• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
   

 SAKLI-ŞİFA    https://www.sakli-sifa.com   

Evren dengesini yakalamak hasta olup çare aramak değil.

Hasta olmamak için hastalığa sebepleri yok etmek.

ARTIK ZAMANI GELMİŞTİR
Musibet bitmeyecek yaratılıştan beri var olan ama bilin hiçbir virüs yaratanın evrenin yaratmış olduğu bedeni içinde algılama senyörleri bağışıklığı yıkamayacak bu insan elinden çıksa da sen yeter ki bedene bedenine bedenlere zarar verme ver dir me.. saklı şifa 

İnsanoğlu kendini çok büyük gösteriyor, evrende ne kadar küçük olduğunu bilseydi, kelimelerin gücünü anlardı gözler, beden ve eller ,insanın karakter yapısını ve içinde ki ruhu ölçer neydin ne olacaksın. saklı-şifa

 https://www.sakli-sifa.com   sakli-sifa.com     https://www.sakli-sifa.com

               Yeni ürünler bölgesel veri tarama      Yeni ürünler bölgesel tarama  veri toplama      Yeni ürünler bölgesel tarama veri toplama                         
ENVİDA EDAT/APP SAKLI-ŞİFA
ENVİDA TOKEN
“SÜRÜCÜ TOPLULUK PROJESİ”
https://www.sakli-sifa.com 

ENVİDA 
EM 1 SM 1 EDAT-APP
EDAT DEPIN İSTER SABİP
İSTER MOBİL CEVRENİZ  
VERİ İZLEME  
“SÜRÜCÜ TOPLULUK PROJESİ”
SAKLI-ŞİFA 

 projeler

EVREN DEKİ BOŞLUĞA
VE SUYA DÜŞEN HER BİR DAMLA
SONSUZLUK GETİRİR BURMAK
SIZIN GENİŞLER YAŞAM BU
ŞEKİLDE “OL DEMEYLE” VAR
OLUŞU HAZIRLAR
 

Envidatoken
 https://www.sakli-sifa.com

Sen yapıyı kur geleçek için
Her şey yerin de olacak sabırla beklersen “gelecek gelecekte bir gün gelecek” sen yolundan korkma ve bekle o kapılar tek tek açılacak zamanlar için geleçek  
SİTE MENÜSÜ SAKLI-ŞİFA
Envida Stake SAKLI-ŞİFA
SÜR KAZAN SAKLI-ŞİFA
https://www.sakli-sifa.com

 https://www.sakli-sifa.com
Site Haritası SAKLI-ŞİFA
Takvim SAKLI-ŞİFA

KIRLARDA BAHÇELERDE KENENİN RAHATSIZLIKLARI SAKLI ŞİFA

KIRLARDA BAHÇELERDE KENENİN RAHATSIZLIKLARI
BAHAR VE YAZ GELİYOR LYME HASTALIĞI ESANSİYEL YAĞLAR TEDAVİSİ 
Lyme hastalığı denilen spiroketlerine (spiral bakteri) cinsinin bir bakterinin neden olduğu bulaşıcı bir enfeksiyon hastalığıdır Borrelia . Enfeksiyon bir vektör, cinsinin Ixodes bir kenelerin ısırması ile bulaşır.

Bu hastalık ilk Lime (ABD) kasabasında, 1975 yılında açıklanan zaman juvenil romatoid artrit bir form tanısı alan çocukların çok sayıda belirgin nedenleri.
Araştırmacılar çocukların çoğunluğu kentin ormanlık kısmında kaynaklanan bulundu nerede kene büyük bir grup. Kenelerin en aktif olduğunda hastalığın ilk belirtileri, erken yaz aylarında dönemi ortaya. Katılımcıların bir numara, bir kene ısırık çağırmak için. Borrelia burgdorferi

 Çalışmanın sonunda, keneler adlı bakteri spiraller ile enfekte olduğu tespit edilmiştir.
 Amerika Birleşik Devletleri'nde her yıl, Lyme hastalığı fazla 200.000 yeni vaka uygulamak ve Amerika Birleşik Devletleri'nde en hızlı büyüyen bulaşıcı bir hastalıktır.

