• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
   

  SAKLI-ŞİFA  https://www.sakli-sifa.com  

Evren dengesini yakalamak hasta olup çare aramak değil.

Hasta olmamak için hastalığa sebepleri yok etmek.

ARTIK ZAMANI GELMİŞTİR
Musibet bitmeyecek yaratılıştan beri var olan ama bilin hiçbir virüs yaratanın evrenin yaratmış olduğu bedeni içinde algılama senyörleri bağışıklığı yıkamayacak bu insan elinden çıksa da sen yeter ki bedene bedenine bedenlere zarar verme ver dir me.. saklı şifa 

İnsanoğlu kendini çok büyük gösteriyor, evrende ne kadar küçük olduğunu bilseydi, kelimelerin gücünü anlardı gözler, beden ve eller ,insanın karakter yapısını ve içinde ki ruhu ölçer neydin ne olacaksın. saklı-şifa

 https://www.sakli-sifa.com   sakli-sifa.com     https://www.sakli-sifa.com

               Yeni ürünler bölgesel veri tarama      Yeni ürünler bölgesel tarama  veri toplama      Yeni ürünler bölgesel tarama veri toplama                         
Envidatoken
 https://www.sakli-sifa.com

Sen yapıyı kur geleçek için
Her şey yerin de olacak sabırla beklersen “gelecek gelecekte bir gün gelecek” sen yolundan korkma ve bekle o kapılar tek tek açılacak zamanlar için geleçek  
Site Menusu
Envida Stake Katılım
SÜR KAZAN
https://www.sakli-sifa.com

 https://www.sakli-sifa.com
shop.drivemining
 shop.drivemining
Site Haritası
Takvim

DIŞKILARA GÖRE VİRÜS HALSİZLİK BELİRTİLERİ SAKLI ŞİFA


DIŞKILARA GÖRE VİRÜS HALSİZLİK BELİRTİLERİ SAKLI ŞİFA   

“Korku güçlü bir silahtır yapar ve yaptırır” “ Korkusuzluk korkunun kabusudur, ve en güçlü silahtır”

 Her şeyi okuyarak ders çalışarak hayat yaşama sertifikası alın. (Ona hiçbir şekilde şartname yok herkese açık yaratılan vücuda zarar verme “ Dışkılara göre virüs halsizlik belirtileri “

Bu bir hatırlatmadır…Siz sağlıklıysanız bilin ev hali de sağlıklıdır, şayet bir şeyler ters gidiyorsa bilin ki yediğiniz den dir…Birde rengi budur ,şudur deyip, hastalık hastası olmaktan çıkın….Vücut kendini onaran ,geçen asırlarda gelen bilim, hikmetin işaretidir, Bilimi iyi kullanan, nefsine hakim olan ,insan sağlığını sağlama alır…Nefsine hakim olamayan bilim bilsin ki hastalık virüsü mideden başlar bağırsakta, varisleşir, yaşam ve ölüm başlar ve biter

Peygamberimiz (sav) Bile bal şerbeti önermiştir. Bağırsaklar temizlensin diye onun için  bitki, Akıl içinde  ilim, bilim , cennetten  inmiştir  şifa yedimize dikkattir hastalık bağırsakta  başlar. 

İbni Sina “Can bağırsaktadır” derken Hipokrat “Bütün hastalıklar bağırsakta başlar” der.   “Ölüm bağırsakta başlar” Dağdaki Çobanda Can boğazdan ölüm Bağırsakta. sözüyle özetler. 

Hemen sokağın başında, veya köşeyi dönünce, yok orada değilse bil ki 500 geçmeyen aile doktor sağlık ocağındadır.. Sağlık bu kadar yakınken, sıkıntılarınızdan ne den yakın, sağlıktan  uzaktasınız….Sen yanlışlıkları görmezsen bil ki yanlışlıklar büyüyecek…

Hala oturuyor musunuz sağlık üç adım ötenizde…Ne kadar korku var ise bilin ki tüm kötü enerjiler virüsler üzerinize gelir, Korkunun üzerine gitmek her zaman dilinki virüsleri yok edersiniz.. Bu her işte aynıdır ,korkuyu yenmek maneviyatı yüksek tutmaktır..

 Bu günün hesabını yaptın, göbeğini kaşıdın, elini avuçladı, pantolonunun ağını düzettin, oturdun yarının hesabını da yaptın ,peki yarın olmazsa, yarından sonrasının hesabını yaptın mı…. 

