• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
   

 SAKLI-ŞİFA    https://www.sakli-sifa.com   

Evren dengesini yakalamak hasta olup çare aramak değil.

Hasta olmamak için hastalığa sebepleri yok etmek.

ARTIK ZAMANI GELMİŞTİR
Musibet bitmeyecek yaratılıştan beri var olan ama bilin hiçbir virüs yaratanın evrenin yaratmış olduğu bedeni içinde algılama senyörleri bağışıklığı yıkamayacak bu insan elinden çıksa da sen yeter ki bedene bedenine bedenlere zarar verme ver dir me.. saklı şifa 

İnsanoğlu kendini çok büyük gösteriyor, evrende ne kadar küçük olduğunu bilseydi, kelimelerin gücünü anlardı gözler, beden ve eller ,insanın karakter yapısını ve içinde ki ruhu ölçer neydin ne olacaksın. saklı-şifa

 https://www.sakli-sifa.com   sakli-sifa.com     https://www.sakli-sifa.com

               Yeni ürünler bölgesel veri tarama      Yeni ürünler bölgesel tarama  veri toplama      Yeni ürünler bölgesel tarama veri toplama                         
ENVİDA EDAT/APP SAKLI-ŞİFA
ENVİDA TOKEN
“SÜRÜCÜ TOPLULUK PROJESİ”
https://www.sakli-sifa.com 

ENVİDA 
EM 1 SM 1 EDAT-APP
EDAT DEPIN İSTER SABİP
İSTER MOBİL CEVRENİZ  
VERİ İZLEME  
“SÜRÜCÜ TOPLULUK PROJESİ”
SAKLI-ŞİFA 

 projeler

EVREN DEKİ BOŞLUĞA
VE SUYA DÜŞEN HER BİR DAMLA
SONSUZLUK GETİRİR BURMAK
SIZIN GENİŞLER YAŞAM BU
ŞEKİLDE “OL DEMEYLE” VAR
OLUŞU HAZIRLAR
 

Envidatoken
 https://www.sakli-sifa.com

Sen yapıyı kur geleçek için
Her şey yerin de olacak sabırla beklersen “gelecek gelecekte bir gün gelecek” sen yolundan korkma ve bekle o kapılar tek tek açılacak zamanlar için geleçek  
SİTE MENÜSÜ SAKLI-ŞİFA
Envida Stake SAKLI-ŞİFA
SÜR KAZAN SAKLI-ŞİFA
https://www.sakli-sifa.com

 https://www.sakli-sifa.com
Site Haritası SAKLI-ŞİFA
Takvim SAKLI-ŞİFA

DOĞAN CANLI TÜRLERİN İNSANLIĞA VERMİŞ OLDUĞU FAYDALARI SAKLI ŞİFA

DOĞAN CANLI TÜRLERİN İNSANLIĞA VERMİŞ OLDUĞU FAYDALARI                      
Biliyoruz pek çoğunuz itiraz edecek, hatta “Eşek sütünün faydası mı olur?” diyeceksiniz. Ama yapılan tüm bilimsel çalışmalar astım hastalığından zayıflamaya kadar pek çok faydası olduğunu ortaya koymaktadır.

“Bilinen sütler içinde inek sütü, koyun sütü, keçi sütü var. Eşek sütü; içerisindeki protein, kalsiyum ve şeker oranı açısından anne sütüne en yakın süttür. İçerdiği protein ve şeker oranı anne sütünden daha fazladır ama insan bebeği için en faydalı süt yine insan sütüdür.

Sütü gelmeyen annelerin en büyük tercihinin eşek sütü olduğunu, inek sütü ile beslenen küçük çocuklarda protein alerjisi gelişebildiğini, bu tür çocuklar için en ideal sütün eşek sütü olduğunu söyleyebiliriz. Eşek sütü sindirimi kolaylaştırır, şişmanlamayı engeller, en önemlisi de perhiz yapan kişilerin kullanması gerekmektedir.

Eşek sütü, inek sütü ve diğer süt ürünlerine göre yağ oranının düşüklüğü nedeni ile sindirimi son derece kolay bir süttür.

Kan değerlerine bakılarak kullanılmalıdır.
Eşek sütü faydalarından yaralanan ülkeler Amerika, Şili, Brezilya, Fransa, İtalya, İngiltere, İspanya, Çin. Bu ülkelerde eşek sütü üretimi için, özel çiftlikler kurulmuş durumdadır. Eşek sütü en çok Hollanda ve Almanya’da satılmaktadır.

