• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  
   https://www.sakli-sifa.com      https://www.sakli-sifa.com    

Evren dengesini yakalamak hasta olup çare aramak değil.

Hasta olmamak için hastalığa sebepleri yok etmek.


Musibet bitmeyecek yaratılıştan beri var olan ama bilin hiçbir virüs yaratanın evrenin yaratmış olduğu bedeni içinde algılama senyörleri bağışıklığı yıkamayacak bu insan elinden çıksa da sen yeter ki bedene bedenine zarar verme ver dir me.. saklı şifa 

 https://www.sakli-sifa.com   sakli-sifa.com     https://www.sakli-sifa.com

               Yeni ürünler bölgesel veri tarama      Yeni ürünler bölgesel tarama  veri toplama      Yeni ürünler bölgesel tarama veri toplama                         
SAKLI ŞİFA TV VİDEOLAR
SÜR KAZAN
https://www.sakli-sifa.com
ENVİDA TOKEN
ENVİDA TOKEN

ARTIK BORSADA 
Envidatoken
 https://www.sakli-sifa.com
Site Menusu
Site Haritası
Takvim

OKJİJEN TEMİZ HAVA SAKLI ŞİFA

 OKJİJEN TEMİZ HAVA  
Zor işler zor zamanlar...İnsanoğlu sonunda yapacağını yaptı. .Evet dağlardan nem akışları kesildi günler yavaş yavaş yaklaşmakta karbondioksit fazlalığı oksijen azlığı ile çok soğuk sert günler yaklaşmakta nem ve oksijen yerlerde çakışarak sert kar ve soğuk günler ,ve az nenim kaldığı yerler ise soğuk ve yağışlı günlere giren kuzey yarım küre.. 

Hem sert havayı ve soğuğu hem de hastalıkları getirmekte yaşayan öncelikle insanoğlunu ve yaşayan canlıları koruyun...Hava kirliliği % 70 lerin üzerinde olan bölgelerde beze ve pamuğa sarılmış meşe kömürlü filtreli maskeler kullanın..
Güney yarın küre ise çok yağışlara ve afetlere çok sıcakla birlikte yangınlara maruz kalmamak için önce sağlık can boğazdan ölüm bağırsaktan ve kana karışan mikrop ve virüsler  hızla kana karışması sık ölüm başlayacak zamanlar.
Koruyun korunun bilin yaratana sığının doğa afetlerinden yer yerlerin oynadığı yıllara girdik. Öncelikle güneyi zincirleme kuzeyi tetikleyen enerji.. Doğa gelecek yaşantılara yapmak zorunda... korunun...Önce sağlık  
               
TEMİZ HAVA   OKJİJEN 
Çocuklarınıza Gezdirirken Büyük şehirlerde yerden 60 .70 cm yükseklikte tutunuz kullanılan benzin motorin gaz gazları büyük şehirlerde dağılmıyor çocuklarınıza pis havayı solutmayın.


                         60. 70 cm YERDE KALACAK
       Zaman geldi sadece oksijen bulmak her şeyin başlangıcı
                bulduğunuz yerde arkadaşına tavsiye et.. 
 
   Oda ve bakır çubuklu kutu aparat şerare şimşek tüm virüsleri
    Gülme bir gün aynı olursun                  PROJE YIL  2010 2013  
Bende o sıkıntı yok ama olmamak için garantide yok dünyada, her şeyi bilmek sadece hiç bir şey bilmemek  çok biliyorum demek yanlış ,yarını bilemedikten sonra, ama olanlar tasarımı yapabilir.. Marangoza gitmek.. Doktorlarınızdan danışmak.. Özellikle çam ve cam kaya tuzu.


 - İYON    + İYON   
Enerjimizin %56’lık kısmını soluduğumuz havadan elde ederiz. Bu yüzden soluduğumuz havanın kalitesi sağlığımız açısından çok önemlidir. Kaliteli hava alerji, toz, duman, kirletici madde ve diğer zararlı unsurları içermemelidir. Tüm bunların dışında hava eksi iyonlar bakımından zengin olmalıdır.


Şelalelerde, deniz kıyısında, dağlık alanlarda ve yeşil vadilerdeki hava. Kalabalık şehirler ve endüstri merkezlerindeki havadan daha temiz ve ferahtır. Bu fark eksi iyonların daha yüksek veya daha az olmasına bağlıdır.