Her üç saat, yeni bir olgu tanı. CDC rapora göre, Lyme hastalığı sadece% 10-12 tanısı? Bu sık sık yanlış maltiple skleroz, fibromiyalji, kronik yorgunluk ve diğer nörolojik hastalıkların belirli bir şekle sahip olarak bu hastalık ile teşhis edilir.
Sırbistan'da, hastalık ilk kez 1987 yılında Belgrad topraklarında keşfedildi. O zamandan beri Halk Sağlığı Enstitüsü ülkede epidemiyolojik durumu izlemek ve Lyme hastalığı muzdarip insanlar danışmanlık olmuştur. Sınırlarımız içinde ikamet keneler yaklaşık% 30 bu sinsi hastalığın taşıyıcılarıdır.

Keneler örümcekler görünüş olarak benzer, kendi faaliyet Mayıs ile Temmuz döneminde en yüksek olduğu. Düşmüş yaprakları ve otları bir yeri vardır ağaçlık bölgeleri, yaşamaktadır. Keneler insan ve hayvanların kanı ile beslenirler. Onların lokma ısırmak için uygun bir yer seçin çünkü kadar tükürük salgılanır anestezi yoluyla, deri yoluyla dolaşmaya duyarsızdır. Onlar, kanı ile beslenirler benim vücut hacminin artırılması başlar ve daha iyi görünür olduğunda. 24 saat içinde kaldırılır ise bakteri transfer olasılığını azaltır.

Kene çıkarmak için nasıl birçok olağandışı tavsiye vardır. Hızlı, profesyonel tıbbi müdahale ancak Lyme hastalığı yakalanma şansını artırır. Keneler kendi almaya başlarsanız biz çok kolay tükürük o bakterilerin büyük miktarda atılır bedenini, kırılmış olabilir. Eğer bir yerde dikiş yağı, sabun, krem sıkmak Ayrıca, eğer, böylece bir maç ve ışık. kene yaranın bakretija ve kirlenmeyi ejeksiyon neden yara içine kusmaya neden başlar.

Ellerinizi yıkayın, böylece keneler kaldırmayı deneyin bir künt ucu ile bir cımbız almak, deri ve kene kafasına yakın yalın ucu cımbız ve ters elle çevirmek yönünde yapabilirsiniz. Sadece enjeksiyon bölgesini dezenfekte yaklaşılması gerektiğini kene çıkarıldıktan sonra (aksi, dezenfektanlar yara içine kusma kene teşvik).
 Doktora gidin ve kene ısırık rapor emin olun. Cilt üzerinde belirtilerden bir ay içinde kronik formda bakterilerin yayılmasını ve hastalığın ilerlemesini engellemek gerekir reçete antibiyotikler, eğer Ardından doktor enjeksiyon durumunu izlemek ve. Hastalık% 20 sergi ikinci aşama, ve yaklaşık% 5 zamanında az veya hiçbir sonuç% 68, yakalanması halinde hastalığın üçüncü ve en ağır formu geliştirir.

 LYME HASTALIĞI AŞAMALARI:
 Birinci aşama: 3-32 gün yerinde, (derinin normal rengini, etrafında kırmızı bir halka görünüyor, merkezi değişikliği) halka yayılır belirli bir kızarıklık ve şişme (eritem migrans) vardır. Bu değişiklik aynı zamanda hiçbir acı yoktu derinin diğer bölgelerinde oluşabilir.

Bazı durumlarda, kızarıklık erken görünümünün bir eksikliği ve tan daha zordur ve genellikle hastalığın ikinci aşama olarak, çok daha büyük olasılıkla bu insanlar vardır. Ateş, kırıklık, baş ağrısı ve ense sertliği (menenjit görünen bir işareti), kas ve eklem ağrısı, iştahsızlık ve genel halsizlik

Bu aşama genellikle genel belirtiler eşlik eder. Grip benzeri belirtiler birkaç hafta birkaç gün sürebilir.

Bu dönemde, antibiyotik terapiyi daha hastalığın ikinci aşamada büyümeye devam edeceği şansı kullanmak istemiyorsanız.

İkinci aşama:% 50 olguda birkaç ay sonra ağrı ve bazı eklemlerde şişlik var. Bu tür saldırılar yaşam kalitesini bozar ve kalıcı sakatlığa yol açabilir eklemlerdeki kronik inflamasyon, insanların% 20 ile, birkaç kez kalır tekrar edilebilir.

