• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
   

 SAKLI-ŞİFA    https://www.sakli-sifa.com   

Evren dengesini yakalamak hasta olup çare aramak değil.

Hasta olmamak için hastalığa sebepleri yok etmek.

ARTIK ZAMANI GELMİŞTİR
Musibet bitmeyecek yaratılıştan beri var olan ama bilin hiçbir virüs yaratanın evrenin yaratmış olduğu bedeni içinde algılama senyörleri bağışıklığı yıkamayacak bu insan elinden çıksa da sen yeter ki bedene bedenine bedenlere zarar verme ver dir me.. saklı şifa 

İnsanoğlu kendini çok büyük gösteriyor, evrende ne kadar küçük olduğunu bilseydi, kelimelerin gücünü anlardı gözler, beden ve eller ,insanın karakter yapısını ve içinde ki ruhu ölçer neydin ne olacaksın. saklı-şifa

 https://www.sakli-sifa.com   sakli-sifa.com     https://www.sakli-sifa.com

               Yeni ürünler bölgesel veri tarama      Yeni ürünler bölgesel tarama  veri toplama      Yeni ürünler bölgesel tarama veri toplama                         
ENVİDA EDAT/APP SAKLI-ŞİFA
ENVİDA TOKEN
“SÜRÜCÜ TOPLULUK PROJESİ”
https://www.sakli-sifa.com 

ENVİDA 
EM 1 SM 1 EDAT-APP
EDAT DEPIN İSTER SABİP
İSTER MOBİL CEVRENİZ  
VERİ İZLEME  
“SÜRÜCÜ TOPLULUK PROJESİ”
SAKLI-ŞİFA 

 projeler

EVREN DEKİ BOŞLUĞA
VE SUYA DÜŞEN HER BİR DAMLA
SONSUZLUK GETİRİR BURMAK
SIZIN GENİŞLER YAŞAM BU
ŞEKİLDE “OL DEMEYLE” VAR
OLUŞU HAZIRLAR
 

Envidatoken
 https://www.sakli-sifa.com

Sen yapıyı kur geleçek için
Her şey yerin de olacak sabırla beklersen “gelecek gelecekte bir gün gelecek” sen yolundan korkma ve bekle o kapılar tek tek açılacak zamanlar için geleçek  
SİTE MENÜSÜ SAKLI-ŞİFA
Envida Stake SAKLI-ŞİFA
SÜR KAZAN SAKLI-ŞİFA
https://www.sakli-sifa.com

 https://www.sakli-sifa.com
Site Haritası SAKLI-ŞİFA
Takvim SAKLI-ŞİFA

DÜNYADAKİ EN BÜYÜK HASTALIK SAVAŞ VİRÜSÜ STRES İLACI YOK SAKLI ŞİFA

DÜNYADAKİ EN BÜYÜK HASTALIK SAVAŞ VİRÜSÜ STRES İLACI YOK 

 “Masa başında kaybedilse de kaybeden her zaman kazanır (şaşırır şaşırtılır şaşılan) ise iyi niyet silahıdır”    

 “Sadece iki devlet arası savaş değil kendi ülkende bile senle savaşırlar ekonomi savaşı rüşvet savaşı arkası gelmeyen savaşlar olur. Her türlü yol bulurlar kazanman için dış dünyanın yalaka olman gerek hastalığa  virüse yakalanmamak içinde  bağışıklık aşısı vurulman lazım olmasıdır.”  

Kanser ,ölümcül hastalık dünyada bilim adamları bir çare aramakta, ama dünya büyükleri terör dur diyemiyorsalar ,altında muhakkak çıkar vardır, Dünyaya gelen dört büyük kitap ta yazar ölüm emri vermemiştir.

Hele hele vahşice kıyım asla .Bunun altında bir çapanoğlu yatar, Bu yıl bir haşere ilacı yapar ,haşereleri öldürürsün ama aynı ilaç öbür yıl öldürmez çünkü larvalar bağışıklık kazanmıştır.

Bir kuvvetlisini yaparsın ve böyle gider ,savaş virüsü de aynı bir var bir yok, yok etsen de bir yeni münafıklar ,fitne ,fesat, savaş virüsleri insan sağlığını bozar atar En kolay hastalık olanlar, aslında en beceriksiz ve korkak virüs ırklardır .

Küçük, amaca uygun savunmadan ya da intikamdan anarlar çünkü erdem olamazlar, onların nefretleri, zeka ve akıl yoksunluğundan dolayı, yok etmekten başka bir çözüm tanımaz.!!! Eski yurt dişi ajanların kurduğu senaryo film adı (savaş virüsü yeni kamuflajlı bir ırk )fragman: fitne, fesat, münafık, aksiyon, para ihtişam, dev armatör şirketler ,dünya devleti kurmak , filimin sonu unutulan güç doğal afetle insan ırkının sonu…. "Çünkü 20-30 yıl geriye gidelim daha da geriye gidelim  bir yere gittiniz çomak soktunuz ,bir de ne göreyim sahipsiz zenginlik ,ne yapalım ,dendi ,münafıklar ,fitne ,fesat çıkarıp, yeni aynı soymuş gibi ırk üretildi ,”Rabbimin” her canlı sebepsiz gelmedi ama insan oğlu öyle savaş virüsü üretti ki .. 

