baktım .Çöpe atarak işime gittim.(Bunlar beni Alternatif Tıpa araştırarak kendimi iyileştirmeye yönlerdir di.)

İnsan hayatı bir kağıt vezne ,gerisi bir kutu aspirin, eğitim sağlık bu ise hayat yaşam bir pamuk ipliğine bağlı gel de yaşamla hayat arasında ki yolu bul. Bil ki en iyi yol önce kendine zarar vereceklerden uzak dur. .İşte o zaman yaşam hayat başlıyor. Bir den bırakamazsan yavaş ölçülerde azaltarak bırak …

Bıraktıkça harkı görecek hayat ve yaşamı farkına vara can işte o zaman vücudun vitamin ve mineral  aş ermeye başlayarak senden isteyecek canın çektiğini almanla eksikleri tamamlayarak seni akışını hayata yaşama bağlayacak…Davetlerde ısrarlara karşı tedbir alırsan hayata yaşama istikrarlı yol alırsın…

Mart ,nisan, mayıs hayat ve yaşan dağıtılan aylar.. Hayat yaşam cemrelerden sonra yaşam hayatınız değiştirecek her şey zamanında dünyada  kıtalara göre yaşam dağıtılmıştır. Yaratan yaşam alanlarını insan vücuduna uygun yaratmıştır….

Bazen de bölgesel olarak ta ayrılmıştır, Nem ,kuru ,kara ,ılıman ,yayla, taşlık, deniz ,göller, vücudu uyum sağlayacak  şekilde uyum ritim mine uygun yaratılmıştır. “Rabbim” her şeyi dengede terazide yaratmış. Ama insanoğlu bu teraziyi  her zaman hile ,haram karıştırmış dengeyi bozmuştur...

İşte bur dan başlayarak  dilimin ,yazımı yazdığım tarihlerden ve boyunuz yaşınız kilonuzu perhize girerek ve diyetisyen doktorlarınıza baş vurarak yaşam ve hayata başlayacaksınız…..

Sezona girerken hikmet nimetler den yararlanmak için Ön çelikle Hacamattan başlayın…Sonrası sizlere takip ettikçe yaşam hayata daha net göreceksiniz…
5 bin yıl önceye ait en eski tıbbi bilgileri içeren Eber papirüslerin da bahsedilen hacamat, yüzyıllar boyunca kültür ve din farkı olmadan bütün insanlığa bir rahmet gibi gönderilmiş çok basit, çok etkili, çok pratik bir uygulamadır. Modern tıbbın babası Hipokrat bile bu tedaviyi anlatmıştır.

Tedavinin Müslümanlar içinse ayrı bir yeri vardır. Peygamber Efendimiz (sav) bu olayı hadis i şerifinde şöyle buyurur:
“Miraç’tan inerken hangi melek cemaatine rastlasam 
‘Ey Muhammed! Ümmetine hacamat olmalarını emret!’ dediler.” buyurmaktadır. 
  
Perhiz/Oruçla TEDAVİSİ: Günümüzde doğal beslenme ve diyetin önemi her geçen gün biraz daha ön plana çıkmaktadır. Geleneksel Tıp’ta ise perhiz, sağlığı korumada ve hastalıkların tedavisinde en önemli bir etkendir. Başlama tarihi 3 aylar  ve devamı okuyun.  

Hastalıkla mücadele değil sebebiyle mücadele olmalı  onun için .. Başka milletler ise hasta odalarını biberiye, kekik, yavşan, günlük ile tütsüleyerek dezenfekte etmişlerdir.