Bu aşamada, bu mümkündür, ve Bell felci kişi, aritmi ve karditi, menenjit farklı oluşumları.

Üçüncü aşama (kronik faz): artrit, kardit, konfüzyon, halsizlik, bozulmuş motor becerileri, ince hassasiyetler kaybı, göz hastalıkları.

Bu aşamada, bu sinir sistemi bozukluklarının seviyesinde ifade edilmiştir. Hastalarına genellikle tekerlekli ve yaşlılar için bakım ihtiyacı bulunmaktadır. Şiddetli sakatlık sonunda ölüme neden olabilir!

Tanı herkes ponksiyon yerinde bir kene, genel klinik resim ve değişim tarafından ısırıldı bu uygulamaya dayalı yapılır. Birkaç hafta yapılan ve serolojik analiz edilebilir sonra (algılamak için yeterli antikorlar olmadığı zaman onlar, erken hastalıkta olumlu).
 Bu Starane GP en az üç ay boyunca takip zorunludur.

Temel tedavi güçlü antibiyotiklerin oluşur - tetrasiklinler, (sadece yan etkileri ve candida aktivasyonunu geliştirmek için şansını artırır) daha uzun bir süre kullanılmıştır. Hastalığın ilerlemesi üzerinde hemen hemen hiçbir etkisi yoktur başka maskeleri semptomlar ve mevcut tedavinin ilerleyen kullanımı. Lyme hastalığının tedavisine gelince Modern tıp hiçbir cevabı yoktur.

Burada nedeniyle esansiyel yağları, doyacaksınız Lyme hastalığı ile uzun bir savaş negatif serolojik bulguları elde etmek için başarısız olduktan sonra, (Lyme hastalığının tedavi anlamına gelir) (mesleğinin doktor) kanıtlarını görebilirsiniz.

Aynı siteden diğer ifadesinde: "Ben düşen saç o kadar hasta oldu, ben gri renk vardı ve ben çok anoreksik oldu. Tanısı Lyme ile hastalığın sonunda çok testlerden sonra. (Ben kadın olduğum için) ben bile Lyme hastalığının olağan listesinde değildi belirtiler vardı testislerde ağrı dışındaki tüm belirtiler vardı.

 İlaçların ben yarardan fazla zarar vardı çünkü yıllardır alternatif bir tedavi arıyordu. Hiçbir şey çok yardımcı olmadı, bu yüzden içenlere uçucu yağlar kullanmaya çalıştığınızda önerdi ben çok şüpheci oldu. Sonunda, ben beni yalnız bırakın olacağını umarak, ben ne öne sürmüştü çalıştı.

Ben gerçekten beni yeni doğal tedaviler yardımcı olabilir verolava olmadı. Ben çok şüpheci oldu ama doktor ile istişare esansiyel yağların düzenli kullanım 5 ay kalp için bana tüm Ben 17 godian gördüm tedavisi, ancak tıp kaldırdı sonra (ve doz azalır).

LYME HASTALIĞI  ile ESANSİYEL YAĞLARIN KULLANIMI İÇİN                                                     
ÖNERİLER:
- s ıla yağı ağrı ve enflamasyonu kolaylaştırır, eklem ağrıları lokal olarak kullanılan olabilir
- Yağ, ylang ylang sinir sistemi ve yatıştırır
- Baş ağrısı için  , lavanta ve buhur ağrıyı alir
 Bu yağlar Lyme hastalığı tedavi olmaz ama birçok gündelik belirtileri üstesinden yardımcı olabilir. Ne gerçekten Lyme hastalığı ile esansiyel yağların bakterilerin protokol kullanımını yok edebilir. Daha bakterisi  yağ kullanılması tavsiye edilir.
İlk Yabani Kekik Yağı
Sinameki 2 Yağ
Üçüncü Karanfil yağı
Kekik 4 Yağ
 Melisa 5 Yağ
Bu ağır yağ kullanım 5-8 gün sonra genellikle hastalığın bozulma bakteri ve onun kana dökme endotoksinlerin büyük miktarlarda yok olmasına neden olmaktadır çünkü olur. Karaciğer toksinler serbest kaldığında, büyük bir gelişme ve subjektif semptomlar (yorgunluk, ağrı, nörolojik bozukluklar ve aritmi) ortadan kaldırılması vardır. Bu fenomen bazen tarafından genel iktidarsızlık ve motivasyon kaybı nedeniyle oluşur intosikacije, hastalığın belirtilerinin daha kötü olabilir.
Bu periyottan dinlenmek için vücudunuz izin ve (- güçlü detoksifiye mineral zeolit kullanılabilir detoksifikasyon) Otto'nun büyük miktarda ile başa çıkmak için ona yardım etmek esastır.
 