Haram zihniyet dünya hakimliği ne sahip olma hırsı ,çıkar ve zenginlik ten başka bir şey değil. Hayatta paylaşmayı bilsek ,savaş virüsü olmaz ,insanoğluna halbuki nimet ,hikmetleri paylaşın ki fitne fesat virüsleri savaş virüsleri olmasın .Çünkü hepimiz ,aynı güzelliği, aynı anlayışı ,yaşam için sağlık için. Belki anlayışlar ,farklı olabilir, aynı dalda olmasak ta ,aynı tohum ,aynı insanoğluyuz çünkü insan ırkıyız. 

“İnsan, samimiliğini kaybettiği anda Allah'tan uzaktadır. Samimilik, kalbinin  “Allah yolunda” yolunda yürümek demektir”

Eğer başkaları yaşaması için bir şeyler yapmıyorsan ,vaktini boşa harcıyorsun
"Kin taşımak yanan bir kömür parçasını başkasına atmak için eline almak gibidir. Sadece kendini yakarsın” Dünya sahipsiz değildir. ”RABBİM “ cevabı verir. Ya bu gün ,ya yarından sonra.

"Hiçbir silah insan ırkı kadar küvetli olamaz .Silahı yapanda insan ırkıdır. Ama unutulan güç en büyük silah doğadır. ”Kimse karşı koyamaz".!!!!
                                        
Savaş virüsün devamı  Perde 2
Savaş virüsünü çıkardılar satranç ta oyun hamleleriyle strateji değiştirerek dostu düşman hamlesiyle şah mata sürdüler …Kananlar, kandırılanlar ,kandıranlar aynı kişide olsa …

Kandıranlar şirket ler paraları doldurdu kananlar gözlerini ve görmeze geldiler, kandırılanlar kardeş kardeşi yok ederek kanlarıyla kan akıttılar….Kazanan kandıran zannedilse de bilsin ki kaybedendir…Geçmiş te olduğu gibi Afganistan sahneleri ..Bu süre çok tehlikeye gidi yor…İnşallah rabbim bir şekilde kalplerine rahmet verir…
 Savaş  virüsün  devamı  perde 3 BÖLÜM  51/52/53

35 yıl öncesi plan oyun hazırlık son on yılı hikayesi  arap baharı adıyla düzenlenen  onlar için çıbanları yok etmeyle başlar, Büyük savaşlar 3 dünya savaşları amaç ama zamanı var diyerek Terör odaklı yeni çıbanlar YETİŞTİRİP  yerleştirmek AMAÇLARI BÜYÜK ÜLKEYE UZANMAK oyun başlar kendinden olmayanları kandırılacak ve kananlar hazırlanır terör çıban geçmişten gelen çıbanlar kendilerince ayrı gruptan terörler  başlar oyuncuları sahneye alırlar haydi oynayın oyunlarınızı kim galip gelirse grı kartı kapar 53 /54 perdede oynar……

Dünyada terör savaşlarına bir şey yapamayacaklarından Büyük ülkeye yolunu  açarlar. Diğer dünya ülkelerine bir yumak verir oynatırlar parçalanan yumak onlardan olmadığı için ses çıkarmazlar ve çıkaramazlar… Amaçları denize ulaşmak baktılar yukarıdan olmuyor hikayesiyle aşağıdan oyunun içinde B planı devreye geçer amaç buydu aşağıdan denize ulaşmak kolay  olup….

İçerisinde sesi çıkmayan ve oyun kurucusu  hayali senaryo hazırlayarak aşağıya inen gruba sözde terör denen guruda bir bahaneyle yukarı hamleyle yukarı ve aşağıyı birleştirerek  Hayal ettikleri BÜYÜK ÜLKEYİ KURMA  Adımları atılır…Arada ölen mazlumlar bir hiç uğruna ölmekte ama bilsinler ki bu mazlumların hesabını çok kısa zamanda  Rabbim Tanrı HESABINI verecek zaman sizler için uzun olabilir ama şunu bilin ki Yaratan felaketlerinden kurtulamayacaksınız…

Peygamberleri istemeyen millet olarak hep arayış içinde olacaksınız içinizdeki 666 göz maske takmış millet olarak anılacaksınız. Oyun PERDESİ Devamı…Fragman Daha yukarlarda KAOS….

Savaş virüsü
(51 ,52 ,53, Eyaletler) SAHNE 4  Yeraltı  şifreyi verdi  eski ajanlar abayı gösterir gibi gösterirler hâksiz yere girilen ülkeye bırakılan virüs hırçın şekilde çıban yaptılar şimdi bir bahaneyle tekrar petrol için girdikleri yere çıkardıkları çıbanı yok ederek tekrar petrole sahiplenmek işleri  çok iyi yönetenler 1969 tekrar yaşatarak şu andaki başkanlarının başını yakmak için plana girerler bir atışta 3,4 kuş vurmak amaçları ,parça dıkları ülkeyi üst kurarak gelecek 100 yılın temelini atmakla orta doğuya sahip olmak..

Amaç kaos çıkaranlar şirket petrollerine sahip olarak zenginliklerine zenginlik yaparak oradan uyur gibi gözüken ülkelerine daha güç vererek (BÜ) yolunda yürüyecekler…Ama çok derim tehlikelere girecek farkında değiller…. Çünkü gören çok iyi bilmekte.. Az ramak kaldı mazlumların intikamını doğanın gücü farkında değiller.. Sahne devamı çok. Siz istediğiniz kadar finişi bitirebilirsiniz.