Resulullah  (s.a.v.) Efendimizin “Evlerinizi kekik ve yavşan otu ile tütsüleyiniz” der. Bir önceki aylardan kalan içerdeki oda ev ofis hatta fabrika alanları, iş ortanlar ı ,yemekhaneler bile tütsülenmeli bitkilerin dilleri evet kimyasallarla dezenfekte ediyorsunuz ama doğanın kimyasalını düşünmeden geri düşünüyorsunuz…

Sorarım doğamı kimyasalımı ,bilim kimyasalımı, Tabi ki doğa ,ama kılıf ve şekil değiştirilmiş bilim kimyasalı ölüm saçarken, Doğa kimyasalı basit yok saymaktasınız…Doğada yaşam varken bilim kimyasalda ne işiniz var doğa anlamamakta anlamak için her şekil, her okuma ,herkese akıl, vermiş…

Doğaya "rabbim" her şeyi verirken ..Hala bu ölüme ve insanları yok etme çabası  ne doğa anlamamakta ,anlamak için çabası yok Dünya üzerine gelecek yüz yıllarda hastalıklar dünyayı dezenfekte etmek için her zamana zaman gelince bitki türleri ve  madenler içinde ,toprak içinde, elementler, Dünya üzerine en üstün kılan insan ırkı içinde akıl ,akılla anlasınlar diye her şey onlar için gönderildi .. Ayağınızı attığınız yer doğa kimyasalı ne mi(Üzerlik otu) araştırın daha çok var… 
 
                                  03 02 2017 yıllar  aynı zamana gelen yıllar  
  Cemre  Havaya  19 ,20 Şubat   Cemre Su ya  26,27 Şubat Cemre  Toprak  5, 6
Mart Nevruz 21 Mart       Doğanın uyanışı  Hıdırellez 6 Mayıs   Kış bitişi  bahar gelişi 

                              Düşen cemrelerle yumuşayan topraklar  
Son 30 yılların ve gittikçe zamanlar mevsimler değişiyor diyeceğiniz günler. .İlk çemre düş dükten sonra hava yumuşamasıyla nem artışı yağışları tekrar getirerek kimi yerlerde kar kimi yerler yağışlara maruz kalarak  toprağın gevşemesiyle ,heyelan,  erozyonlara ,sellere ,kimi yerlerde hızlı ısınmalarla soğuk birleşmesi fırtına ,lodoslara yüksel güçte dev dalgalara, sellere, maruz kalmamak için dere yatakları ,dere yataklarına ev bina yapmışlar sulara engellemek için kum torbalarıyla bir önlem alınması ,bu sadece bölge için değil ,kış gören dünya için ,ayrıca yazdan kışa giren ülkeler için çetin soğuk ve sıcaklıklara girilecek.

Yağışların uzun sürerek arkasından gelen sıcak ,daha arkasından gelen soğuklar 100,1000 yılın soğuklarına dünyamız maruz kalacak…Dünya 4,5 milyar yıl  hep yapıyor sen ekoyu bozdukça, fosil yakıt ,karbondioksit saldıkça canlıları yok ederek, denizlerdeki nem artışları yakın yüz yıllarda asit yağmaya başlayacak ,Hava bozuldukça daha çok çekilmez hava şartlarına maruz kalacağız…

Hele Avrupa bu ve gelecek yıllarda yakın zamanda  sel baskınlar daha şiddetli olacak….Hava akımlarıyla teknoloji bozukluğu kazalara ve yangınlara maruz kalmamak için bakım önemli her sefer bakımı fayda getirecek ve sağlık getirecek bu sadece araçlar için değil insan sağlığı içinde önemli hava akımı basınç kalbi yorar sağlıklı olmak için doğaya ve vücuda saygıdır.