Sigara, zararlı gazlar, iletişim ağı, elektrik iletim hatları, uydu, televizyon, bilgisayar, cep telefonu gibi alet ve cihazlar ile klima, fan gibi çalışan motorlar tarafından üretilen artı iyonlar; akciğerlerimizin derinliklerine girerek bağışıklık sistemimizi zayıflatabilir, yorgunluk ve zayıflık hissi verir; konsantrasyon kaybına, endişeye, migrene, uykusuzluk gibi psikolojik rahatsızlıklara, astım ve benzeri her türlü solunum problemine yol açabilir.


Eksi iyonlar ise rüzgâr, güneş ışını, dalga, şelale ve sağanak yağış tarafından doğal olarak yaratılırlar. Eksi iyonlar havanın vitaminleridir. Deniz kıyısında ya da dağların yüksek yerlerinde fırtınadan sonraki ferah, dinlendirici hava; havada eksi iyonların aşırı yoğunlaşmasıyla oluşur.


Havanın kalitesini yenilemek için artı iyonların azaltılması, azalan eksi iyonların havaya bırakılması gerekir.  Arı Kovanları  bu görevi kolay ve mükemmel bir şekilde yapar. 


 Astım atakları, alerji, kistik fibrozis, akut solunum yolu hastalıkları, amfizem, KOAH, burun tıkanıklığı, orta kulak iltihabı, kronik bronşit, zatürree, bronşektazi, öksürük, hırıltı, sigara içicilerin yakalandığı hastalıklar, mukozal ödem, soğuk algınlığı, grip, sinüzit, tonsilit, egzama, sedef hastalığı, saman nezlesi...


ilk önceleri uzun aralıklı sonraları kısa aralıklı kişinin vücudu kendisini belirler. Bu şekilde arı kovan seansları yapılır. Önem verilen konu hastanın doktor kontrolünden sonra yapılması, diğer hastalıkların atağa geçmemesi, önem tar.


insan vücudu tesadüf yaratılmamıştır, bugün ki teknoloji ve doktorlar tarafından, öneri ler alınarak yapılırsa, daha mükemmel sonuçlar alırsınız. O KOVANLARDA BİN BİR DEVA VARDİR. Çünkü dünyaları bir kovan. Arıcılar için güzel bir projedir. 
 
Rabbin bal arısına şöyle vahdetti   ¨Dağlardan ,ağaçlardan ve insanların kurdukları çardakların dan kendilerine göz ,göz ev  edin Sonra  da her türlü meyveden  yede rabbinin sana yayılman için belirlediği yolları tut¨ Onların karınlarından renkleri  çeşit çeşit bir şerbet  çıkar ki ondan insanlara şifa vardır.


Elbette düşünen kimseler için bunda  alacak ibret vardır .. Ayrıca propolis bölümü okuyun  
 
RABBİM YAŞAM VERMİŞ
Bu günün teknoloji öyle + iyon salarlarken çalışmalar kablosuz elektrik üretimleri tasarım düşünürken dünyanın var oluşumundan beri var olanı enerji, dünyanın fanus bitiş noktası olmayan ,ve böyle sınırsızca çalışmalar, dünyanın canlı oluşumu ve kendisi içinde – iyonların varı kaybetmemesi için verilmiş güç ve küvetle doğal afetler, yağmurlar şimşeklerden sonra çıkan temiz hava .+ iyonlardan çıkan virüsleri yok etmek için gönderilen bir hikmeti

" İnsan aldığı gıdalara bir baksın  Biz yağmuru gökten bol bol yağdırdık. Sonra toprağı nasıl yardık ,Kendinize ve hayvanlarınıza bir gıda ve fayda olması için yeryüzünde ekinler ,üzüm bağları, yoncalar, zeytinler ,hurmalar, iri ve sık ağaçlı bahçeler ,meyveler ve çayırlar bitirdik. "

 "Yerden sizin için üretip türettiği çeşitli renklendiricileri de fayda .Şüphesiz bunda düşünen bir toplum için ayetler var. "

 PROJE CALİŞMA
Doğanın vermiş olduğu  iyon günün teknolojisi mükemmel  büz dolap soğutucularına ek aksesuar olarak koymuşlar sebze lir uzun kalması için mükemmel düşünce ve uygulama.