               Ama gören göz felaketler zincirini gösterecek Anlasınlar diye..
4  çü bölüm sahne 1
Her türlü yolu deneyen, ve başkanların değişmesiyle ,kendi ülkesinde sopa altında kalan, iktidar, şeytanın esiri olmuş ne kendi halkını ne de masunları gözleri görmeyen az olup çok görünen ,gücü iki parmak arasında sopaları gösterip, ayrı yoldan değişik oyunlara girmekle sınır ve okyanuslar, tehditler bahanesiyle ,ülkeyi kendi eyaleti görmek  içer dek ileride emir komuta zinciriymiş görüp piyonları sürse de silah lojistik destek verseler de başka işin içinden çıkamayanlar, başka ülkelere gidip oraları gülücüklerle tehdit varmış gibi bak böyle olursa böyle şöyle olursa şöyle, gülücükler altından sopa gösterenler..

100 yıl önce oyunlara gelerek arkadan vurulanlar, gene aynı sahneyle vaatler verilerek, bu sefer gerçekten kuyruklarını kaptıranlar ,Kuyruğu kapan karşı destek almak için Avrupa yı gezen ve askeri birlik olan birliğe bak çekilirsem şu bu olur onlara sopa gösteren güç ,oraların desteğini alarak, atta şu ana kadar sesi çıkmayan yavru kartal büyümüş, hal ve hareketleriyle, büyük gök yüzünü HAVA TRAFİĞİNE hakım olmak isteyen ,ve teknolojiyle  saldırıya geçen yavru kartal ANASI  SLAHI ,BABASI  NIN SİLAHI   ve başkalarını maşasıyla piyonları bir oyana bir buyana çeviren fitne fesat ağızlarından salya akan şirketler, gerçek sınırları koruyan “şahinlere karşı sert tehditlerle” ağızlarından iştahla çıkan salyalar ,çılgına çevirircesine ne köpükler çıksa da ,daha çok hızla silahlar, ölüm makineleri verilse de içerdekiler hayalleriyle kalsalar da ,eninde sonunda anlasalar da, yalı kazanın içinde olduklarını bilseler de, oradaki yakılan kıvılcımlar eninde sonunda alevleri bu oyunu hazırlayanların ocaklarında yanacaklarını  ,şimdiden bilseler bu oyunlara girmezler.

Çünkü onlarda biliyor ama ölenler onlardan değil, ne ,ne kadar blöfle, restlerini alırız hayaller içinde olsalar da bu nu gören” Tanrı “Allah ”İnsan ırkına son dersi vermekte.ve göstermekte ….

Şu anda denizler kaynamakta ebabil kuşları, hazırlıkta, otlar, ağaçlar, ısılarını arttırmakta, karanın hızla ısınması denizlerin soğuması afetlerin ,yer hareketlerin zamanına az kaldığını, bilmeleri onların…Yok olmaları değildir.. Sahne arayışları diğer tarafa geçişte anlaşılacaktır.. Bu dünyaya 4,5 milyar yıldan beri neler geçti neler…
Evrim geçirenler mi.. Ama “YARATAN” En kıymetli insan ırkını gönderse de dünya üzerine…Şeytan yolunu bulsa da “Habil kabili” fitne fesatla kandırdı…

“Yiğitlerin çöl kum fırtınasında gözlerine kaçan kum zerrecikleri gökyüzüne semaya çevrilmiş yüzlerine bir damlası düşmesiyle, sadece gerçekleri görmeleri bir geçede ,yerle bir olacağının kanıtı olacak” “Geçmiş asırlarda olduğu gibi”

Yakın yıllarda görüleceği bir işaret olacağını kendi gözleriyle görecekler,  "Göklerin ve yerin mülkü yalnız “Allah'ındır”. O diriltir ve öldürür.  Sizin için "Allah'tan" başka ne bir dost ne de bir yardımcı vardır" Sahneler bitmeyecek devam edecek…

Her ne kadar sahnelerde çevirseler bilsinler ki dünya yaşamı zamanda olsa ölümle zamanın olmadığı dünyaya geçişiniz varı..

Dünyanın nasıl var olduğunu ,  Dünyanın nasıl son bulacağını  görseniz de haber vermek için yanlışları yaptıklarını söylemek için dönmek istesen de dönemeyecek zaman kırılması yapamayacak o yaptığın açıları neslinde gördüğün zaman kahrolsan da…Nafile oluşun… Filimin koptuğu an. .Tüh….Kelimenle kalınca….

 4.çü Bölüm 2 sayfa senaryosunu çıkarmışlar çekim yapmamışlar sayfalar kaybolmuş.. Fragmanı kısa özeti şöyle…

Bir büyük ülke düşünün ,o ülkenin yanında büyük ama gücü az olan bir ülke ,büyük ülkeden300 yıl öncesi büyük ülkenin bir kısmı gücü olmayan ülkenindi, ama içlerimde can ağrısı bulunan fitne fesatla  ülkeye bir başka ülkeden destek gelir, size silah, güç ,danışmanlık vereceğiz, gerekenleri yapın arkanızdayız, diyenlere o büyük ülkenin HALKI acaba ülkeleri için ne yaparlardı ,diğer sayfalar tayfunlara  kapılınca uçan sayfalar çekimi ondan yapılmadı……

Dünyayı  “Yaratanın” tüm din kitabında kısasa kısas, etme bulma, YASASI Kanunu olduğu halde, bu can yakmak niye.. Filim çekimi bile senaryoyu okumak bile ,destekleyen ülkenin geleceği bile yok oluşuna delalettir.. Çünkü içerden kopmalar başlamıştır.. O büyük ülke, içerden 3 ,5 kişin şirketlerin ,oyunu olduğu anlasalar da, Hep Halkın gücü galip gelmiştir.. Her zaman adalet halkın yanındadır.. 
 