Onlar göbek kaşırken el avuçlarken ,hala neden bakteri virüs şirketler beslemektesiniz…Kimsede kabahat bulmayın suçlu arıyor yakalamak istiyorsan ,önce .kendinden başla            

29 Mayıs 29 Eylüle Zaman gelmiştir
Sağlığınız hakkında birçok şeyi, dışkınızın; rengi, kıvamı ve ne kadar sıklıkla tuvaletinizi yaptığınızdan öğrenebilirsiniz. Ve gerekli önlem almaya çalışabilirsiniz. olan birçok kişinin şu an hasta korkusuyla bende bir hastalık çıkar korkusuyla doktora gitmemekte ısrarda edilse bilininki her sizler bizler onlarda tuvalete gidip dışkılarına bakmaktalar, gitmeme diye bir lüksleri yok her kez o yoldan geçmekte, vücuttan tahliye ediliyorsa ,kokuda olacak rengi de değişik gelecek, sadece uzman doktorlara gitmeniz, sizlerin lüks lokantaya gitmeniz gibi ,aldığınız ,ilaç ve gıdaların ,sizdeki hastalık belirtisi ola bilir…

Bu gün sor evindeki yaşam aileniz, ve sizler, mutluluk güler yüz ,sevgi saygı verebilir ama bunlar yetmiyor ,bilmeyerek ,elinde olmayarak tüm hastalıkları da bulaşabilir, bu gün sorun kaç kişide ev sağlık kontrolü var.. 

Nüfusa göre ve dünya nüfusuna göre Hiç …Zaman eski zaman değil, zaman kurnazların zamanı ne yiyorsan osun….

Sonuç olarak dışkınızın size gönderdiği mesajları göz ardı etmeyin ve mutlaka normalin dışındaki durumlarda  Doktora  danışın. Ertelemek geri dönülmeyecek sonuçlar doğurabilir….

Ben kabızım diye ben buyum diye kulaktan dolma bitki bit ki türleri ilaçlar kullanmayın öncelikle muayene olarak uzman doktorlardan ve diyetisyenlerden öneri ve bilim ,okuyarak araştırarak bitki ve ilaçlar kullana bilirsiniz…Yaratılan düzeni bozmayın ,vücut kendini yenileyen olarak yaratılmıştır Bilim ön tedbirdir…Grisi size kalmıştır..

Kahverengi;
Kahverengi  Dışkının olması gereken renktir. Karaciğerdeki kırmızı kan hücreleri ve kemik iliği parçalandığı zaman  verilen pigment oluşur,  bağırsaklara ulaşır. Kandaki demir, birleştiği zaman dışkıyı etkiler ve kahverengiye dönüştürür. Kahverengi dışkı normaldir ve herhangi bir endişeye sebep olmaması gerekir.
 
Yeşil;
 Dışkının büyük bağırsağa girdiği zaman kahverengi rengini alır. Dışkı bağırsaklardan çok hızlı geçtiği zaman, kahverengiye dönecek zamanı bulamaz. Rengini safradan alarak yeşil olur. Zaman zaman çok fazla yeşil sebze yemekten de başınıza bu problem gelebilir.
 
Siyah   
Koyu siyah, katran karası  Dışkılar size dışkınızda kurumuş kan olduğunu göstermektedir. Bağırsaklarınızda kanama bulunmaktadır ve dışkı çıkana kadar bu kan kurumuştur. Bu renk dışkının size verdiği mesaj iyi bir mesaj değildir.
 
Parlak kırmızı ;
Bu rengin altında yatan mesaj bağırsakların alt kısımlarında bir yerlerde veya   kanama olduğudur. Kesinlikle iyi bir mesaj değildir. Ofis ortamında çalışıyorsanız rahat  mobilyaları tercih edebilirsiniz. 
 
Mukuslu dışkı;
Mukus beyaz veya sarı renkte jöle kıvamındadır ve büyük bağırsağın  zarı tarafından üretilir. Aslında kalın bağırsakta bulunma amacı bağırsağı korumak ve geçişin yumuşak olmasını sağlamaktır. Bağırsaklarınızda ülser varsa bu da mukus üretimine sebep olur. hastalığının bir belirtisi olabilir.

 Yüzen dışkı;
Bu tip dışkılar kötü sindirimin ve bağırsaklarınızda fazla hava bulunduğunun işaretidir. Bu yememeniz gereken şeyleri yediğiniz anlamına gelir.

 Kötü kokulu 
Dışkınızda kötü koku (bozuk yumurta) oluşmaya başladığı zaman dikkat kesilmeniz gerekir.. Eğer bu bir kaç gün sürerse ve yanı sıra kramplar ve ishal gelişirse bir doktora görünmeniz gerekir, hastalığı ile ilgili bir belirti de olabilir.

 Şerit şeklinde ve küçük boyutlarda dışkı
Bu tip dışkılar bağırsaklarınızda incelme olduğunu göstermektedir. Bağırsaklarınızdaki ülser oluşup iyileştiği zaman, yeni oluşan doku eskisi kadar elastik olmaz. Bu da demek oluyor ki bağırsaklarınız eskisi kadar esneklik gösteremez ve dışkı küçülür veya incelir. Bağırsaklardan dışkı geçişi zorlaştığı için de ağrıya da sebep olabilir.
Her şey kolay olarak gönderilse de bilmek bilinçlenmek yemeklerde taze kullanın bilin ki vitamin ve mineraller ekşitmeden pişen yemek besin kaymakları sizlere şifa olarak dönecek.