Tarım ve seracılara daha önem almaları için sera etrafına drenaj bir metre genişliğinde çembere alınması (çember içinde belirli metrede eli belinde dirseklerle atarak erozyon ve su, selleri önlemeleri) sera camlara ,naylon geçirilmesi ,naylon seralara ,ip ve tellerle çember altına almaları, kendilerine fayda sağlaması gene sigortalamaları  HATIRLATMA söylemesi… 

Kara ilkli mi 29  mayıs sonrası. Bu sene yaz gelmeyecek mi lafı bölge, bölge duyulacak zaman gelecek yağış bekleseniz de asitler yağacak 
 
AURA ŞAKRA
15  OCAKTAN  Başlar, son cemre düşesiye kadardır. Obruklar artar .İnsan vücut du ve yer yüzü, göl ,deniz dipleri de aynıdır. Gözle görünmeyen  basınçla çöker. Yer yüzü gibi yer altı nehirler ,göller, denizler akarsular, yer değişmesiyle kimi yerde sıcak kimi yerlerde soğuk ,yer altı yer üstü karışımlarla bulanık akar. Bunlar katmanlardan geçerek yer yüzüne çıkar. Doğa Yaşaması için 4,5 milyardan beri yapıyor…

EŞİT ŞEKİLDE ne eksik ne fazla yağmakta Sadece eko bozulmasıyla sadece iklimler  yer değişmekte  zaman soğukları  yağışları artar aynı yerde, çok sıcak artar kısa sürer…..55 YAŞ ÜZERİLER DİKKAT ETMESİ…Değişken ortam…Kalbi yorar.. Kanı pıhtılaştırır, Kulak uçları parmak uçları ,ayak uçlarına dikkat edin sıcak tutun, yüzde kasılmalar gözükür, sabah  çıkarken muhakkak üzerinize bir şeyler alın sıcak tutun. .Sağlığınıza dikkat edin..

Vücudunda 88000 enerji merkezinden söz edilmektedir. Bunlardan 40 kadar aktif enerji merkezi olduğu belirtilmiş olup, yedi adet esas şakra olduğu kabul edilmiştir. Bu yedi çakranın üç boyutlu dünyasal yaşam ortamlarındaki işlevleri birçok kaynaklarda değişik adlarla ifade ve edilmiş ve anlatılmıştır.  Her şey göründüğü gibi değil. Her şeyin inceliği vardır…

Kafatasının üst taraf birinci şakra  Kış aylarında sıcak tutun, boğaz  çakrasıyla birlikte sarın , Göğüs çakrası önem taşır yatarken Göbek kısmını da sarın …Uzun atkıyı Kalp üzerinden, boğaz kısmın dolayarak kafa üstünden geçirerek yatarken  sarın ,ayrıca göbek çakrasını da kuşak sarın yatın sabah kalkınca farkı görün şu an ,ve  zamanıdır. Farkı görünce anlayacaksınız Rahat uyku düzeni ve çakraların uç noktaları.. Auranızı sağlama alarak hastalığı korursunuz..

İkinci göz Çevresi Üçüncü boğaz kısmı Dört dün çü   göğüs kısmı Beşinci kısım göbek Altıncı uzuvlar Yedinci ayak bileği

Çakralar Önem taşır Çakraların insan vücut dün geçiş alanları nefes aldıkları yerlerdir .Yanı Evrenin kara deliği gibidir.. Gözle görülemez hissedilir…Çakraları ovalamanızda önem taşır, Sadece hayatım boyunca inandığım kurallar vardır “Rabbim” vücudumuzun  görünmeyen  auralarımız  zararlı elementlerden korunması için  bir zırh yapmıştır.. Ve ayrıca vücudun sırt ,kulak ,diz ,baldır, koltuk altı, ense yüz kısımlarında gözle görünmeyen hassas iğne girecek şekilde gözenekler vardır. Bu da akupunktur  uzmanlarca tarafından yapılmakta gerçek ellerde şifa bulacaksınız…

Ayrıca.
Hidroterapi: veya su terapisi, ağrıları hafifletmek ve fiziksel rahatlık sağlamak için suyun (sıcak, soğuk, buhar veya buz halinde) Şok lama kullanılması dır. Hücreler den soğuk ,sıcak şok lama ile iğne tedavisi hissi verdirmek. Gazlı göl Hidroterapi için mükemmel su kaynağıdır.