 4 cü bölüm 3.4.5  sayfalar.. çekilmez 2 çi sayfa kaybolmuştu .Beklemeye alırlar..
şimdi başka yerlerde sahne çekimleri yaparlar 5 ASYA KÜZEYİ 6 ASYA GÜNEYİ...
                                         Savaş Virüs Kokmakta
 Gene İngiliz kokuyor, ve kanlı para babaları ,oyunda, amaçları Müslümanlığı iyice kızdırmak ,Hindistan ,Pakistan’ı ,Malezya ı Bangladeş ,alacak kanlı savaş biraz daha kazanmak için insanlığı yok etmek...

Yıllar önceki sahne Müslüman kılığına girmiş ,Hindistan ortasında onlar için kutsa, ineği kesme girişiminde, bulunan, İngiliz, ve içerden Hintli hanince planlanmış ,bazı Hintliler le ,Müslümanları düşürenler, şimdide ,Asya da oyunlara hazırlanmış orada da yıllarca savaşmış ,İngilizler başkalarını sokarak ,savaş fitilleri yakmıştır...Bu hızla seri katliam yapanlar ,bilin geleceğe plan yapmaktalar...

Sadece kışkırtarak bazı Müslüman devletleri içeri sızmasını beklemekteler, çünkü orada açılacak ,savaş, sonradan kurtarıcı gibi melek maskeleri takıp, daha büyük savaşlara açarak, güney Asya’yı ,Müslüman ,Budizm ,kışkırtmak, burada mazlum Müslümanları yok etmekle ,diğer Müslüman ülkeleri, SALDIRI PLANLARI YAPMAKTALAR...Amaçları “Türk ırkını” yok etmek bilesiniz...Ne alaka derseniz de oturun düşünün...Sonra karar verin..

Etrafta 100 milyona geçkin Müslüman var....Sadece 100 imanlı korkusuz kahraman,1 silahla 10 canıyı,10 silahla bir pusu, bir pusuyla,100 silah bir bölgeyi ,teslim alır...Eller dilenmek için değil, kelle almak için....Ne gaddarsın diyeceksin...Delikli namlu çıkınca ,malalar, satırlar ,Kılınçlar unutuldu...Oradaki coğrafi yapı dağlık, vur yok ol müsait, sen imanla başla gerisi gelir ve gelecekte...

Sen hem kendini, hem de, halkını koruyacaksın....
Afganistan, ırak, Libya, yemen Suriye ,yaptıkları gibi ,oryada ,el atarak, biraz daha ölüm derler..1969 ve 1857 leri unuturlar ve yeniden 2017 ve sonrası yıllara hazırlanırlar.. Orada Asya’nın Türk kalesi Pakistan olmaması bilin ki, Maskeli şeytanlar Müslüman devletlerini yok etmektir.. Oralarda Diş küresel güç hep yenilmiştir..
Eksi artılarla insan enerjisine kışkırtıcı ,enerji vererek “Habil kabili” oynamaktalar ve oynatmaktalar.

Şunu bilin ki denizlerin kaynadığı, Karaların sulara gömülecek gün yaklaştı...”Hz Süleyman” zamanındaki gibi içlerine şeytanlar girmiş...Bir “Hz Süleyman” daha gelir.. Mazlumları koruyan mücahitlere inecek iman güç karşısında ,kimse duramayacak....Hamleyi 7 adım düşünün...O zaman şah mat yaparsınız...
İman güçleri varmasına an ve an kalmıştır...Dağların yarıldığı lavların fışkırdığı, bir kıvılcımla, meşaleleri yakmak güm ay yıl sene koyduğunuz ,şey, İMAN GÜCÜNDE ZAMAN VAKİTTİR...

       “Dağlarda kurt kalmayınca en küçük fare bile aslan olur”
  Yapacağın hamleyi 1,den 7 atla katliam biter, fareler tünele kaçar. 
Düşman senin sırrını bilmedikten sonra sahada eşit sin senin tek gördüğün 10 binler olur.. Senin bıraktığın yerden başkası gelir.. Mazlumları korur.. Kaçarak nereye kaçacaksın, kaçtığın yerde de öleceksin...Yaşa yaşat ,yada imanlı öl..
Sahne 4 bölümü sayfa 7   Şeytan oyunu
Yeni savaş virüsü...Öyle senaryolar yazılıyor ki
Böyle kalleş oyun görülmedi, emperyalizm güçler öldürerek insan ırkını yok ederek devlet kurmaları şaşılacak bir şey nasıl göremezler görseler de kim bunlar...Devlet içinde devlet kurduracaklar ,kurduktan sonra yok edecekler ,ve amaçlarına muratlarına ererken gene içerde yanıldıklarını anlayan asıl sahipler içerden ,içerden bitmeyen insan ırkını yok ederek kendileri de yok edecekler.. Ya sizler kimsiniz ,bu mazlum insanlardan ne istersiniz...