Doğanın bırakmış olduğu iyonlar biz insan oğlu doğal şimşek üreterek yanı kısa odada elektrik şelalesi üretip yanı şimşek üreterek merkez çekirdek cam kaya tuzuna yönlendirerek, oluşan havayı odaya salip oluşan saf oksijen
virüsleri, tümörleri ,öldürücü bakterileri, yok edemez miyiz.  Tarih 20-07-2013 uygulama 
 
NOT: Seralar teniz hava ile uygulandı ,mantarlarda.
Uygulayın görün. Bire bir cam küp içine yerleştirin, içine bol miktarda tüm duman, ve mikropları salın, 10 Dakka sonra içerisi temizlenmiş saf temiz bir hava görecek siniz, daha ileri gidin  virüslü fare yerleş tırın ve görün, genç nesil öğrencilere bir proje. (Doğal saf okjijen)

İYON  DAHA ÇOK İŞLEYELİM
“Sağlığımızı neden kaybediyoruz  “ Organlarımızı normal sağlıklı fonksiyonlarından uzaklaştıran sebepler nelerdir?” gibi sorular hepimizin merak ettiği konulardır. “Endüstriyel gelişim ile birlikte, binlerce kimyasal bileşen doğaya atılmaya başlandı. Sigara, yediğimiz işlemden geçmiş hazır gıdalar, bilgisayar, televizyon ve cep telefonları, suni gübreli tarım ürünleri, içtiğimiz su ve aldığımız her nefes vücudumuza yeni toksinleri taşımaktadır.”

 PEKİ NEDİR BU TOKSİN
Toksinler ciddi sağlık riski yaratabilecek olup, haklarında çok az şey bilinmektedir. Üstelik de, iki veya daha fazla toksin bir araya geldiğinde daha güçlü bir etkiye sahip olup sağlığımızı etkilemektedir.

Dişlerimizdeki cıvalı dolgular, kök kanallarında anaerobik bakteri, antibiyotik kullanımına bağlı bağırsaklarda anormal bakteriyel flora, kurşunlu benzin kullanıldığı dönemde kemiklerimizde birikmiş olan kurşun, kanımızda dolaşarak karaciğer metabolizmasını bozan ilaçlar her geçen gün artmaktadır. 

Sigara, alkol, hava kirliliği, stres, hormonlu gıdalar gibi daha sayamadığımız pek çok etken vücudumuzda toksin birikimine neden olur. Bu toksinler zamanla vücudumuzun düzenini etkilemekte ve eklem ağrıları, yaşlanma, kilo, şeker gibi pek çok hastalığa davetiye çıkarmaktadır.

 İŞTE SİZE BAZI TOKSİN KAYNAKLARI;
Besinler ve İçecekler: İşlemden geçmiş hazır yiyecekler, kafeinli içecekler ve atıştırmalık şekerli gıdalar
Hava Kirliliği: Egzoz dumanı, sigara dumanı, yakılan kömür ve sanayi dumanlarından oluşan sis
Radyasyon: Bilgisayar, televizyon ve cep telefonları
Stres: Bedenin besin emme kapasitesini, dinlenmesini ve kendini onarmasını engeller   
Kronik bir yorgunluk hali, Sık sık acıkma (bazen geceleri açlık hissi ile uyanma),Mide ekşimesi, gaz, hazımsızlık, şişkinlik ve geğirme yakınmaları, Vücutta ödem şikayetleri (şişlik),Aşırı ve sık yemek yeme arzusu, Baş ağrısı ya da migren nöbetleri. Rahatsız ve yetersiz uyku.

Gereksiz, aşırı hiddet, öfke hali. Sık sık değişen ruh hali (gün içinde mutluluk, mutsuzluk, sakinlik, öfke dalgalanmaları) Depresyon veya bunaltı ve kararsızlık hali, unutkanlık .Belirli bir sebebe bağlı olmaksızın kilo alma ve verme. Tırnak değişikliği, tırnaklarda çatlama, beyaz lekeler, çabuk kırılma.

Saçlarda kırılma, kuruma ve aşırı dökülme. Tekrarlayan sırt ve boyun ağrıları, eklem ağrıları, kas güçsüzlüğü kramplar. Egzersize karşı isteksizlik .Sık sık idrara çıkma. Aşırı ve kötü kokulu terleme.

Göz altlarında koyu halkalar, gözde sulanma ve kaşıntı. Tekrarlayan deri döküntüleri, isilik, kırmızı lekeler, pullanmalar, kurdeşen atakları. Uzun süren öksürük .Boğazda yanma ve batma.