Eşek sütü bebekler için çok faydalıdır. Bu arada süt tozuna alerjisi olan bebekler için de eşek sütünün anne sütü kadar, özellikle kalsiyum zenginliği açısından değerli olduğu doktorlarca öne sürülüyor. Anti bakteriyel ve bağışıklık sistemini güçlendirici etkisi nedeniyle eşek sütü halen İtalya’da tıbbi amaçlı olarak kullanılmaktadır.

Eşek sütünü kullanırken, tam olarak faydalanmak için kaynatmadan çiğ olarak kullanılması gerekir.

 İçeriğindeki mineraller sayesinde vücuda direnç verir, bağışıklık sistemini güçlendirir. Kanser hastalığına karşı direnç sağlar. Astım hastalığına iyi gelir. Bronşit hastalığına iyi gelir.

Eşek sütü siroza iyi gelir. Balgam söktürür. Ateş düşürür. İçerisinde bulunan yüksek kaliteli omega 3 sayesinde kalbi korur. İçerisinde bulunan yüksek kalsiyum sayesinde kemik gelişimini arttırıyor ve kemik erimesini engeller. Yağ yakımın hızlandırır ve vücudu formda tutar.

Kronik astım ve bronşit hastalarına çok iyi gelen eşek sütü aynı zamanda siroz hastalığını da tedavi edebilir. Bunun yanında antitoksin özelliği ile zehirlenmelerin üstesinden gelir.

Boğaz enfeksiyonu geçiren bir hasta, balgamı eşek sütü ve karışımı ile tamamen söktürebilir. Astım ve bronşit rahatsızlığı olan çocuklar, 10 gün süreyle bir çay bardağı eşek sütünü içtikten sonra rahatlar.

Eşek sütü ile vücudunuzu yıkadığınızda ya da bir bez pamuk yardımıyla sildiğinizde cilt hastalıklarına çare olur.

Eşeklerden sağılan süt tülbent ile süzülür. Tülbenttin üzerinde kalan köpükler yüze sürülürse cildi gençleştirir, sivilceleri yok eder.

 GIDALARDAN GELEN SAĞLIĞI TEHLİKEYE ATILAN YANLIŞLIKLAR  

Kullanım hatalar, uygulamalar, yanlışlıklar, kaliteyi yapayla gdo üretim başarılar alınan yanlışlıklar, Başarı sağlığı tehlikeye atılan üretimler, az doğal ürünle aslını bulmadan ucuza mal edilen ürünler, asıl mevzuat yerine bu kadar germek zorundasın denilen sözlerle yapılan ürünlerin yanlışlıkla insan sağlığını tehlikeye atılan yapılanma… 

Tarladan, bahçeden, halden nakliyeden, markete ,pazara ,ve eve…Yanlışlık sizleri sağlığı bozarak hasta düşürür ,son durağa götürür…İşte bur da u dönüş yoktur….Daha önceden çıkışlar ikaz edilmişti….” Yaratan Rabbim her şeyi vermişken ” ….Dağda yaşayan bir çoban tarafından hatırlatılmıştı….

"Matematikte 9 büyük sayıdır .Ama bilinmez ki her şeyin başlangıcı ve büyük tehlike Bir dır .

Bir başlayınca sonu gelmez tehlikeler gelir ,Bir kakmazsa başlangıçta olmaz biri yok etmeden sağlık gelmez.. Bir kereden bir şey olmaz deme çok şeyler olur..
Az her zaman büyükten çoktur. .Azla Helale kanaat etmeyen, çoğunlukla harama koşarlar.. Hiç mi hiç sağlığına varamaz "  

                      Bir çürük yumurta yüzlerce helal yiyen firmayı kötüler                
                   (Görsellik bir andır yazıları not etmeniz geleceğe mirastır.)      
                        Benim yanlışlarımı düzetmen benim için erdemlik,                         
     Benim yanlışlıkları mi düzelterek yazmak ve düşünmek bana onur verir.                            
     Hep düşünerek bir adım önde olmak. Başarı bir öndekini geçmek değildir.                       
       Her asırda birkaç kişi düşünür. Diğerleri onların düşündüklerini düşünür.         
                                  Yakında bu sayfada okuyun bilgilenin…

Devamı var 
 
ZİYARET İSTATİSLİĞİ SAKLI-ŞİFA
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam37
Toplam Ziyaret1309057
ALTIN GÜMÜŞ BAKIR SAKLI-ŞİFA
AlışSatış
Dolar32.787732.9191
Euro35.540735.6832