Mazlumlar hiç mi sormuyorsunuz bu gün rahat olabilir ama yarın hiç böyle olmayacağını bilerek, bu nefsinize yarın neslinizi yok etmektesiniz...Sizlerin ben benim dedikleriniz bilin sizin gelecekte düşmanız anlayınız...Anlamak istemeyen istetilmeyen kim derseniz sizin topraklarda gözü olan emperyalizm güçlerdir...İç içe yaşadığınız kardeş bildiğiniz, kardeşini bile kandıran kanına giren emperyalizm maske takmış şeytandan başka değillerdir..

Ama bilin gelecek tehlikeleri gören Kardeşleriniz var, Komşunuz var ama sizlerin uyanmanızı bekler  hayallerinizi, hayal ,pembe rüyalarınızdan uyanmanızı bekler.. Sizler savaş bitti derseniz de bilin sizleri yok ederek yeni savaşlar çıkacak .hiç bitmeyecek...Ta ki son maske düşesiye kadar... Dünya kurulduğundan beri bilin Ortadoğu savaş dünya yok olasıya kadarda savaş bitmeyecek...Yaşam nerde başladıysa yaşam orada biter.. İnsan ırkı için biter ,dünya yaşamı devam eder, kim kalmış ise.. Şimdi savaşıyor savaşa sokanlar tatilde..

25 yıl sonra komşularınıza aynı oyunlar başlangıcı yapar planları yapmaktalar,25 yıl önce ırak,25 yıl sonra Suriye 25 yıl sonra yeni oyunlar plan çizmekteler, plan çizenler siz ne zaman akıllanacaksınız... Plana ekleyin Türk hava sahasına girilmez. Not DÜŞERLER..PLAN şimdi 50 yıla ekleyin ve Bekleyin... 

YAŞAM  BİR TARZ  SAVAŞLARI                                 
                               
Dünyadaki para trafik ki korumak için kaoslar, parçalamalar yapılır 100 yıl ileri dünya liderliğine oynarlar  yada insan ırkını bir şekilde GDO gıdalarla insan ırkını hasta düşürür eczane ve hastane kapılarında% 30 orta yaşam % 30  hasta % 30 ruh yapısını !!!!!  % 5 holdingler  % 5 daimi devletler KAOSLAR çıkarıp yakın yüz yılda yeni bir cağ olacağını zannedenler aslında yok olma cağına girip insan ırkının yok olacağını düşünmezler.

Düşündükleri gördükleri  doğru yolu bulduk  hayaliyle yaşarlar çünkü içlerine münafık girmiştir, bilmezler ki sizler ,bizler ,canlılar yokken bile dünya yaşıyordu ,dünyanın sahibi  “RABBİM”  münafıklara mı bırakacak doğanın felaketleriyle bir uğraştırır ki anlayamazsınız ,ne, ve ne olacağını bilemezsiniz. Ama insanlık için bir gül ,bir gülümseme yeter . Yaşam bir tarz .
            
                (Kelime düşüklüğü imla hatalarını bilerek yapıyorum bilginize.
                                              Üzgünüm bir sebebi var  dır.)
                           Bu gün için romanlar yazarlar tarafından yazılır .
                  Sizlere  gelesiye kadar  görünmeyen kahramanlar düzenler.  
 
Konuşan adam allar ,pullar, görselleştirir , her zaman her an  pazarlar ve ekonomisi , kopyası  iyidir bilsin bilmesin her şeyi satar. .Yazan adam bilim ve araştırmacıdır varı yoğu kalem kağıdı alamayacak kadar yoksuldur , yaşarken önem verilmez ,öldükten sonra değerlenir.(Kitapları yaşarken okuyun ,kütüphaneniz tozlanmış)
Dürüst bir insan, daima çocuk kalır... Bir fincandaki kahve gibidir hayatım. Bazen tatlı bazen değildir. Önemli olan kahvenin tadı değil zaten, onu kiminle içtiğidir

YAŞAM CANLILAR  SAVAŞI
                             
Stres olmadan yaşam olmaz ,bazen stres koşturur ,bazen yürütür ,bazen hırs verir ,bazen ,bazen devam eder ,hayata küstürme gelince “RABBİME “ Havale edin, siz geldiğiniz yoldan tekrar yola devam edin Beklemenin mükafatını görecek siniz. Sabır tüm ilaçlara bedel sağlığınız yerine gelecek. Yaşayan canlılar için her kesin başından geçer . Paranı servetini kaybet ,Hayatta yaşam güvenini sağlığını kaybetme.
Her yaşayan canlı gibi bir sade vatandaşım her kesin başından gelir geçer. sen içine sakladığın attığın süre ,şunu bil ki seni hasta düşürecek. 

Değişen bir şey yok.  Yoksulluğu azaltmadan, inancı yükseltmeden zenginliği arttıran ve suç işleme bakımından, sayılardan daha hızlı artış gösteren bir toplumsal şan ,ihtişam, haram zihniyet azaltılmıyorsa sistemin önünde dışa bağlılık tozlanmış dosyalar vardır .!!Dışa bağlı yasaklık kalmadıkça…MMXXlll 