 Ayrıca Isırgan otunu da Hidroterapi de kullanılır eski zamanlarda ısırgan otunu kasılan ,bölgelere vurarak kanı hızlandırıp iğneleme tedavisi olarak kullanarak o bölgeye canlılık getirmede yürüyemeyeni yürütmek ,çok kaşındıracağından zeytin yağ ve ya pudra kullanın kaşıntıyı alır .
                                             
BUNDAN SONRA 
Bundan sonra martta kadar ve marttan sonra baharın uyanışı mayısa kadar devam eder bu günden sonra havalar bazen sıcak bazen soğuk gündüzleri sıcak da geçse bil ki geçeleri çok soğuk geçmesi sizlerin korunarak sıkı giyinmek önemli  şunu bil ki üşüyorsan ,terliyorsan sağlıklısın vücut çalışıyor…

Ama bazen kişin anormal şekilde terlemek ve kendinizi kapalı ortamda terletmek hayırlı olmaz tabi kaplıcada değilseniz olsanız da terinizi soğutmadan dışarıya çıkmayın. .

Havaların soğuk sıcak oluşu biri birinin erken soğuması nasıl dışarıda fırtınalara sebebiyet oluyorsa sizin de  vücutta soğuktan sıcağa sıcaktan soğuğa geçiş vücuttaki kanda hızlı harekete ve vücutta fırtınalar estirir…

Sizi hasta düşürür amansız hastalığa virüse sebebiyet yol açarsınız hava az da sıcak oluşu deniz kenarı ve odalarınızı sıklıkla havalandırın…Birde korunduğunuz gibi canlıları korunduğunuz gibi korunun….

Dünya yaşayan bir yurttur .Bunu unutmayın su yolları erozyon lu alanları engelleyecek yerleri temizleyin ve görevlileri hatırlatın …Afetlere maruz kalmayın…Bilgilendirin ki her şeye ulaşılsın…

Bu sefer Akdeniz Sel tufan dolu ve buzlanma don seracılar ve tarımcılar dikkat etmeli.. Bur da bir şey olmaz demeyin her şey i  “Yaratan Bilir”

“Her şeyi değerlendirin bilgilendirin yoksa .Bu yıllar gelecek yıllar erozyon ,sel afet  ve kuraklık açlığa sebebiyettir”

 SONU GELMEYEN GÖÇ          
“Dünyanın kendine göre nefes alışı yeraltı hareketi esneyişi ve uyuyan uyanma zamanı dünya  insanoğlunun bozduğu ekoyu yenileme zamanına girdiği günlerdir yer yüzünü koruyalım. Doğayı  koruyalım elektronik yanlış sinyaller hava, deniz, kara araçları Akıllı androidlerle dünyayı  ve insanlığı  sağlığımızı yok ediyoruz” 

YAĞIŞLAR                                            
Gelecek yağışlar dikkat edilmesi yoğunlaşıp düşen virüsler:  Görme, İşitme , Koku alma , Tat alma  , Dokunma Vücuttun/  5 ikazı Bunlar hepsi hastalığı tetikler.   
Diş tan gelecek  tehlikeyi sezerler ufak ikazlarda bulunurlar devam ederseniz  unutkanlıklar ,virüsler ,bakteriler girmeye başlar , hasta düşürür ,sakat bırakır. Her şey sizin görmenizde ,işitmenizde ,koku almanızda ,dokunarak ,tat  almanızda   DEVAMINI OKUYUN    

 ŞU ANA KADAR SORU VE CEVAP VERMEK  ( 650 000 )
Yüzlerce binlerce tarif hastalık şifalı bilgiler verebilirim ama bu güne kadar bir çok insan iyileşmiş ve bir çok insan da biraz iyileştiklerini söylemek  yetindiler  her seferinde şu nu anladım ve anlattım ilaçlar gibi bitkilerde insan vücudun na uyum sağlayan ,sağlamayan izlenimler bıraktığını 25 seneden beri söylesem de var inat şifa aramak ta insanları  gördüm ….