1 her gün suyun ağırlığının% 80 içilmelidir.
Bir kişinin% 80 100 kg yer alır, örneğin, 80 oz. Biz ölçüm bu birimlerin alışık olmadığından mililitre oz çevirmek için daha kolay olacaktır.
Yaklaşık 30ml 1oz. Hangi sonuçta 80 × 30 = 2400ml demektir.
Sonuç - su yaklaşık 2.5 L içmelidir 100 kg her gün ağırlığında bir kişi!
Bu öneri nedeniyle tedavi bültenleri tüm iç organların çalışmasını attırır (ve genel durumun bozulmasına yol açar) ölü bakteri toksinlerin büyük miktarda sırasında önemlidir. Bu vücut dışına kısa sürede toksinleri temizlemek için yeterince düz suya girmek için bu nedenle çok önemlidir.
2 Bu protokol 45 gün boyunca takip edilmelidir
Bir yemek kaşiği içmek Aşağıdaki yağları karıştırmak gerekir sonra sabah 
Not: daha fazla veya daha az kaynatmak aşağı bu tavsiyeye birçok farklı protokoller var.
Yabani kekik yağı 4 damla
Sinameki yağı 4 damla (tarçın benzer bir bitki)
Karanfil yağı 4 damla
Buhur 2 damla
Iki hafta boyunca bu yağ içecek karışımı, iki haftalık bir duraklama böylece. Borrelia (bakteriler) çok akıllı ve onlar     şok kaydedilmiş olduğunu  hisedilir şekilde , biyofilm yapmak ve üreme için daha iyi koşullar için bekleyin. Bu nedenle, tedavi değiştirilebilir olduğunu ve bakteri ayarlamak için zaman yok olması önemlidir.
Öğle yemeği yerken   dilin  ekmek altında melisa (Melissa) iki damlatılir 

3 .Oğulotu biyofilm yıkar ve diğer yağlara bakterisid etki sağlar.
Borrelia hücre içerisinde gizli bir koruyucu tabaka (biyofilm) oluşturmak edebilmektedir.Bakteri girdiğinde hücre kullanılamaz antibiyotik olur. Neyse ki, uçucu yağlar hücreye kendisini nüfuz kadar küçük moleküllerdir ve bakteriler yok edebilir. Terapi dolayı temel yağlar, Lyme hastalığı durumunda üstündür!

4-5 Öğleden sonra  - yağ aynı karışımı ve yemek sırasında veya yemeklerden sonra bir kapsül içinde  verilir

6-Yatmadan  sığla yağı almak ayaklarınızı ve omurga ovmak (zeytinyağı seyreltilmiş).
7, örneğin, besin takviyelerini de tavsiye edilen balık yağı (bir çorba kaşığı), hindistan cevizi yağı, E vitamini, D vitamini, C vitamini, 

 8.Gıda itibaren  şeker, tahıl, yağsız süt ve tüm işlenmiş gıdalar  yememek
 Diğer protokol dağılımı özellikleri (daha fazla vardır ama hepsi son derece etkili):
Yabani kekik 3 damla
Karanfil 3 damla
Kekik 3 damla
Sinameki 3 damla
Melisa 3 damla

Siz iki hafta içebilirsiniz, ve iki hafta bir mola (ve dolayısıyla 45 gün). Her zaman yemek ile ya da bir su yeterli miktarda bir kapsül içinde korunan bir yemekten sonra içilir.
 
ZİYARET İSTATİSLİĞİ SAKLI-ŞİFA
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam35
Toplam Ziyaret1309055
ALTIN GÜMÜŞ BAKIR SAKLI-ŞİFA
AlışSatış
Dolar32.787732.9191
Euro35.540735.6832