Fikir sahibi olmaya, mal sahibi zulüm ,zenginlik, hırs, ihtişam, olmaktan fazla ihtiyaç duyacağımız gün, gerçek  barış, zenginliğin  sırrını bulacağız... Ama Gelecek.
 “ Dürüstlüğün kuralı yoktur ..sadece dürüsttür. .Tarih kayıtlarında yazar. .anılır. “ 
 OSMANLI TOKATI : Açık bir el, sıkılmış bir yumruktan daha güçlüdür.
“Birileri gitmezse, birileri yapmazsa ,birileri gelir kapıyı çalar…Birileri gider şahadet şerbeti içer arkadan bin şahadet şerbeti gelir.” Dürüst kaybetmez .Kayıt edilir.  
İnsanoğlu maalesef bu önemli gerçeğin henüz tam olarak farkında ve idrakinde değil. “Dünyaya bir şey olmaz!” diye ,diye dünyamızı kendi ellerimizle yaşanmaz hale getiriyoruz .Büyük karteller, gıda üreticileri rant uğruna dünyayı tüketiyor, ekolojik ve ruh dengesini bozu yor, ürettiği GDO’lu (genetiğiyle oynanmış) gıdalarla insanoğlunun hayatıyla oynuyor.(İnsan oğlunu ya bu şekilde, yada, bölgelerde şan ve ihtişam için kaoslar parçalanmalar la yok etmeyi planlayanlar) ama Unutmasın ki her bir filiz ,her ezdiğimiz çim her kopardığımız yaprak her kırdığımız dal vücudumuzun bir parçasıdır)Her kopardığınız parçalar sizlere yüreğinize, kalbinize iğneler gibi saplana çak işte o zaman yaşamak istiyorum haykıracaksınız ve sağlık diyeceksiniz.

Haram : İnsanın vücuduna ve ruhuna kendine ve  başkasına, zararlı şeyler veren dır.
Helal : İse insanın sağlığına ve ruhuna kendine ve başkasına faydalı şeyler veren dır 

 Dünya nüfusunun sürekli artışı, küresel ısınma, sera etkisi ile yağışlarda görülen ani değişiklikler, aşırı yağışlar, uzun süren kuraklıklar,  tatlı su rezervlerinin azalması, suların israf edilmesi ve aşırı derecede kirletilmesi gelecekte yaşanacak tatlı ,içme su ve toprak altından çıkan zenginlik ekonomi ve çıkar savaşlarına götürüyor .Geleceğin  karşı koyulmaz silahı parasal kırız göç ve göçe zorluyor, zorlayacak.   (BU GÜN YADA GEC OLMADAN YARINDAN SONRA) 

 “Bilin ki bugün hepimiz buradayız yapacaklarımızla ama Yarın hepimiz ordayız yaptıklarımızla.”

Bu gün bir doktor ,profesör, olmayabilirim ,bu dünyada “Rabbimin gücüyle” yaşatılıyorsam oku , ilimlik ,alimlik ” yüce rabbim” den istiyorsan  isteyene   veriyorsa ,zenginliği helalinden sizlere vermesini ,benim çoban kalmamı tercih ederim.

GERÇEKLER SAVAŞI 
İnsanları izlerken, tanışırken, konuşurken ,anlatırken ,ön yüzleriyle konuşur, arka yüzlerini belli etmez menfaati ve çıkarları kaybolur diye, işte o zaman siz arka yüzünüzle konuşunki  gerçekleri görebilesin. Kırıldığında insanlarla araya mesafe koymak lazım. Hissediyorlarsa yanına geleceklerdir. Gelmiyorlarsa doğru mesafeyi buldun demektir. Kimseye hiçbir şey öğretemem, sadece onların düşünmelerini sağlayabilirsin. Seni hiçbir zaman çözemez işte o zaman gerçek yüzüyle her zaman iyi günde kötü günde hep yanına gelirler. SAĞLIKTA YERİNE GELİR. SAKLİ-SİFA
"Sende menfaat ı çıkarı olan bir kişi seni altın semerlerde gezdirir .Çıkarlar menfaatler bitince çivili semeri senin  sırtında gezdirir . Başkasına sadakatiniz, kendi başarı kapasitenize ihanetiniz anlamına gelmeye başladıysa, gitme zamanı gelmiş demektir".  

STUTTGART ALMANYA RÜŞVETLER SAVAŞI
            (Sarı,mavi,kırmızı,yeşil Renklerde çöp toplama poşetleri)
1991 - 1997 Yılında Almanya da gezerken bir çöp arıtma tesisi gezerken aklıma gelen bir fikri Türkiye ye  uygulama aklıma gelerek çöp arıtma tesisi kurmak istedim ama ne yazık buna müsa de etmeyerek geri çevrildim. Rapor yüzlerce kişiye iş ,köy ,ilçe ,il ısıtması , elektrik maliyeti yarıya düşmesi  yanı kısaca doğaya ve insanlığa yararı olan projeyi geri itilmesi beni tamamen üzmesi şunu anladım bir gün geleceği 
(Çöp arıtma yakıt rüzgar türbin su itme gücü ve hidrojen soğuk vizyon) gerçekleşecek  anladım . O zamanları alkışçı olsaydım farklı olurdu

Bir köy de çöp artığı 30 günde!!!!
Bir ilçe de çöp artığı 30 günde!!!!
Bir il de çöp artığı 30 günde ne kadar olcuğunu biliyor musunuz.!!!!
Çünkü maliyet sıfır hammaddeyi insanlar üretiyordu !!!!

Biz eski günler değil şimdi önemli günler eskiden bu projelere alkışçı olursan müsade eder ve senden çıkarları varsa ederlerdi yaşın kaç olursa olsun ben gencim diye korkma hayallerin deki projeleri sun büyük düşün canlılara zarar vermeden gerçekleştir korkma eskiden sen mi kurtaracaksın derlerdi ,şimdi zamanı hayallerini, gerçekleştir. Ekonomi ,eko, ekolojiyi  koru ve canlardır . Belki geçmişte bir şey yapamadım belki zamanı değildi ama şimdi yazıyorum.  