Kardeşlerim vücut kendi kendini onaran yaratan ona göre yaratmış bir enerji kaynağıdır ,vücut et ve kemik de olsa her kesin DNA sı Değişik ve vücut çizgileri parmak izi gibi bir birlerine uymaz…

1 aşama.. ..Uyum sağlamak için vücut genel  yapısını bilmen …Kan…. ve …biyokimyanı ….çok iyi tanıman gerekir...
2… Aşama Bitkilerin ….Kimyasal…. yapılarını ve içindeki ….Birleşimleri …bilmen gerekir… Şayet bunları biliyorsan hiçbir sorun yok… Vücut   kendini belli eder AŞ  Erdi  rir… Sadece kötü alışkanlıkları azaltın(azaltın diyorum çünkü vücut yasaklara karşı kışkırtıcı uyarıya sahiptir.) ( Nefis  ) ve kısmen bırakın ki İşte o zaman İYİLEŞME  SÜRESİ   BAŞLAMIŞTIR… (Sebzeler temizleyici….Meyveler besleyicidir)…
Yaratan “RABBİM” bilgi ve ilim alanlara akıl dağıtmış oralardan danışarak bilgiler alıp saklı şifayı bulmanız. Okuyup Anlamanız ...”ALLAH” SAKLI  olan  ŞİFA yı  versin ….

 YAĞIŞLAR ve KAR              
Herkese düşen vazife : Gelecekte Toprak , orman ,ve su kaydına yol açılır sonuç kuraklık.. Yağışlar ve biriken su  bentler  akarsu ,cay  ,derelere çöp ,kütük su akışını engelleyecek hiçbir atık cisimler atmayın münkün se temizleyin köprü altları da kalıntı pislik vd. Su akışını engelleyecek her şeyi toplayın ve toplatın ve uyarınki gelecek sel ve afetlere maruz kalmayın kar sularıyla son yüz yılın yağışlarıyla biriken suların akış yollarını temiz tutalım ..

Doğa yaşamakta afetleri yapan insan oğludur doğayı kirletirken jeo yapılara önem vermezsen doğaya karşı bentler kurarsan bu afetler olmaya devam edecektir. Dünya  5 milyar yıldan beri yaşamakta bir şeyi  kendi  yaşantına sığdırma…..İnsanlığı  unutma …

Şimdiki önlem geleceğe mirastır Su yolunu engellemeyin yoksa bir yerden patlar Sağlığınız ve geleceğiniz. Bir kendinizi düşünün birde doğayı  Ayrıca su ve enerjiyi okuyun

YAŞAM YAŞADIĞINIZ GİBİ OLMAYACAK HER ŞEY SİZE BAĞLI             
Evren hareket halinde Dünya değişiyor  Çöllerin yeşermesi kutupların erimesi kara iklimi buzul eko değişikliği yüz yıllardan başlayarak yeni yıllar da daha hızlı artış göstererek yaşantıların değişmesi  yeryüzündeki teknoloji yaratan rabbimin dünyasına ayak uyduramayarak insanoğlu kendi felaketine çok yaklaşarak havadaki sitatik elektrotlar hava temasları kesmek ve atlamalar..

Bu günkü  teknoloji uymayınca çok büyük teknoloji  kazalar daha çok artış gösterecek her şey işaret havadaki karbondioksit artışı kuşların toplu ölümler dışarılarda yaşanmaz hale getirerek hastalıklar artış göstermesi  insan topluluğu toplu halde  ölümlere yol açacak ..