Endüstrinin giderek gelişmesiyle artan toksinler, insan metabolizmasının kendini temizleme kapasitesinden çok daha hızlı bir şekilde birikime yol açmaya başladı. Yediğimiz hormonlu gıdalar, soluduğumuz düşük oksijenli hava, içtiğimiz sular sonucunda bedenimiz kendisini temizleyemez hale geldi. Bunun sonucunda, vücudumuzun PH dengesi bozuldu; alkalik ortamdan asidik ortama doğru bir değişim yaşadık ve mükemmel vücudumuz da bizi korumak için oluşan bu asitleri yağ hücrelerinin içine hapsetmeye başladı.

Toksinler kan ve doku kirliliği oluşturdu. Kan kirliliği de mikroplar için gerekli olan üreme ortamını yarattı. Biz de farkında olmadan bu atıkları taşımaya başladık. Zaman içinde de kilo almış, iç organları yağlanmış, metabolizması yavaşlamış, ruh sağlığı bozulmuş, günden güne yaşlanan bedenler haline geldik. Vücudumuzda oluşan hastalıklardan kurtulmanın yolu öncelikle kan zehirlenmesinden kurtulmaktır. Birçok hastalığın nedenlerinin arasında kanın normal seviyesinin üzerinde toksin yüklenmesi sonucu olarak öngörülmektedir.

Vücudumuzda oluşan toksinler, asitler ve serbest radikallerin bir bölümü deri, böbrek, ciğer ve bağırsaklar yoluyla doğal olarak vücuttan atılır, fakat tamamı atılamaz , elektroliz yöntemi sayesinde ise, bedenimizde kalan atık maddeleri sağlıklı bir biçimde vücudumuzdan atma ihtimalimiz artar. 

Uygular ve her şeyi yerinde yaparsanız tamamen kalkar. Bol yürüyüş ,orman gezintileri, deniz kenarları evi sıkça havalandırmak bol temiz tütsülerle evi tütsülemek ve evin içinde oluşacak elektronikleri yattığınız odada bulundurmamak çoğunu diğer odalardakilerinde kapamak..   

Spor yaparken orman ve deniz kenarlarını tercih edin ve yanız kalmayı ...Vitrinleri gezerek spor olmaz hele matematik hesap işler de olmaz...Birde bakın ben buradayım hele benlik hiç olmaz düşünce ve düşüncenize vakittiniz  olmaya bilir.... Sadece adımının sesini duy kalbin atışını.. Terlerini hisset, ve korun..

 RÜZGAR  SU VE GÜNEŞ ENERJİ  
 ENERJİ BİLGİLENMEK İÇİN OKUYUN VERİLEN NİMET KULLANILAN HİKMET
 BİLİNMEYEN  ANLATIMLAR    
  
Ozon cihazları üreticileri ve satıcıları ozonu tanımlarken sıklıkla yanıltıcı terimler kullanırlar. “Enerji verilmiş oksijen”, “saf hava” gibi ifadeler sanki ozon oksijenin sağlıklı bir türüymüş gibi anlamlar ortaya çıkarır. Ozon oksijenden çok farklı kimyasal ve toksikoloji özelliklere sahip zehirli bir gazdır. Çeşitli federal kurumlar ozona maruz kalma miktarını sınırlayan sağlık standartları veya öneriler    

Bu kimyasal özellik yüksek konsantrasyondaki ozonun vücut dışındaki organik bileşiklerle reaksiyon vermesini sağlar. Bu sağlık sorunlarına sebep olur. Ozon solunduğunda akciğere zarar verir.

Düşük miktarda göğüs ağrısı, öksürük, nefes darlığı ve boğazda tahrişe neden olur. Astım gibi kronik solunum yolu hastalıkları daha da kötüye gidebilir ve solunum yolu enfeksiyonları ile mücadelede vücudun yeteneğini azalır. İnsanların ozona hassasiyetleri farklıdır.

Ozona maruz kaldığında sağlıklı insanlar bile solunum problemleri yaşayabilir. Egzersiz sırasında ozona maruz kalmak, daha fazla ozon solunduğundan daha fazla olumsuz etki eder. Ozonun zararlı etkilerinden kurtulmak, ozonun düşük yoğunlukta kısa süreli maruz kalınmasıyla olur. Yüksek yoğunlukta veya uzun süre maruz kalındığında sağlığı daha fazla etkiler ve iyileşme ihtimali azalır 
DEVAM EDECEK
 
DUYURU MODÜLÜ
ZİYARET İSTATİSLİĞİ
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam26
Toplam Ziyaret1263670
ALTIN GÜMÜŞ BAKIR DAN ŞAŞMA
AlışSatış
Dolar18.781718.8569
Euro20.501920.5841