                  Gerçek başarı başarısızlık korkusunun üstesinden gelmektir 

"O bunu yapmaz" demek değildir.  "O bunu yapmak istiyorsa bir bildiği vardır" diyebilmektir. 

Yapacağın iş ya bu gün olmaz yarın ,yarın olmaz başka gün ya bu günde olmasın demekle sonsuza kadar gider ,geriye don bak gecen zaman da ne kaybettin ne olacaktı kafanda bin bir soru kalacağına  geçmiş zamana don zaman makineni yakala kırılgan zamana don “ya ALLAH “de. Ya olacakları gör ,Ya hedefleri yakala .İnançla çıkılan yol en kısa başarı ve sağlık yoldur.

VAR OLANI KAYBETMEK  (UMUDU KAYBETMEDEN ) HELAL  LE  KAZANMAK SAVAŞI              
Sen ben yada hiç kimse hayat kadar sert vuramaz. Fakat önemli olan hayatın sana nasıl vurduğu değildir .Önemli olan senin aldığın darbelere karşı .Ne kadar ilerliye bilmendir. İşte böyle kazanan olursun. Acı geçicidir. Acı bir dakika ,bir gün hatta bir yıl sürebilir .

Fakat acı  sonunda dinecektir. Ve başka bir şey acının yerini alacaktır. Eğer vazgeçersen bu sonsuza kadar sürer .Çok küçük bir hata.  yarım adım erken yada geç attığında başara mı ya bilirsin. Her şeyini kaybetsen de, sağlığını ,imanı,  kaybetme, eksik ve fazlayı bul ,geldiğin noktadan başla ulaşamayacağın  hiçbir şey yoktur, inanmak sağlıktır ve kazanmaktır….
 
                 ( Veya Helalle , haramı  tanıma yolu olabilir.)
Haram : İnsanın vücuduna ve ruhuna kendine ve  başkasına, zararlı şeyler veren dır.
Helal : İse insanın sağlığına ve ruhuna kendine ve başkasına faydalı şeyler veren dır 
 
 İLK HAREKET BİR ENERJİDİR SONRASI SONSUZ  ENERJİ  SAVAŞI  
İlk hareketten sonrası çıkan artı eksi bir enerjinin başlangıcı olup su ,havada, ateşte birleşimlerden , mıknatıs zıt kutupları ,dünyanın kuzey ve güney kutupları bir şeyi fanus olarak çevirmekteki ilk hareket dünya yaratılış ta ilk hareket var olduğu gibi  bir enerji çıkacağı her kes tarafından bilinmekte . Bu herkes tarafından bilinirken yanı yenilebilir enerji varken hala fosil yakıp kullanmak nedir sorusu hala bir şeylerin çıkar var anlamını taşımakta .Hala insan sağlığıyla oynamak neyin nesi demek derken tek bir yolu çıkar dünyaya sahiplenmek.

Şunu bilin ki dünyaya sahiplenemezsiniz  SİZİ BİR ŞEKİLDE DATIRIR ve BİTİRİR ta ki var olan enerjiyi “rabbimin “ sizlere akıl beceri vererek insan oğluna sunasınız diye Hikmet ve nimetlerden yararlanmak için sunmuş olup ve bunlardan yararlanın diye sunarken sizler bir şeyler yaparak kaoslara sürümektesiniz .Nedeni yoktur açık olarak bellidir. Kafa yapılarda başarı sağlamaksa son durakta EL ÜSTÜNDE gidecek siniz, Venedik te tek kollu gondola binersiniz eninde sonunda dört kürekli ye veya limuzini de konforlu yatakta. Tercih geride kalanların .Para bile sağlığınızı getiremeyecek. Giderken de bir şey götüremeyecek siniz .Parayı var olanda yiyemiyor ,yok olanda .Geride bir şey bırakmak.

 Var olan dünyamı bozmayın, Bu gün ülke toprakları savunduğunuz ,gelecek nesiller dünya toprakları kaybolmasın diye savunacaklar.

 Enerji bölümünü okuyun....
   Dürüstlüğün kuralı yoktur ..sadece dürüsttür. .Tarih kayıtlarında yazar.. anılır

 HER SEFERİNDE YENİ HEDEFLER ÇİZME TEK HEDEF SAVAŞI
Her hedefe ulaştıkça yeni hedefler çizme sadece işine odakla hedefini  genişlet Başka hedeflere ulaşmak için her seferinde sizden bir parça götürür. Hedeflerinden  geleceğe azda olsa yanındaki gençlere ve hedeflerin doğrusunda onlara da ileriye itmek, bilin ki hem gençleri onlarına hedeflerini yakalamasına yardımcı olmak sizle ruhen sıhat ve sağlık gelecek .

Ama bu günün dünyasında oyunlar değişti herkes bir alttakini yukarıya çekmiyor aksine ayaklarıyla eziyor,  paranın gücü insanlı unutturmuş ,geçte olsa insanoğlu anlayacak .

Teknoloji üst seviyede bulundu ,ama insanoğlu son  teknolojiyi  kategorilere bölerek en alt kategoriden başlayarak her yıl yeni model çıkıyormuş  gibi insanoğlunu sömürmekte masa başı zenginlik insanları ve ülkeleri nasıl hortumlarız hesaplama dertlerinde .