Yağmur dünyaya ne eksi k ne fazla yağar eşit ama yakında asit yağacak aynı zamanda bazı bölümlerde deniz canlıları yok edecek (Tatlı ve tuzlu su karışmadığı gibi)…

Yeşilliği rabbim verdi insanoğlu yaktı kesti yok etti ,ama demedi kesince yeni ekmek aklına gelmedi, Bunları yapsaydı söylediklerim yazdıklarım olmayacaktı …Yaşamı yok etmek yakın yüzyılda ve  yakın yılda da hızlandı…

Evet kendi yaşantıda diyeceksin  daha ne kadar yaşarım diyeceksin ama senin geçmişlerinde aynısını düşündü şimdi zorluğu çekiyor veya çekmektesin  ya gelecek neslin ..Yaratan bunun da hesabı sorulacak. Çünkü gelecek neslini düşünmedin…Kopardığın dalın ,yaprağın hesabı çok ve yaktığın anızlar….Çok zor bu Dünyada.

KISA ÖZ DERSEK …
Dünya nüfusunun sürekli artışı, küresel ısınma, sera etkisi ile yağışlarda görülen ani değişiklikler, aşırı yağışlar, uzun süren kuraklıklar,  tatlı su rezervlerinin azalması, suların israf edilmesi ve aşırı derecede kirletilmesi gelecekte yaşanacak tatlı ,içme su ve toprak altından çıkan zenginlik ekonomi ve çıkar savaşlarına götürüyor. Geleceğin  karşı koyulmaz silahı parasal kırız göç ve göçe zorluyor, zorlayacak. Ve insan ırkının sonu …Son…Gelecek Hidrojen…

Bu durum da sağlık çok önemli vücudunuza zarar vermeyin sağlık kontrolden sonra kan durumunuza bakılarak kan dolaşımına önem verin vitamin mineral beslenmeye dikkat edin.. Meyveler besleyici sebzeler Temizleyici

( tufanlar ve volkanik felaketler zinciri dünya yaşıyor farkına varın şakası yok)

2017,18,19,20,21 22 23 29 sonrası uyanmana bağlı  2023  kuzey yarım küre KISMEN… 2023 29  güney kürede olmak İSTEMEZDİM

Dünya nüfusunun sürekli artışı, küresel ısınma, sera etkisi ile yağışlarda görülen ani değişiklikler, aşırı yağışlar, uzun süren kuraklıklar,  tatlı su rezervlerinin azalması, suların israf edilmesi ve aşırı derecede kirletilmesi gelecekte yaşanacak tatlı ,içme su ve toprak altından çıkan zenginlik ekonomi ve çıkar savaşlarına götürüyor. Geleceğin  karşı koyulmaz silahı parasal kırız göç ve göçe zorluyor, zorlayacak.

İnsanoğlu maalesef bu önemli gerçeğin henüz tam olarak farkında ve idrakinde değil. “dünyaya bir şey olmaz!” diye ,diye dünyamızı kendi ellerimizle yaşanmaz hale getiriyoruz. büyük karteller, gıda üreticileri rant uğruna dünyayı tüketiyor, ekolojik ve ruh dengesini bozu yor, ürettiği gdo ’lu (genetiğiyle oynanmış)gıdalarla insanoğlunun hayatıyla oynuyor.(insan oğlunu ya bu şekilde, yada ,bölgelerde şan ve ihtişam için kaoslar parçalanmalar la yok etmeyi planlayanlar)ama unutmasın ki her bir filiz ,her ezdiğimiz çim her kopardığımız yaprak her kırdığımız dal vücudumuzun bir parçasıdır)Her bir canlıya eziyet sizleri karanlık dünyaya götürecek…

Her kopardığınız parçalar sizlere yüreğinize ,kalbinize iğneler gibi saplana çak işte o zaman yaşamak istiyorum haykıracaksınız ve sağlık diyeceksiniz. (Bugün yada geç olmadan yarından sonra)            
                                                              
“Hayırlı insanlarla arkadaşlık etki onlardan biri sayılasın şer insanlardan  sakın ki onlardan sayılmayasın”    