Bağırsak Solucanları:
Bağırsak solucanları genel olarak, çocuklarda görülmekle birlikte anal bir kaşında sebebiyet vermekte ve sıkça görülmektedir. Bulaşıcı bir hastalıktır.

Bağırsak Solucan  Belirtileri:  Geceleri  Kalça ağzı ve anüs etrafında kaşınma Kız çocuklarında, idrar yaparken vajina kısmında yanma veya kaşınma Düzensiz uyku
Huzursuzluk bağırsak solucanının belirtileri arasındadır. Fakat, bazen bu hastalığa yakalanan çocuklarda herhangi bir belirti görülmemektedir.

Kötü Emilim:
 İnce bağırsağın emme görevini yerine getirememesi sonucu oluşmaktadır. Emilemeyen besinler, dışkı olarak dışarı atılır.

Kötü Emilimin Belirtileri : 
Kötü emilime yakalanan kişilerde, kilo kaybı ve ishal görülmektedir. Ayrıca kişilerde vitamin ve mineral eksikliğinin yanı sıra kansızlıkta görülmektedir.

Hastalığı, sindirim kanalı kısımlarında görülen bir iltihap çeşididir. İnce bağırsağın en son kısımlarında veya kalın bağırsak kısmında görülmektedir.

Kişide yüksek ateş ,İshal Kilo Kaybı ,Kramp ve karın ağrısı , Şişkinlik durumu Anal akıntı ve ağrı ,Kalınbağırsağın son kısmında, Anal bölgede çatlak ,Deride oluşan yaralar ,Eklemdeki ağrılar ,Bazı bağırsak hastalığının belirtileri olarak görülmektedir.

Geceleri kalça ağzı ve anüs etrafında kaşınma bunlar hep belirtidir ,gene de hastalık hastası olmamak lazım her şey akılda, ve kontrollerde, korkuyla bir yere varılmaz…
Kız çocuklarında, idrar yaparken vajina kısmında yanma veya kaşınma Düzensiz uyku, Huzursuzluk bağırsak solucanının belirtileri arasındadır.

Fakat, bazen bu hastalığa yakalanan çocuklarda herhangi bir belirti görülmemektedir. İnce bağırsağın emme görevini yerine getirememesi sonucu oluşmaktadır .Emilemeyen besinler, dışkı olarak dışarı atılır.

Kötü Emilimin Belirtileri : 
Kötü emilime yakalanan kişilerde, kilo kaybı ve ishal görülmektedir. Ayrıca kişilerde vitamin ve mineral eksikliğinin yanı sıra kansızlıkta görülmektedir.
Bağırsak hastalıklarını önlemek için eskilerden beridir kullanılan bir çok şifalı bitki kullanılmaktadır. 

İşte bağırsak hastalıklarını önlemek için kullanılacak şifalı bitkiler.. Bazı Zamanlar geçerli ve mevsime göre yemekte ,tazeyken kullanılmakta haytalarını görmekte olacaksınız..

Adaçayı: Bağırsakta oluşan gazların kesilmesine yardımcı olmaktadır.

Ardıç: Adaçayı gibi bağırsaktaki gaz oluşumlarının kesilmesine yardımcı olur.

Ayva: İshali keserek, bağırsakları kuvvetlendirmektedir. Ayrıca ince bağırsak iltihabını giderir.

Buğday: Kepekli buğday ununu kullandığınız yiyecekleri yemeniz, bağırsaklarınızın düzenli bir şekilde çalışmasını sağlar. Ayrıca kabızlığı ve bağırsak kanserini önlemektedir.

Dut: Aç karnına yiyeceğiniz beyaz dut meyvesi bağırsak solucanlarını söktürmede etkilidir.

Havuç: Bağırsak kanamalarını önlerken, bağırsaktaki gaz oluşumunu keser.

İncir: Kabızlığı gidererek, bağırsakları yumuşatmaktadır.

Kekik: Bağırsak iltihapların iyileştirmektedir. Ayrıca bağırsak solucanlarının düşürülmesinde etkilidir.

Kuşburnu: Bağırsaklarınızı yumuşatır.

Sarımsak: Bağırsak kanserini önlemede yardımcı olur.

Zencefil: Bağırsaklarda oluşan bozuklukları gidermektedir.

Zeytin: Bağırsak solucanlarının düşürülmesinde etkilidir.

Tazelerini yemek piştikten sonra üzeri serpilebilir.. 

Besin etkileri muhakkak okuyun sizlere bir derece faydalı olacak tır.
Renklere göre tedbirler…
 
 
Devam edecek 
DUYURU MODÜLÜ
ZİYARET İSTATİSLİĞİ
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam55
Toplam Ziyaret1302535
ALTIN GÜMÜŞ BAKIR DAN ŞAŞMA
AlışSatış
Dolar32.133132.2619
Euro34.919335.0592