Tabi bizlerinde katkıları var ,hastalık var ,onda var bende niye yok ,onlarda arz ve talep yaparak zehirliyorlar. Yeni bir teknoloji olarak yenilebilen enerji de öyle çünkü ilk hareketten sonra sonsuz enerji elde edilir, bitmen enerjiyi buldukları halde ,…
Bu gün 3 saniyede 100 km hıza çıkan bir arabayı ,bir doluşta batarya 450 km gittiğini söylemekteler ama demezler ki  bitmeyen  bir enerji yaptık demezler, çünkü her sene bir model çıkarmak nasıl hortumlamak 4,5 üretim  imalatçılar fabrikalar dünyayı  nasıl hortumlarız  hesabını yapmakla ,düşüne dursun yeni araba  fabrikaları kurmak isteyen ülkelere eski teknoloji 3,5 milyar dolara kurulan bir fabrikayı o ülkelere kurmak isterler ama demezler daha iyi gelecek teknolojiyi kurdurmazlar ,kurup ne yapacaksın der havasıyla biz sizlere daha ucuz veririz  diyerek geçmişten gelen zihniyet bir kez daha kanılmaz….

Çünkü net kararlar  yenilikçi  bu hükümete 2023 yakışır çünkü güçlü devlet ,güçlü mühendis ,güçlü iş adamları varken hükümette hala eskileri düşünürsek muhakkak bir çapanoğlu vardır..

“Sadece iki devlet arası savaş değil kendi ülkende bile senle savaşırlar ekonomi savaşı rüşvet savaşı arkası gelmeyen savaşlar olur. Her türlü yol bulurlar kazanman için dış dünyanın yalaka olman gerek hastalığa  virüse yakalanmamak içinde  bağışıklık aşısı vurulman lazım olmasıdır.”

 SAAT 04 30 HER SAAT DEĞİŞEN SAVAŞLAR
Savaş değil derler bu savaşlar psikolojik algı öncü birliklerdir.. başka savaşlar çıkar oyunları savaşı...
Savaş muhabere göğüs ,göğüs e savaşları yok olanda terör savaşları onun adına da danışmanlık deniliyor...
Savaşların başka şekilleri de birilerini getirebilmek yıkmak için savaşlar.. Bu bir yersen.. misali savaşlar.. Akıl nerede dersen de de akşam başka olurlar sabah başka olurlar...
Bu tip vakalar hep birilerin kuklası kulanın elinde maşaları maşa ucunda ateşe dayanaklı konuşan adamları şeytanlar içinde ateş ney ki...Demez beklemezler sırası gelen hak eden kazansın. .bunlar sadece birileri için çalışan ve birilerini getirmek için dış dünyanın ofis boy elamanları. .Bu millete yazık devlet baki bir bayrak bir devlet bir kan varsa orada önce oba sonra yurt sonrası devlet daha sonrasını düşünemiyorum bu gün hep birlikte hepimiz olarak yaşamları yaşamaları için fırsatlar verilmişti..

Yerel seçimler iyisi Kaybeden kazananla başarılı yollar için erdemlik le tebrik edilmiş istikrarlı yola girilmesi için hep birlikte çalışmalar başlatılsa da.. Birilerini getirmek için yerel secimin istatistiğini yaparak sonradan devleti bir külfete sokmak ve devleti çalışamaz istikrara ulaşmasın diye uğraşan dış dünyası içeriye sızmış olan çok yüklü kurulacak kurulmaya eli kulağında olan ve onların görünmeyen zaman alacak zamanı erkene alma cabası ve çabasıyla bu devlete erken gene neşter vurmak isteyenler öncelikle hükümeti yıkmak ve kin nefretle birileri daha getirerek getirilecek kişi ipin ucunda getirilecek ucunda olan kukla dış dünya kuklacı tarafından oynamaya başlar..

Bu her zaman böyle olmuştur ve 
olmaya devam edecektir.. Kalkınan ülkelerde hep böyle savaş oyunları oynanır..
Neden mi yavaş yavaş bu halkı yormaktır...Zaman beklemezler bir çalışsın hükümet ve kararı zaman gelince halk verir demezler .Bakın geriye 100 yıl arada geçen zamana ve gene 25 yıla bakın tamam oldu diyenler duvara toslayıp gene oyunlara başlarlar bir yüz yıl geriye tamam oldu denilen yıla dönmek isterler.

Halk demez kardeşim siz geldiniz vazifenizi yaptınız artık yeni yöneticiler yetiştirin demeye kalmadan .. Kendileri tekrar yönetime gelmek isterler amaçları tek tir devleti yormak hükumeti yıkmak birilerini getirmek ve birileri de birileriyle devleti 100 yılda yapamadıkları parçalayamadıklarını parçalayarak yapmak isteyenler şimdiden her türlü oyuna kaos kargaşa çıkarmak ipin ucundaki kuklada eline maşa alarak kendi eli yanmasın diye başlar eti çevirmeye.. saklı şifa sırlar kitabi dan savaş virüsleri dik duruş sema orduları bölümünden alıntı.
Devamı var
 
 
ZİYARET İSTATİSLİĞİ SAKLI-ŞİFA
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam34
Toplam Ziyaret1309054
ALTIN GÜMÜŞ BAKIR SAKLI-ŞİFA
AlışSatış
Dolar32.787732.9191
Euro35.540735.6832