Mahşerde hesap çok ağır olacak, bunun farkındayız da, mahşerde bize de sormayacak mı Müslüman olarak ne yaptın diye.. Onlar silah üretip Müslümanların başına yağdırırken bizler yine birbirimizi yığıyorduk diyeceğiz. Müslümanlar olarak beceremiyoruz, üretemiyoruz, hep beddua ediyoruz hep Allah tan istiyoruz.....
 ( Size ,bize ,her şeyi vermiş kısa yol adresi bile vermiş, iman ve inanmak lazım)

 HEP GELSİN  
Çaba, güç ,efor yok hep para verip almaya yönlendirilmişiz ,araştırma ,geliştirme ,her insanda  olması lazım olan ,yetenekleri ,varı yok ediyoruz ,hep başkaları yapsın diyoruz, yetenek var siz yapın, aç kalmaktan, acık ta kalmaktan ,ölümden korkma ,dan başka bir şey düşünmüyoruz.
  
Dünya hep yapıyor yeniliyor ya 
insanlık   

Dünya yaşam alanın da insan oğluna tüm canlılara o yetenekleri her şeyi vermiş yaşam alanın 2 mt düşünmen için kararlar ve yetenekler becerileri sunmak için ,  gideceğin yer de belli 2 mt ve sonrası hesaplaşma hazır mısın en başta yapılması gereken helal ve haramlara dikkat ettin mi helalleştin mi…İki kuralı 
 Haram : İnsanın vücuduna ve ruhuna kendine ve  başkasına, zararlı şeyler veren dır.
 Helal : İse insanın sağlığına ve ruhuna kendine ve başkasına faydalı şeyler veren dır.

Bu gün rahat uyumak istersen bir kase yoğurt ,iki dilim limon kabuklu ,Sıçak suya batırılır  çıkartılmış brokoli, rendelenmiş az havuç , mikser de çırpılır. Yatmadan yenir. Hava değişimine az zaman kaldı. Soğan göbek (cücük )Sabah çorbayla yenir.

 Cemre  Havaya       19    20 Şubat
 Cemre   Su ya         26   27 şubat
 Cemre  Toprak         5     6  Mart
 Nevruz 21 Mart       Doğanın uyanışı
 Hıdırellez 6 Mayıs   Kış bitişi  Bahar gelişi

Yaz geldi sayılmaz 25 mayısa kadar değişen havalara dikkat edin ..Korunun….
Uzun ve serin havalara dikkat edin haziran ve temmuz aylara kadar serin ve yağışlı havalar çarpar sağlığınıza dikkat edin..(Kara iklim de. Yağışlar bol  kuraklık olmaz diye bolluktan kaçınalım tasarruflu gidelim ayağımızı yorgana göre uzatalım.)

Sağlık için 
Eksi iyon: Deniz , güneş gördükçe faydalanın, ormanlık alanlar yararlanın...Artı iyon: Şehir içleri ,telefonlar ,elektronik aletler, şehrin anlamsız  ,gürültüleri, Soğuk , sıcak klimalardan ,Uzak durun.... Evin :Camları zaman ve tarihler geldi mi acın havalandırın evinize sağlıklı enerji depolayın         

BİZDEN ÖNÇE FARKINDALAR
Son çemre: Toprak 06 03  yıllar içinde  29 05  Yıllar içinde devam eder.Bu gün çıplak ayaklarınızı toprağa basın toprakla birleşin ….Bazen ve ara sıra ….
Cemre su 26 şubat  (2000 Yıllık takı)

Eksi iyonlar dağılmaya başladı eksi  iyonları yakalayın yapacağınız  tek şey Bileğinize göre bakır çubuk takın uçlarına topuz şekline göre yapın topuz açıklığı bir santime ayarlayın sol kola takın ve farkı 29 mayısa kadar takın.   

Farklılık yaparsanız topuzların bir ucu gümüş bir ucu altın koyarsanız daha farklı dalga boyu yakalarsınız. Bayanlar bilekliğin sol tarafı altın sağ tarafı gümüş ,Bayların sol tarafı gümüş sağ tarafı altın .Sizlere doğru yolu ,doğru sağlıklı beslenmeyi vücudunuza tüm enerjiyi sağlayacak.

 Vücutta  gözle görülmeyen gözeneklerden eksi iyonları toplayacak .(Bir sivrisinek kan emici hortumunu inceleyin anlarsınız.) gözle göremediğiniz bir örnek .Hayal değil gerçek ,zamanı o zaman gelince anlayacaksınız.

 Temiz hava :Deniz, ormanlık ,şehirden uzak alanlar :10000  ölçüm Ev içi:  300   ölçüm  Şehir içi :  50 ,  100    ölçüm    
 Not :Temiz ortamlarda takın. (Nasıl davetlere gidildiğinde takılar taktığınız gibi, sadece farklılık sağlık için).            
            
Enerjileri toplama zamanına ve aylara girdik yatakta yatıyorsan doğrul ,pencereyi aç dışarıda ki sağlıkları ve enerjiyi topla, üşenme çocuklarla gez, önce ben sağlıklıyım de, çünkü hasta değilsin senden daha kötüleri düşün, her şey kafada başlar ,gönül  vicdanı açar ,ayaklarınla doğru yolu bulur, mayıs sonuna kadar enerjileri topla havalar bazen güneşli , yağışlı ,hatta karlı bile geçer korkma sıkı giyin mart ,nisan ,mayıs yaşam enerjileri dağılma zamanı ...29 Kasım Tüm yıllarda Toprağın uykuya geçişi

ARI DÜNYASI    
Evet sezon geldi nerde arılar ..Yok ÖLDÜ….Sil baştan yeniden….1 nisan  an beri güney sıcaklara alışık arılar aynı zamanda soğukta yaşayan arılar…Hemen arılarını yenilemek isteyen kara iliklimi üreticiler, arı yenilemek istese de gene zarar edeceklerini hesaplamaz.

Güneyden gelen arılar yavrulu olduğundan  soğuk havaya gelince ölürler randıman almayarak koloniyi  öldürürler, arı üreticinin aceleciyi, kovan çının bir an önce satıp paraya, hayali, arının iğnesinden korkanlar, arı dünyasını yok etmedeler,30 gün ömrü olan arılar, geldikleri yere  yağış soğuk olup polen olmadığın dan 5 sene yaşayan ana arıyı besleyemediklerinden yok etmekten öteye gidemezler..

Çünkü mevzuat baştan başlamak arı bile sevkiyatlar hava şartlarına göre tarım müdürlüklerinden izin kontrol yapılsaydı bunlar yaşam alanları ve bal doluluğu yaşardık ballı satmak değil koç kovan satma peşinde olanlar bilsinler ki arı katlıya mı yapmak tasınız.. Bir arının hesabını yapamayan, bilsin ki geleceği yoktur. Arı bu dünyada yoksa bilin ki yaşamda yoktur…

Kovan ve Arı  almak ve sevkiyat yapmak istiyorsan 5 mayıs 29 mayıs arası  yapın şartlara uygundur, bu tarihte uygulama yapan kazanır….Arı ölümlerine son verin…Arı yoksa aşılama olmaz….Arı yoksa yaşam olmaz. Bir inçe düşünki  insanlara önem verdiğinanlarsın.. Yoksa yoktur….

Dünya  hep kendini yeniliyor sizlere gösteriyor ya siz ne yapıyorsunuz .
 
DUYURU MODÜLÜ
ZİYARET İSTATİSLİĞİ
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam54
Toplam Ziyaret1302534
ALTIN GÜMÜŞ BAKIR DAN ŞAŞMA
AlışSatış
Dolar32.133532.2622
Euro34.932035.0720